Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax s neobmedzeným wellness v štýlovom penzióne PRECEDENS **

4,6 / 5 Penzión Precedens Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tatiana Pirigyi

Poprosila by som info o dostupnosti termínu 19.-20.-21.5.2017 pre dve osoby a či máte v tom termíne svadbu. Ďakujem za odpoveď.Tatiana.

Penzión Precedens

Dobrý deň,
v tomto termíne máme voľné kapacity, ale musíme Vás upozorniť, že počas víkendov sa tu konajú tu svadby, takže reštaurácia je zatvorená a večere sa podávajú na izbe.
S pozdravom PP

Silvia

Dobrý deň. Zaváhala som a veľmi ma to hnevá, už máte 2 nocové pobyty vypredane. Nebudete ešte tuto variantu dopĺňať? Na jeden deň vycestovať za Vami je moc ďaleko. Alebo sa aspoň chystáte opakovať akciu? Ďakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
túto variantu teraz už pravdepodobne nebudeme doplňať, ale informovať sa môžte bližšie aj na t.č. 0918 878 918

Gejza Antal

Dobrý deň, boli sme u vás nedávno. Boli sme maximálne spokojný. Chceli by sme si spolu s priateľmi zakúpiť pobyt. – Chcel by som sa opýtať, ak si teraz zakúpime voucher, ako skoro a do kedy musíme dať vedieť presný termín pobytu? (plánujeme niekedy v polovici júna)

Penzión Precedens

Dobrý deň,
je to na Vás kedy termín upresníte, samozrejme čim skôr tým lepšie. Chcem Vás však upozorniť že ak plánujete prísť cez víkend, je dosť veľká pravdepodobnosť že tu budeme mať svadbu. Samozrejme ubytovať sa môžte prís,ť len v sobotu budete mať obmedzený vstup do reštaurácie od poobednajších hodín a taktiež bude v noci hluk.

Radka Némethová

Dobrý deň, máte v dátume 28.-29.4. voľnú dvojmiestnu izbu? Ďakujem za odpoveď. :)

Penzión Precedens

Dobrý deň, v áno máme termín od 28.-29.4. ešte voľný. S pozdravom PP

Tatiana Humenanska

Dobrý deň,
máte ešte voľný termín 10–12.4.2017?

Penzión Precedens

Dobrý deň,
tento termín máme voľný

Monika

Dobrý deň,
chcela som sa opýtať, v akom čase je prístupný bazén. Ďakujem.

Penzión Precedens

Dobrý deň,
Pondelok- Piatok od 16:00 –22:00 a cez víkend od 14:00 – 22:00

Sona

dobry den chcela by som sa spytat ci mate volne od 7.4 do 9.4 na 2 noci pre 2 osoby dakujem za odpoved

Penzión Precedens

Dobrý deň,
áno máme termín od 7.4. – 9.4.2017 ešte voľný.
S pozdravom Recepcia PP

janka

Da sa najst aj cennik masazi?

Penzión Precedens

na našej stránke nájdete aj cenník masáži
www.penzionprecedens.sk

janka

Dobry den. su v ponuke wellnes aj masaze ? vdaka

Penzión Precedens

v ponuke wellness sú aj masáže, tie sa však doplácajú

Jana Lichvarova

dobrý deň, izbu na tri dni a dva noci cez velkonocne sviatky voľnu nemáte? chceli by sme aj s deťmi zazit niečo nove …

Penzión Precedens

Dobrý deň,
tento termín už máme obsadený

Zuzana Hudáková

Dobry den,

dokedy je platny ten voucher? resp. mate vobec este nejake volne terminy? :)

Penzión Precedens

Dobrý večer,
kupón je platný do 20.12.2017, tak ako je to uvedené na zľavomate. Musíme vedieť Vami vybraný termín , aby sme vedeli jeho dostupnosť.V prí­padne záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom na: recepcia@penzionprecedens.sk.

Andrea

Prosim Vas ako je to so sukromim vo wellnes? chceme ist na svadobnu cestu a radi by sme wellnes absolvovali aj sami dvaja. je to mozne? Dakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
bohužial túto možnosť neponúkame nakoľko máme aj iných ubytovaných hostí ktorý to majú tiež v cene pobytu.

Vlado

Dobry den sme rodina s 2 detmi. 3 a 5rocne. Pri zakupeni kuponu na 2 noci by mali obe deti polpenziu aj ubytovanie zadarmo?a mozu vyuzivat aj bezen a wellnes? Dakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
deti do 6 rokov majú polpenziu zdarma a môžu využívať aj wellness s bazénom. Deti do 6 rokov sú bez nároku na lôžko (mladšie) a pre staršie odporúčame prístelok 15e/noc.

Oľga

Dobry den. Mali by sme zaujem prist pocas Velkonocnych sviatkov na 2 noci. Mate este volny termin?

Penzión Precedens

Dobrý deň,
máme voľný termín už iba na 1 noc z 14.3.-15.3.2017. V prí­pade záujmu Vás prosím kontaktovať e-mailom na recepcia@penzionprecedens.sk alebo tel. 0918878918

Ivana

Dobry den. Chcela by som sa opytat na bezlepkove stravovanie.
Ponukate aj tuto formu stravy? Dakujem

Penzión Precedens

Áno,ale je potrebné nás nato vopred upozorniť.

jana

Dobry den, chceli sme si zakupit vorcher, ale je v ponuke na 1 noc.
Da sa prihlasit aj na viac noci? Ake mate ceny pre dospelu osobu na 3 noci? Je mozne nastupit kedykolvek pocas tyzdna, aj na predlzeny vikend?

Penzión Precedens

Dobrý deň,
máme v ponuke aj pobyt pre 2 osoby na 2 noci za 109,–€. Ak máte záujem o 3 noci , je možné spojiť tieto 2 kupóny /2noci +1noc, 109,– + 69,–/, Nastúpiť je možné kedykoľvek počas týždňa, iba potrebujeme vedieť Vami zvolený termín.

Darina mikulova

Cena cez zlavomatu bude aj V prípade. Že pôjdem sama rovnaká?

Penzión Precedens

v Tom prípade si môžte zobrať jednolôžkovú izbu za 39€ na jednu noc a doplatiť si 10€ polpenziu na jeden deň

Zuzana Ďurišková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako by sme mali postupovať v prípade, že by sme chceli prísť rodina – 2 dospelí a 2 deti (18,12). Je treba kúpiť dva vouchery, alebo sa to dá riešiť formou prístelok? Mali by sme záujem o termín 7.-8. 3. 2017.
Ďakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
dá sa to riešiť aj formou prístelkou, za dieťa od 6 do 14 r. je doplatok 15 € na noc aj s polpenziou. Dieťa nad 14 r. 35 € na noc aj s polpenziou.
Kedže máte jedno dieťa staršie, tak by pre Vás asi bolo pohodlnejšie vziať si 2 izby.
Je to na Vašom uvážení.

Darina mikulova

Áno. Sama. Ponuka je min. Pre 2 ľudí. Ale ja nemám s kym ísť. Jednopostelove izby asi nemáte.

Penzión Precedens

máme aj jednoposteľové izby, len potrebujem vediet termín v ktorom by ste chceli prisť

Darina mikulova

Môžem prísť aj sama? Keď si potrebujem oddýchnuť nepotrebujem spoločnosť.

Penzión Precedens

Myslíte sama na pobyt??

Zdenka

Dobry den,
akosi sa mi nepozdava obmedzenie casu vo wellness. Pisete neobmedzene a mate ho dostuplne 4 hodiny pocas dna? Nedelu akosi nechapem vobec – nemate tam nahodou chybu?
„neobmedzený vstup do wellness počas otváracích hodín PO-SO: 18:00 – 22:00 a NE: 16:00 – 12:00“
Dakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
vstup do wellnes je od 14:00 do 22:00 hod. Bazén je možné využiť aj v dopoludnajších hodinách.

Anna

Dobrý deň maate tento víkend volne pre pár?

Penzión Precedens

Dobrý deň, áno máme voľné.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore