Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Antikorová termofľaša

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

temperka

Pekný deň. Tiež sa chcem spýtať na uzáver. Je riešený – na závit? Lebo z predchádzajúcej odpovede som sa to nedozvedela. Ďakujem.

Bionela

Dobrý deň,

áno vrchnák je riešený na závit.

Prajem príjemný zvyšok dňa.

Monika

Dobry deň, rada by som si objednala 4 ci 5 x vasu flasu, no rada by som vedela ako to bude potom s postovnym, kolko ks maximalne je na jedno postovne ak chcem poslanie postou? a kolko prosim potom postovne stoji???
Dakujem
 Monika

Bionela

Dobrý deň,

Vaše poštovné 1,70€ sa nezmení podľa počtu fľašiek.Poštovné je vypočítané do určitej hmotnosti,nezáleží na kusoch.či je 1 kus alebo 5 je to do 2 kg.Jedna fľaška váži približne 0,3 kg.

Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.

zákazník

Dobrý deň, ako je prosím Vás riešený otvor? Ako na bežnej fľaši, alebo je tam nejaký náustok?
Dá sa umývať v umývačke?
Ďakujem

Bionela

Dobrý deň,

otvor je z antikoru ako celá fľaša.Náustok tam nieje,otvor je prispôsobený vrchnáku. Dá sa umývať aj v umývačke.

Prajem príjemný zvyšok dňa

Emília Bielikova

Dobrýdeň! Môžem sa Vás spýtať,či má táto fľaša aj zdravotný certifikát?

Bionela

Dobrý deň,

všetky naše produkty majú aj potrebné certifikáty.Ak by ste mala záujem prosím pošlite nám @ a my Vám ho zašleme.Certifikát je v nemeckom jazyku.K certi­fikátu prikladáme aj potvrdenie našej firme – vyhlásenie o zhode.
Prajem pekný zvyšok dňa

Julka Slížová

Dobrý deň :) môžem vedieť prečo je písaná pôvodná cena 14,57 keď na stránke uvedenej dole http://www.bionela.eu je cena iba 12,14? Taktiež by som chcela vedieť či budú niekedy v ponuke aj fľaše 0,75l, ktoré na danej stránke stoja 13,56. Ďakujem

Bionela

Dobrý deň,
cenu,ktorú ste videla je cena bez DPH.Keď si otvoríte daný produkt,nájdete cenu s DPH = 14,57€.
Fľaše o objeme 0,75 l ponúkame len prostredníctvom našej stránky,či v budúcnosti budú aj na tomto portáli nieje zatiaľ rozhodnuté.
Prajem príjemný zvyšok dňa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore