Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Detský bicykel

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Simona

Dobrý deň kedy budete mať na sklade zelený bicykel? Chceli by sme si objednať. Ďakujem

Gingacik

Dobrý deň, momentálne sú všetky vypredané. Opätovne budú v akcii na Zľavomate o 3týždne. Pekný deň :)

Daniela Rybanská

Dobry den mozem poprosit poslat navod na montaz bicyklika.Dakujem

Gingacik

Dobrý deň, do mailu sme Vám zaslali návod na montáž. Pekný deň

Darinka Šarvaicová

Dobrý deň poprosím návod na zloženie bicykla. Ďakujem

Gingacik

Dobrý deň, do mailu sme Vám zaslali návod na montáž. Pekný deň

Natália Tóthová

dobry den aj ja poprosim na email fotky ako poskladat bicykel. dakujem natali1310@post.sk

Mikuláš

Dobrý deň,
Prosím Vás akú má nosnosť bicykel?
Má daný bicykel certifikát, alebo prešiel skúšobňou TUV?
Ďakujem

Michaela

Dobrý deň, poprosím poslať návod na zloženie, pretože máme bicykel akýsi krivý a momentálne sme veľmi nespokojní s tovarom

Gingacik

Dobrý deň, prosím zašlite Nám email a obratom Vám ho prepošleme. V prípade ak si nebudete vedieť poradiť, kľudne Nám zavolajte. Prajeme pekný deň :)

Judita Gabcova

Dobry den, prosim Vas mam zaujem pre chlapca od 5.rokov,kupit bycykel, za ako dlho to pride?

Gingacik

Dobrý deň, momentálne máme iba 12" bicykle, tie su vhodné pre deti do 5 rokov. Väčšie 16" pre deti od 5rokov budú v ponuke za 3 týždne. Prajeme pekný deň :)

Petra

Dobrý deň,prosím vás aký je postup?Najskor si zakupim zlavový kupon a tak si bicykel objednam na vasej stránke? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

po zakúpení ponuky tejto ponuky už nie je potrebné vytvárať si objednávku na inej stránke. Bicykel Vám bude doporučený na adresu, ktorú zadáte pri vytvorení objednávky.

Prajem Vám pekný deň

Dominika

Kolko kilov ma tento bicykel prosim vas?

Gingacik

Dobrý deň, bicykel váži približne 4kg, Pekný deň

Emilia

Dobrý deň cez Zľavomat stojí 34,99?A nič sa nedoplaca? Ďakujem

Gingacik

Dobrý deň, cena je 34,90e, je to konečná cena, nič viac sa nedopláca, pekný deň.

Anna Kissova

bicykle 16 , je pre kolkoročne deti ?Ďakujem za odpoved.

Gingacik

Dobrý deň, 16" bicykle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Pekný deň :)

Anna

Dobry den prosim vas velkost 16 nemate dakujem

Gingacik

Dobrý deň, pre veľký záujem dáme do ponuky aj 16" bicykle približne o 3 týždne. Prajeme pekný deň.

Daniela Kubičkova

Dobrý deň viete mi poslat ten postup na montáž bicyklika. Ďakujem Daniela

Gingacik

Dobrý deň, áno zašleme Vám ho mailom :)

Monika Škulcová

Dobry den,prosim vas ,pisete,ze bycikel je rozobraty,mozete mi povedat v akom stave mi teda bude doruceny?dakujem

Gingacik

Dobrý deň, bicykel sa dodáva v demonte zabalený v krabici, ale je veľmi jednoduché ho poskladať. Určite to zvládnete :), v prípade potreby Vám zašleme mailom fotky ako presne postupovať pri montáži. Prajeme pekný deň

Zuzana

Prosim vas od kolko do kolko rokov je vhodny

Gingacik

Dobrý deň, tieto bicykle sú 12" teda sú vhodné pre deti od 2 do 5rokov, Pekný deň prajeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore