Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalé odstránenie chĺpkov IPL metódou bez bolesti

4,1 / 5 La Pausa Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Andrea

Dobrý deň :) uvádzate ze plati do 30.5 chcem sa teda opýtať ak si napríklad kupon zakupim teraz hned mozem si ho uplatnit aj buduci mesiac ? :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň, kupón je potrebné uplatniť do 31. 5. 2017. Po tomto dátume bude už žiaľ neplatný a nebude s dať využiť na danú službu. Prajem Vám pekný deň

Gabriela

Dobrý deň, ja si chcem u vás dohodnúť termín no neviem sa k vám dovolat.

La Pausa

Dobrý den, zavolatjte mi prosím na t.c. 0903 663 333, alebo pošlite mi SMS a ja sa vam hned ozvem.
Ďakujem
La Pausa

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa
opýtať aký časový odstup musí byť medzi jednotlivými sedeniami? Napr. pri odstráneni chĺpkov z podpazušia
Ďakujem

Klaudia

Dobrý večer, rada by som sa opýtala viac informacii konkretne línia bikín na ktorú potrebujem 3 kupóny a koľko krát to musim absolvovat ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, počet ošetrení pre trvalé odstránenie je individuálny. Zvyčajne to je približne 4–6 ošetrení.

Prajem Vám pekný deň

Miriam

Dobrý deň, koľko procedúr potrebujem na odstránenie chĺpkov na brade.Vďaka.

adka

dobry kolko kuponov spolu potrebujem na hornu peru vidim že 2 ale kolko sedeni treba ciže spolu??? tak isto prosim aj info na ramena -chrbat pre muza . ak to plati do 31.5 a sedenia su z nejakim odstupom da sa to stihnut alebo ak mam kupony nevadi aj po tomto termine! dakujem

Daniela

Dobrý deň, kúpila som si kupóny na hornú peru a bradu. Do akej veľkosti musia byť chĺpky dorastené, aby som mohla ísť na epil.? Ďakujem

La Pausa

Dobrý den, chlpky by mali mat dĺžku 1–3 mm. Ďakujem a tesim sa na vas.

Zuzana Gajdošová

Dobrý koľko v. potrebujem na obe podpazušia?

La Pausa

Dobrý den, na obe podpazusia potrebujete 3 kupony na jednu procedúru.
Ďakujem La Pausa

Nikola

Dobrý deň, mala by som záujem o odstránenie chĺpkov na rukách. Chcela by som sa ale opýtať či nevadí ak mám znamienka.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

bližšie informácie o vhodnosti ošetrenia môžete získať na telefónnom čísle +421 903 662 333, kde Vám radi odpovedia na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

viktória

Dobrý deň,
veľmi by ma zaujímala približná cena za všetky komplet sedenia na odstránenie imtim + bikiny zóny.
Taktiež tú istú otázku smerujem aj na cca cenu odstránenia chĺpkov v podbazušiach.
Ďakujem.

La Pausa

Dobrý den, takze na odstranenie chlpkov v oblasti bikín-intim potrebujete 6 kuponov co je 18€ a treba prist 5 krat, takze cena bude 90€ a co sa týka podpazusia ak prídete 5 krat tak cena spolu bude 45€ .
Ďakujem a prajem pekny den.
La pausa

Magdaléna

Dobrý deň kolko procedúr by som potrebovala na stále odstránenie chĺpkov skoro s celej tváre a koľko by ma to stálo a ako dlho by to trvalo ďakujem za odpoveď

La Pausa

Dobrý den, takze na odstranenie chlpkov z tvare potrebujete 7 kuponov t.j. 21€ na jednu procedúru a trvalo by to 30 minút.
Ďakujem La Pausa

Vika

Dobry den,ked procedury budu trvat dlhsie, budem platit uz inu sumu? Da sa naraz viacej partii absolvovat? Vacsinou stale na 4 sedenia treba ist? Ked si clovek odfarbuje chlpky aj tie odstranite?

La Pausa

Dobrý den, procedúry nie su časovo ohraničené, platíte za danú osetrovanu oblasť a da sa vykonať na jednom sedení aj viac partii.
Odfarbene chlpky sa dajú odstrániť pokial je v chlpku pigment.
Ďakujem a prajem pekny den.
La Pausa

Lili

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať či by ste mi dali na seba nejaký mailovy kontakt alebo na FB. Ale asi sa Vám zjaví môj mail,prosím napíšte mi chcela by som sa niečo bližšie spytat. Vopred dakujem.

La Pausa

Dobrý den,
Takze môj email je: jskorcova@gmail.com
Tesim sa na vaše otázky.
La Pausa

Viktória

Dobrý deň prajem
Rada by som sa informovala do kedy platí táto ponuka ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

túto ponuku môžete využiť do 31. 5. 2017.

Prajem Vám pekný deň

mimi

Dakujem za odpoved, ale pytala som sa kolko procedur je potrebne absolvovat na odstranenie chlpkov na nohach? Rozumiem dobre, ze 12 voucherov je jedna procedura. Je to dostatocne na trvale odstranenie? (i ked viem, ze je to potrebne opakovat).

La Pausa

Dobrý den, takze na odstranenie chlpkov na nohách potrebujete 12 voucherov a mala by ste opakovať procedúru minimálne 4 krat, aby bolo odstranenie chlpkov trvale. Jedna procedúra na trvale odstranenie chlpkov nestačí.
Ďakujem vam veľmi pekne.
La Pausa

Mimi

Dobry, kolko procedur potrebujem na cele nohy? Dakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň ,

na celé nohy je potrebné zakúpiť si 12 voucherov.

Prajem Vám pekný deň

La Pausa

Dobrý den, na celé nohy potrebujete 4 procedúry a treba prist raz za tri týždne.
Ďakujem La Oausa

Erika

Dobry den,

chcem sa informovat, pod ktoru oblast spada podbrusko (resp. linia od pupka smerom k bikinovej oblasti)? Neviem, aky pocet kuponov je potrebne zakupit.

Dakujem.

La Pausa

Dobrý vecer, takze línia pod bruškom je pod názvom línia alba a potrebujete na jednu procedúru 2 kupony. Ďakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore