Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dioptrické sklá, vyšetrenie zraku očným lekárom a zľava na rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Otakar

Dobrý deň,
Dostupnosť a cenu toho rámu mi prosím preverte. Ide o farebnú kombináciu šedá priesvitná a bordová (s vymeniteľnými stranicami).

PS Čo by vyšlo keby som mal záujem o sklá čo na slnku ztmavnú? A vzťahuje sa aj na ne ten voucher?

 Otakar

IDEALOPTIK

Dobry den,
napiste nam na e-mail ideal@idealoptik.sk vas telefonny kontakt a po prezisteni dostupnosti a ceny vas budeme v priebehu buduceho tyzdna kontaktovat.
Zlava plati aj na stmavovacie skla.
Peknu nedelu prajeme

Lilli Homolová

Dobry den,

Chcela by som Vas poprosit o informaciu, kolko by som doplacala za multifokalne skla (do dialky + 2,5 a do blizka +5) po zakupeni kuponu?

Dakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den,
cenu vam vieme povedat len priblizne , pretoze potrebujeme viac informacii, takze priblizna cena doplatku za par skiel by bola 250€
pre viac informacii nas kontaktujte telefonicky alebo nas navstivte osobne.
Prajeme peknu nedelu

Otakar

Dobrý deň,
Ak som to dobre pochopil tak cena na skla platí aj bez kúpy rámu?
Prípadne čo by vyšli komplet okuliare s rámom Oakley Crosslink 8033 ak hej viete zohnať?

S pozdravom

 Otakar

IDEALOPTIK

Dobry den,
ano, akciova cena na skla plati aj bez kupy ramu, mozte si priniest vlastny. Dostupnost a cenu ramu vam na poziadanie vieme zistit u dodavatela, pretoze momentalne ho na predajniach nemame.
Pekny vikend

Dominika

Dobrý deň,
aký by bol prosím približne doplatok, ak má človek dioptrie väčšie ako tu už spomínaných 6,00? Prípadne ak má človek papier od lekára, bol by nejaký doplatok od poisťovne?
Ďakujem vopred za odpoveď

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, poistovna uz nehradi skoro nic, len par eur co sa neda porovnat so zlavou ktoru Vam ponukame my. Je dolezite aby sme si upresnili stencenie a ci mate dioptricku hodnotu +/- Ak Vas mozeme poprosit kontaktujte nas telefonicky.

Pekny den.

Mária Kudiová

Dobry deň este 1otazocka.vyuzila som kupim a mam od vás ram a chcela by som skla tie stmavovacie aman kupon mínus 30/perc.vtedy by co stali.?dakujem pekne za odpoved a krasny i keď pocasie nie je super den.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme cena by bola po zlave 89€.

Pekny vecer.

Monika

zdravim, mam dioptrie7,5 cil­.0,5 P.D.64 kol­ko by som musela doplatit ? dakuejm

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, zalezi od toho ake by ste chceli stencenie a dolezita informacia pre nas je ci mate plusove, alebo minusove dioptrie. Kontaktujte nas prosim telefonicky.

Pekny den.

Mária Kudiová

Pekny večer.chcem sa spytat ak chcem tmavé skla ci také co stmavnu na slnku,koľko by som doplávala?ďakujem moc za odpoved.pekne sviatky.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, doplatok za stmavovacie skla, Transitions by bol doplatok ku kuponu 77€,
Dakujeme a krasne sviatky prajeme.

Mária Kudiová

Dobry deň.ak chcem tmavé skla alebo také co sa stmavnu na slnku koľko by som doplacala?dakujem za odpoved.pekne sviatky Kudiová

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, doplatok za stmavovacie skla, Transitions by bol doplatok ku kuponu 77€, Dakujeme a krasne sviatky prajeme.

Eva Maršalová

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať manžel si kúpil rám a chceli by sme do toho rámu sklá,je vodič z povolania a chcel by zatmavovacie sklá, koľko by to stalo s týmto kupónom?A do koľko percent sa zatmavia cez čelné sklo autobusu.Ďaku­jem Eva

Dada Dudakova

Dobry den,
pre vyšetrenie a výber rámov sa treba dostaviť do Bratislavi alebo može byť aj prevadzka v Novom Meste?

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, je potrebne sa dostavit do Bratislavy, mestskej časti BA-Nove Mesto.

Pekny den.

Monika H.

Dobrý deň, je nejaké obmedzenie na veľkosť dioptrií?

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
skla v kupone maju rozsah dioptii +/- 6,0 a cilinder do 2,0, a pri vyzsich dioptriach je potrebny doplatky. Viac informacii Vam radi poskytneme na tel.čislach uvedenych v kupone.
Dakujeme a pekny den.

Michal M

Zdravim Vas,
prosim co vsetko zahrna dana ponuka. Vysetrenie zraku + teda mozna zlava na ramy? Nie celkom je to rozpisane. Dakujem pekne vopred za info

IDEALOPTIK

Dobry den prajem, v ponuke je dane:
1 x Pár dioptrických skiel s antireflexom, tvrdením a hydrofóbnou úpravou
40 % Zľava na akýkoľvek rám v predajni, moznost vyšetrenia očným lekárom( vízus – zraková ostrosť ) v cene voucheru
V prípade využitia 40 % zľavy na rám získavate ZADARMO ďalší dioptrický rám.

Pekny den.

Lubica Belhadjova

Dobry den, aky je poplatok, ak mam vlastny ram?

IDEALOPTIK

Dobry den, cena za zabrus je 5€ a ak mate vrtany-bezramovy ramik cena je 15€.

Pekny den.

Lucia

dobry den, k vysetreniu patriacemu k vouchru je potrebny aj vymenny listok od obvodneho lekara?
dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, nie nieje potrebny vymenny listok.

Pekny den.

D.G.

Platí ponuka aj pre prizmaticke skla?
Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano zlava plati aj na prizmaticke skla, ale je tam doplatok nakolko sa jedna o specialne skla ktore musia ist do vyroby.

Pekny den.

Miroslav M.

Dá sa zaplatiť zľavová cena priamo v ambulancii.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ponuku je potrebné si zakúpiť prostredníctvom tejto ponuky. Priamo v ambulancii nie je možné objednávku uhradiť.

Prajem Vám pekný deň

IDEALOPTIK

Dobry den, nie, zlavova cena sa neda platit v ambulancii.

Pekny den.

Imrich Klein

Dobrý den! Zlava platí aj pre poistencov Dôvera?

IDEALOPTIK

Dobry den, ano zlava plati pre vsetkych !

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore