Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitkový pobyt v krásnom prírodnom prostredí Oravy a Malej Fatry

4,3 / 5 Penzión a Drevenice Jánošíkov dvor Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Švecová Gabriela

Dobrý deň,chcela by som sa Vás opýtať,či máte voľný termín v období od 1.9.do 3.9.2017 a aká by bola cenová ponuka pre dvoch s polpenziou.Ďa­kujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ oba varianty sú k dispozícii do 30.6.2017. Vo vami požadovanom termíne ponuka nie je k dispozícii.

Prajem pekný deň.

Maja

Dobry den, je mozny pobyt aj s 2 detmi (4 a 7). Aka by bola cena na 2, prip. 3 noci? Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nakoľko je v ponuke spomínaný iba príplatok za jedno dieťa, odporúčam Vám obrátiť sa s vašou otázkou na penzión (+ 421 907 826 2­50 alebo + 421 917 489 832.)

Prajem pekný deň.

Ján

Dobrý deň.
Chcel by som sa informovať ako to je s dvoma dospelými osobami a malím dieťaťom vo veku cca 6 mesiacov.
Postačí si rezervovať izbu pre dvoch alebo je potrebné rezervovať izbu pre dvoch + pristelok.
Alebo máte k dispozícii aj postieľku a či sa za postieľku dopláca alebo je to zdarma.
Za odpoveď vopred ďakujem.
Príjemný deň.

Zuzana

Dobry den ja by som sa chcela spitat ci este mate volne miesta od 28.4 do 1.5 pre dve osoby. Dakujem

Penzión a Drevenice Jánošíkov dvor

Dobrý deň,
záleží na tom koľko lôžok by ste potrebovali. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na drevenice@janosikovdvor.sk, prípadne telefonicky: 0917 489 832.

Ďakujeme.

S pozdravom

Jánošíkov dvor

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore