Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kryolipolýza – formovanie postavy bez bolesti a s trvalým účinkom

4,7 / 5 Prestige Esthetic Center Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Magda

Dobry den, chcem sa spytat alo je to s psoriatikmi. Mam psoriazu, ale teraz som uplne cista lebo som na biologickej liecbe. Mohla by som absolvovat tuto proceduru. Chcem sa zbavit zbavit tuku na stehnach a bruchu. A ak sa chcem zbavit druhej brady aku proceduru mam podstupit?
A ak sa chcem zbavit

Nela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko procedúr je potreba na stehná a zvlášť na brucho. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
úbytok tukových buniek až 25 – 30 % z ošetrovanej oblasti je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia.
Prvé výsledky sa dostavia týždeň-dva po ošetrení, finálny stav môžete hodnotiť cca 6 –8 týždňov po ošetrení.
Počet ošetrení rôznych partií v časovom úseku nie je obmedzený, len opakovanie rovnakej partie by malo nastať až po dvoch mesiacoch, no najskôr po dvoch týždňoch.
Prajem Vám pekný deň

Iveta

Dobrý deň,
pomôže táto metóda aj vtedy, ak to brucho je už dosť ovisnuté ?
Ak áno, koľko kupónov je potrebné zakúpiť ?

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň , táto procedúra je určená na odstránenie tuku, v prípade , že máte na brušku tuk, tak vám to pomôže, no pokiaľ ide len o ovisnutú pokožku, je potrebná iná procedúra.
Prestige esthetic Center

Lenka

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci to nie je bolestive, resp. ci to nemoze zanechat nejake nasledky. Recenzie na to su sj dost negativne. Konkretne sa mi jedna o brucho. Dakujem

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, toto ošetrenie nie je vobec bolestivé, následky po tomto ošetrení zvyčajne niesú. Čo môže nastať po ošetrení , sú malé modrinky a to z dôvodu podtlaku( nasatia) problémovej partie tela do hlavice.
Pekný deň
Prestige Esthetic Center

Dana

Dobrý deň som dva mesiace po hysterektómii a rez mám na bruchu ale pekne zahojený môžem u vás absolvovať procedúru ?

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, túto procedúru je možné absolvovať 2 mesiace po operácii, no pokiaľ máte záujem procedúru absolvovať na bruchu je lepšie konzultovať to s lekárom.
S pozdravom Petra Prestige

Miska

Dobry den, mozu to absolvovat aj dojciace mamicky ? A naozaj by som sa zbavila pneumatiky po detoch???

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, žiaľ dojčenie je v tomto prípade kontraidnikáciou.
Pekný deň
Prestige

Michaela

dobrý večer …môžem použiť aj na bradu?

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, žiaľ na bradu táto procedúra nie je určená.
Pekný deň
Prestige

Eva

dobry den. kolko kuponov treba na osetrenie na brucho? kolkokrat treba opakovat? dakujem.

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, pokiaľ máte záujem riešiť napr. miesto pod pupkom – 1 nasatie = 1 kupón, ak chcete riešiť aj pod pupkom aj nad pupkom 2 kupóny . Obe nasatie viete absolvovať v jeden deň po sebe.
Pekný deň
Prestige

Vlado

Dobrý deň … ako často sa môže opakovat procedúra ? Každý deň alebo iba raz za týžden ? Ako najúčinnejšie funguje ? V akom časovom rozpeti …

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň, kryolipolyzu môžete absolvovať až po týždni pokiaľ sa jedná o rovnakú partiu, pokiaľ máte záujem o inú partiu ,môžete absolvovať hneď.
Prestige

Gabriela Danková

Dobrý deň.
Chcela by som sa objednať, ale neviem ako získať voucher alebo trhačku… Stačí zavolať a objednať sa?
S pozdravom Gabriela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher získate zakúpením si tejto ponuky. Podrobný postup nákupu si môžete pozrieť tu : https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&feature=youtu.be
Trhačka je zákazníka aplikácia, pomocou ktorej môžete už zakúpený voucher označiť ako využitý. Bližšie informácie môžete získať na tejto stránke : https://www.zlavomat.sk/blog/prispevok/321-mobilny-trhak-roku-spustili-sme-trhacku. Objednať sa na konkrétny termín je potrebné vopred na tel.č.: 0911 811 411.
Prajem Vám pekný deň

Gabriela

Dobrý deň,
ak by som chcela absolvovať ošetrenie na stehna potrebujem dva kupóny alebo mi stačí jeden ?
Ďakujem

Prestige Eshtetic Center

Dobrý deň,na stehná potrebujete 2 kupóny.
Prestige

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore