Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dezinfekcia, servis a doplnenie klimatizácie štandartným R134a či novým druhom chladiva R1234yf

4,8 / 5 TomiCars - BRATISLAVA Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Rudolf Oravkin

Zdravím. Ako dlho trvá dezinfekcia, servis a doplnenie a aku náplň objednať voucher pre Ford FOCUS 2006? Ďakujem.

TomiCars

Dobrý deň
Čas plnenia je do hodiny, náplň máte R134A
S pozdravom Krokavec Tomicars

František

Ako sa dá objednať keď uvedené číslo +421 919 199 5­76 nikto neberie ?

TomiCars

Zdravím z technických príčin sa dňa 2.8 v poobedných hodinách nedá dovolať nasledujúci deň bude všetko ok s pozdravom Krokavec Tomicars

Dušan Zišťák

Dobry den. Aka napln ide do bmw e61 rv. 2004

TomiCars

R134a

Jan Farbiak

Zdravim. Pre Peugeot 508 automat r.v. 2014, aka je napln?
Vdaka.
 Jan.

TomiCars

R134a

Dušana Kintlerová

Dobru den, pros vas ktory variant si mam zakúpiť ked mam Citroën c5, r.v.2004 , 1.8 benzin.
Ďakujem

TomiCars

Dobrý deň
R134a
S pozdravom Krokavec Tomicars

Silvester F.

Dobry den, mam Skoda Octavia combi 1.8T benzin, rok vyroby 2000. Viete mi prosim Vas poradit, ktory typ kuponu si mam zakupit? Dakujem

TomiCars

Dobrý deň R134a
S pozdravom Krokavec Tomicars

TomiCars

Dobrý deň R134a
S pozdravom Krokavec Tomicars

Alex

Dobrý deň, viete mi prosím povedať aká náplň ide do Peugeotu 207, r.v. 2012?

TomiCars

Zdravím R134a
Ďakujem s pozdravom Krokavec Tomicars

Tomas

Do kedy ste obsadení? Nie že si kúpim kupón a budem mať termín na konci augusta?

TomiCars

Objednávame zhruba na druhý až tretí deň od zavolania

Matus

Dobry den mam seat cordobu 12/2008, ktorá náplň tam ide? Vopred vám ďakujem

TomiCars

R134a

Sandra

Dobry den,

mam problem s klimatizaciou nakolko uz som ju dala dva krat plnit a vzdy po tyzdni prestala chladit. Chladic vyzera byt v poriadku a ani farbivo nikde nebolo vysycane. Chcem sa opytat ci viete urobit aj nejaku „diagnostiku“ problemu.
Dakujem a prajem pekny den.

TomiCars

Zdravím farbivom sa pozerá pod uv svetlom treba to skontrolovať zavolajte mi 0904325726

TomiCars

Zdravím farbivom sa pozerá pod uv svetlom treba to skontrolovať zavolajte mi 0904325726

Rado

Bol by nejaky termin buduci tyzden utorok-streda?
Dakujem

TomiCars

Dobrý deň
informujte sa na tel čísle 0919199576.
Ďakujem s pozdravom Krokavec Tomicars

Peti

Zdravim, mam deravi chladic. Viem kde je dierka viete mi to namieste zavarit a doplnit?

TomiCars

Zdravím musím to vidieť potom nacenim opravu.
S pozdravom Krokavec Tomicars

Monika

Odpovie mi už prosim niekto od včera čakám, uz som poslala aj mail a stale nič????????!?­???????

TomiCars

Zdravím nakoľko mi počítač ukazuje obidve varianty tak vás poprosím dojdite z automobilom musím sa fyzicky pozrieť aký tip tam mate rovno to naplníme a počas plnenia si zakúpite kupon.
Objednajte sa tel na 0904324726
Za neskorú odpoveď sa ospravedlňujem.
S pozdravom Krokavec Tomicars

Monika

Dobrý deň, rada by som si este pred dovolenkou dala vyčistit a doplnit klimatizaciu na Auriske Hybrid ročnik 2012, aky typ kuponu mám zakupit? máte ešte volný termin na tento servis do 13.6.2017? Dakujem Monika

Roman Kavuliak

Dobrý deň, mám auto Škoda Octavia 2.0 rok výroby 2006. Mám si objednať variant R134a? Ďakujem za odpoveď

TomiCars

R134a

Martin Murín

Dobry den,
mam Suzuki Ignis rok vyrobi 2007. Viete mi prosim povedat aku napln by som potreboval? Dakujem za oddpoved.

TomiCars

R134A

Katarína Csivreová

Pekny den,
Mam peugeot 308, rok vyroby 2014…potrebovala by som klimu uplne naplnit, z dovody opravy bola vypustena…vztahuje sa aj na to kupon?
Dakujem

TomiCars

Zdravím áno vzťahuje

Miloš Forner

dobry vecer. ja mam napisanu napln HFC134a … mozem sa objednat na to R134a?

TomiCars

Zdravím áno objednajte si variantu R134A.
S pozdravom Tomicars

Robert Kalias

Dobrý deň, mam mercedes A180cdi rok vyrobi 2007 aka napln mi tam ide ..

TomiCars

Zdravím R134A
S pozdravom Tomicars.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore