Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hĺbkové čistenie ultrazvukovým peelingom alebo mikrodermabrázia

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Kristian

dobry den, je to vhodne aj pre muzov?

Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

Dobry den. Ano uvedene osetrenia su vhodne aj pre muzov.
S pozdravom
Horvathova

Dia Diana

Dobrý deň chcem sa opýtať či je to bolestivé ošetrenie. Dakujem

Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

Dobrý deň, nakoľko ponúkam cez zľavomat viacero ošetrení pleti a aj depilaciu, neviem na čo konkrétne sa pýtate. Mikrodermabrázia a ultrazvukový peeling nie sú bolestivé ošetrenia. Manuálne čistenie pleti je bolestivejšie, ale nakoľko sa pleť naparí, aby sa zmäkčila, tak je to znesiteľné. Závisí to hlavne však od toho ako znášate bolesť.

Mary

Dobrý deň, mala by som záujem o mikrodermabraziu. Mám už dlhé roky problém s akné. Momentálne mám už aj jazvičky, no akné sa mi tiež tvorí stále. Bolo by to vhodné pre mňa? Koľko sedení by bolo približne potrebné?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

Dobry den. Na to aby som sa Vam vedela adekvatne vyjadrit, tak potrebujem vidiet ako je Vasa plet poskodena nasledkom akne. Pokial sa Vam stale akne tvori, je potrebne plet najprv mechanicky vycistit a az nasledne absolvovat mikrodermabraziu. Upozornujem vsak, ze mikrodermabrazia je vhodna na odstratenie pigmentovych skvr a jaziev, nie na samotnu liecbu akcne. Pocet sedeni Vam povedat neviem. Bude to zavisiet od hlbky jazviciek.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore