Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

5-dňový zájazd na Azúrové pobrežie – Nice, Cannes a Saint Tropez

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
pato

dobrý den može tam is 12 ročni bez dospeleho

STARTRIP s.r.o.

žiaľ nie

TomáŠ

Dobrý deň,
mali by sme záujem o zájazd medzi 27.4 – 1.5. Chcem sa spýtať kedy je predpokladaný odchod z Bratislavy 27.4. ? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń áno na uvedený termín máme ešte voľné miesta

zdenka

Dobry den.Chcela,by som sa opytat,ci nedate este termin na konci maja?alebo v septembri?

STARTRIP s.r.o.

po vypredaní budeme pridavať termíny

Maroš

Dobrý deň,
v termíne 27.4. do 1.5. budem cestovať sám.
Aký bude predpokladaný čas nástupu v Trenčíne?
ďakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod z Trenčína bude cca o 12,30 hod

Michaela

Dobrý deň,
o ktorej predpokladáte odchod z Prešova? Mám na mysli termín 13.4. – 17.4.? Sú zároveň voľné ešte 2 miesta? Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń miesta máme ešte voľné. odchod z Prešova je o cca 8 hod

Nela

Mám záujem o termín 27.4. do 1.5…Cestovala by som sama,evidujete individuálnu objednávku,nájde sa niekto na tento termín? Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, máme pani so záujmom o spojenie sa do izby na tento termín. Kontaktujte ck 0911594464

Lucia

Niekto to cestuje sám? Májové termíny?

STARTRIP s.r.o.

zatiaľ neevidujeme individuálnu objednávku

Simona

Dobry den, zaujimalo by ma, ci este mate 2 volne miesta. a druha otazka je, o kolkej prepokladate odchod z popradu a o kolkej odchod z bratislavy /je to dolezite kvoli praci/. bavime sa o termine 13.4.-17.4. :) dakujem velmi pekne a pevne verim v dobre spravy :))))

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň v uvedenom termíne máme voľné miesta. odchod z Popradu je cca o 11 hod a z BA o 15 hod.

Viki Červeňanská

Dobry den. Chcela by som sa opytat ci bude takyto zájazd aj v koncom juna? Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno budeme mat aj letné termíny zajazdu

Majka

Chcem sa spýtať, plánujete takýto zájazd na Azúrové pobrežie aj v auguste? Ak áno, kedy budú zverejnené termíny, nakoľko si musíme vopred naplánovať dovolenku a radi by sme takýto zájazd absolvovali aj s deťmi, keď budú mať prázdniny. Boli sme s Vami pred dvoma rokmi v Paríži, bolo nás 6 a boli sme veľmi spokojní.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń pani Majka, kontaktujte nás v CK 0911594464

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore