Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Aplikáciu botulotoxínu či kys. hyalurónovej do časti tváre podľa vášho výberu

4,8 / 5 Biothecare Estétika ​ Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Erika Szigetiova

Dobrý deň,dá sa kyselina hyaluronova aplikovať aj na vrásky medzi očami? (Medziobocie) Botox mi doteraz nikdy nevydržal viac ako 6 mesiacov a hyaluron vydrží viac ako rok. Dá sa aj nejak kombinovať? Ďakujem pekne za odpoveď

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, áno, kyselina sa dá aplikovať na vrásky medzi očami, ak sú už prehĺbené. Botox má bežnú trvanlivosť okolo 6 mesiacov a menej…
Samozrejme dá sa kombinovať botox aj kyselina.

Adriana

Dobry den, pod ocami mam hlboke vrasky, je na to vhodna vasa aplikacia kyseliny hyaluronovej? Mam si zakupit vas voucher? Dakujen

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň prajeme nech sa páči radi Vás uvidíme na bezplatnej konzultácii u nášho pána doktora, ktorý Vám odporučí najvhodnejšiu metodu na riešenie Vášho problému.
Tešíme sa na Vašu návštevu.
S pozdravom Biothecare estetika

Sara

Dobry den. Prosim Vas, mohla by som sa u Vas zastavit na osobnej konzultacii, nakolko by som sa chcela poradit, ktora z procedur by bola pre mna vhodnejsia ? Necham si poradit, nakolko chcem, aby bol vysledny efekt, co najlepsi.

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, nech sa páči budeme radi ak Vás uvidíme a teší nás Váš zodpovedný prístup.
Napíšte nám alebo zavolajte na tel. čisielko 02 38105283.

Karin

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aká je pravdepodobnosť, že sa po zákroku (kys. hyalurónová) urobia modriny, keďže jedna klientka to písala v hodnoteniach?
Ďalej by ma zaujímalo, ako dlho po zákroku si môžem dať na tvár make up? Ďakujem pekne.

Biothecare Estétika ​

Pravdepodobnosť je veľmi nízka, vo všeobecnosti približne 10%, avšak závisí to od náchyslnosti na tvorbu modrín. Make up sa odporúča aplikovať až na druhý deň po aplikácii.

Gituš

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať za ako dlho po botoxe na vrásky hnevu viem ísť na tetovanie obočia? Ďakujem

Biothecare Estétika ​

Po 2–3 týždňoch.

Nina

Dobry den. Co je lepsie na mlado vyzerajucu plet? Botulotoxin alebo kyselina na oblast cela. Dakujem

Biothecare Estétika ​

Najvhodnejšie bude ak sa najskôr zastavíte na konzultáciu (zadarmo) a doktor Vám bude vedieť najlepšie odporučiť.

Ada

Dobry den.moze sa dat na raz aj botox aj kyselina hyaluronova mam vrasku hnevu aj vrasky na cele..alebo staci twn botox.dakujem.

Biothecare Estétika ​

Áno môže sa spraviť naraz.

Barbora

Dobry den, rada by som si pred svadbou dala vyhladit celo, ale aj vrasku hnevu, musim si tym padom kupit voucher 2×? dakujem za info, Barbora :)

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, áno pokiaľ chcete riešiť dve oblasti tak sú potrebné dve vouchery.
Termín aplikácie by mal byt najmenej 2 tyždne pred svadbou aby ste dosiahli očakávaný výsledok.
Tešíme sa na Vás.
S pozdravom Biothecare estetika

Danka

Dobrý deň, prosím Vás je možné uvedený zákrok aplikovať aj na kruhy-vačky pod očami, je zákrok účinný aj v tomto prípade?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, táto akciová ponuka je určená pre špecifické lokality vrásky hnevu (medziobočie) ALEBO čelo ALEBO okolie očí.
Radi Vám poskytneme bližšie informácie pri osobnej konzultácii ktorá je pre Vás zdarma, Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hela

Dobry vecer…prosim vypln k.hyaluronovej za 124,90e plati I na vyplnenie vrasok pozdlž úst…????? Dakujem

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
táto akciová ponuka je určená pre špecifické lokality vrásky hnevu (medziobočie) ALEBO čelo ALEBO okolie očí.
Radi Vám poskytneme bližšie informácie pri osobnej konzultácii ktorá je pre Vás zdarma, Tešíme sa na Vašu návštevu.

Olga

Zaplatila som si ešte 22.3.2017 pro­fesionalne vyhladenie vrasok pomocou kyseliny hyaluronovej za 124,90 euro cez internet v mojej banke,prevodom na váš zadaný účet no už je 28.3. a ešte stále som od vás nedostava voucher . ___????

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Gina75

Dobry den
Je mozne pouzit kys. hyaluronovu aj na zvacsenie pier?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
táto akciová ponuka je určená pre špecifické lokality vrásky hnevu (medziobočie) ALEBO čelo ALEBO okolie očí.
Radi Vám poskytneme bližšie informácie pri osobnej konzultácii ktorá je pre Vás zdarma,
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Maťa

Veľká škoda že nepracujete aj v Brezne. Tu nič také nie je a ja viem že veľa hlavne žien by Vaše služby využilo.

Biothecare Estétika ​

Je nam to luto, ale velmi sa potesime Vasej navsteve v nasej klinike v Bratislave.

BarborGrancova

Objednat sana to cislo? Kolko vydrzi to omladenie?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň prajeme,
Ano možete sa k nám objednať na tomto čisle: 02/38105283.
Aplikácia Botoxu 3–6 mesiacov a aplikácia Kys. Hyalurónovej cca 1 rok.
Tešíme sa na Vašu návštevu.
S pozdravom Biothecare Estetika.

Barbora grancova

Mozem s a.objednat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

objednať sa môžete na telefónom čísle +421 2 3810 5283.
Prajem Vám pekný deň

Barbora grancova

Kolko stoji take osetrenie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

aplikáciu botulotoxínu do časti tváre podľa vášho výberu si môžete zakúpiť za cenu 69,00€ a aplikáciu kyseliny hyalurónovej za cenu 124,90€.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore