Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jozef Kvasnička

dobry den…na moju otazku ste mi neodpovedali …stale mi neprislo potvrdenie o tom ze mi bude nieco niekedy poslane pritom som zaplatil uz minuly tyzden

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

potvrzovací mail o prijatí objednávky Vám bol odoslaný na mail. Skúste si skontrolovať priečinky, spam, reklama alebo propagácie. Stav Vašej objednávky si rovnako môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení sa vo svojom profile. Pre uľahčenie Vám posielam odkaz: www.zlavomat.sk/prihlasenie . Váš tovar je zároveň v stave odoslaný, takže v najbližšom čase môžete očakávať jeho doručenie.
Prajem Vám pekný deň

Strakošova Martina

Ja aa chcem spytat objednavka dokocena a zaplatit mi to pyta kartu a ja chcem dorucit kurierom

Elektronika Orava

Dobrý deň,
vždy sa to doručuje kuriérom ale platí sa vopred. S pozdravom Orava

Jozef

dobry den, zakupil som si tieto vrecia ale este mi neprislo potvrdenie ani nijaky voucher na email…platil som to prevodom a nie kartou…viete mi povedat kedy asi pridu ? dakujem za odpoved

Marian

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať na poštovné. V kalkulácii ceny sa zobrazuje že poštovné je v rámci ceny a nie zvlášť. Ale pri vytváraní objednávky poštovné narátava. Je to tak správne?
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cena doručenia prostredníctvom kuriéra je 2,70 €.

Prajem Vám pekný deň

Daniel

mne stale ukazuje, ze su vypredane..

Elektronika Orava

Skúste prosím teraz už by to malo byť nastavené.

Daniel

Dobry den,
dali by sa doskladnit vrecia 80 × 110? dakujem

Elektronika Orava

Dobrý deň,
vrecia sú skladom.

Zita

Dobrý den,ak si chem uplatniť kredity a mam mat nakup nad 6e,rata sa tam aj postovne? alebo cisto len tovar?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v rámci 6€ sa ráta celková cena objednávky aj s poštovným.
Prajem Vám pekný deň

Tristan

Kde kúpim tú odsávačku?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odsatie je možné pomocou každého vysávača.

Prajem Vám pekný deň

Elena Podkonická

ako získam kredity,ked nemám kde napísať mailovú adresu ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre získanie kreditov musíte byť registrovaná a prihlásená na našej stránke. Bližšie informácie o možnosti získavania kreditov môžete získať na stránke https://www.zlavomat.sk/kredity .

Prajem Vám pekný deň

Daniel

malo by platit to co je prve napisane ;)

Elektronika Orava

Dobrý deň, cena poštovného je 2,7€.

Mato

Dobry den.tak mate napisane,ze postovne je v cene voucheru a hned pod tym je,ze kurier 2,7e.tak kolko je vlastne postovne?

Elektronika Orava

Dobrý deň, cena poštovného je 2,7€.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore