Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v hoteli Hrabovo ** s wellness na Veľkú Noc!

4,3 / 5 Hotel Hrabovo Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andrea

Dobrý deň, je u Vás možný pobyt aj pre osobu na invalidnom vozicku? Ďakujem pekne

Hotel Hrabovo

Bohužiaľ náš hotel zatiaľ nie je prispôsobený pre vozičkárov ale ak Vám môžme poradiť využite náš druhý hotel Áčko, ktorý je od nás vzdialený cca l km na začiatku hrabovskej doliny.
Ďakujeme
Hotel Hrabovo

Anna Zátrochová

Dobrý večer, chcela by som sa Vás opýtať či náhodou ešte nemáte voľnu jednu dvojlôžkovu izbu v termíne od 14.4. Do 17.4.2017. Dakujem velmi pekne za odpoveď.

Hotel Hrabovo

Dobrý deň,
teší nás, Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli.
Bohužiaľ, v termíne, o ktorý máte záujem sú voľné už iba apartmány (4-lôžkové) s doplatkom 50€/noc.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Hotel Hrabovo**

Daniela Husáreková

Dobrý deň, chceme si kúpiť pobyt cez Veľkú noc na 4 dni pre 6 dospelých a jedno dieťa (4.roky). Máte ešte voľné?
Ďakujem

Hotel Hrabovo

Dobrý deň,
teší nás, že ste prejavili záujem o náš hotel.
V termíne, o ktorý máte záujem, sú izby na ktoré sa vzťahuje voucher už vypredané.
Ponúkame Vám 3 × 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou, za doplatok na recepcii 10€/noc/izba

V prípda záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

S pozdravom
recepcia, hotel Hrabovo**

Lýdia Bergmannová

Dobrý deň je k Vám dostupnost spojmi bez auta?

Hotel Hrabovo

Dobrý deň,
bohužiaľ, mestská doprava k hotelu nepremáva.
Odporúčame Vám dopraviť sa taxíkom (cca 3,50€ – zo železničnej stanice).

S pozdravom

recepcia, hotel Hrabovo**

Marketa

Preji hezky den.rada bych využila vaši nabidku na zlavomat.skpro 2osoby na 3dny.chci se prosim zeptat zda máte pripadně volny termín od 15.4. Do 18.4.? Zda je u vás možnost i výběr jidla pro vegetariany? Případně zda je i wifi na pokojích? Děkuji, hezky den

Hotel Hrabovo

Dobrý deň,
teší nás, že ste prejavili záujem o náš hotel.
V termíne, o ktorý máte záujem sú voľné posledné 2 izby.
V prípade záujmu o pobyt, nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

S pozdravom

recepcia, hotel Hrabovo**

Jana

Dobry den,
citala som si recenzie na hotel. Prostredie vyzera fajn, len sa chcem spytat, ci v pripade detskej postielky viete zabezpecit aj neposkodenu bez prasklin, aby si dieta neublizilo? Je pravda, ze v pripade nespokojnosti Vas manager atakuje hosti, ze co od neho chcu, ked su cez zlavomat?

Hotel Hrabovo

Vážená pani, k Vášmu dopytu:
Postieľky sú v dobrom technickom stave.
Čo sa týka činnosti manažéra v hoteli, jeho úlohou je na prvom mieste spokojnosť hostí.
Preto nechcem polemizovať s názorom hosťa, ktorý pre nepríjemnosti, ktoré spôsoboval v hoteli, bol upozornený manažérom na jeho chovanie.

Ďakujeme a ostávame s pozdravom

vedenie hotela Hrabovo**

Milan Rebek

Vaša pnuka sa mi ceľkom pozdáva.Nejaký voucher, karta to mi nič nehovorý.Platiť môžem len u vás na recepcii počas pobytu.Má to jednu chybičku krásy zatiaľ som sám keď by to tak bolo aj u vás ako by to bolo s platbou. Informujte ma alebo mi pošlite iné lepšie riešenie. S pozdravom. Milan Rebek.

Hotel Hrabovo

Dobrý deň.

Sme radi, že Vás naša ponuka zaujala.
Pobyt cez zľavomat sa hradí priamo u predajcu – teda zľavomatu.sk.
Tento pobyt nie je možné hradiť priamo na recepcii hotela. Ďakujeme za pochopenie.

Pokiaľ by ste chceli sa u nás ubytovať individuálne, pozrite si našu webstránku www.hrabovohotel.sk, prípadne nás kontaktujte telefonicky 044/432 31 78.

S pozdravom

recepcia
Gabriela Filippová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore