Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mezoterapia s profesionálnou lekárskou kozmetikou CLINICARE

4,5 / 5 MM Studio Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Gabriela Danková

Dobrý deň.
pri mesačnej kúre uvádzate 4 posedenia.V akých časových intervaloch? Postačí 1× týždenne? Nie som totiž z Košíc, ale okolia.
Je účinná táto kúra na vrásky nad hornou perou?
S pozdravom Gabriela

MM Studio

Dobrý deň . Intenzívna kura 4 procedúry sa odporúča absolvovať do 1 mesiaca . 1 procedúra raz týždenne .
Procedúra je vhodná pre suchú , zvädnutú alebo dehydrovanú pleť . Ide o intenzívnu hydratáciu , resp. vypnutie pleti ,ktorá má
podobný účinok ako lifting . Stimuluje novotvorbu kolagénu . Napína uvoľnené kolagénové vlákna . Mezoterapia zaručuje vašej pokožke podobný efekt , ako keď suchú špongiu namočíte do vody – napije sa ,je vyhladená a prípadné nerovností sa vyrovnajú .
S pozdravom Pečeňáková .

Olga Kašparová

Dobry den, tato sluzba mi prijde zaujimava, ale rada bysom si pozriela web stranku, ktora bohuzial nefunguje.

mon

dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa to aplikuje aj na očné okolie

MM Studio

Dobrý deň .
Mezoterapia sa neaplikuje na očné okolie .
S pozdravom Pečeňáková .

Ivana

Dobrý večer mňa zaujíma koľko je sedení v mesačnej kúre.Ďakujem

MM Studio

Dobrý deň . Princípom mezoterapie je zavádzanie malého množstva revitalizačných substancií do kože .
Intenzívna kúra zahrňa 4 procedúry , Ošetrenie je minimálne bolestivé .
Revitalizačná omadzujúca kúra je určená všetkým vekovým kategoriám ako prevencia starnutia vďaka obrovskej dávke výživných látok priamo do pokožky .

Iveta Gintnerová

Dobrý deň zaujímalo by ma kto vykonáva tento zákrok, či kozmetička, alebo lekárka?

MM Studio

Dobrý deň . Mezoterapiu vykonáva Pani Livia, ktorá ma ukončené vysokoškolské štúdium v zdravotníctve .
Má ukončenú úplnú kvalifikáciu o odbore kozmetik . Absolvovala pre mezoterapiu špeciálne školenie .
A tiež má ukončené školenie ako masér .
S pozdravom Pečeňáková .

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore