Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámsky strih alebo blond melír. Aj darčeková poukážka!

3,9 / 5 Róbert Botoš-KELSO Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Niki

Dobry den. Chcem sa opytat kolko krat vam musim zavolat, aby som sa ( ked uz to je zaplatene) mohla objednat? Volam uz treti den a nedvihate..

Gabika

Dobry den.Robite melir aj do farbenych vlasov na hnedo?A aka by bola cena aj s farbou na odrastene sedive vlasy?Dakujem.

Aďka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či si stačí zakúpiť voucher len na melír s dĺžkou vlasov po ramená (aj keď svoje mám dlhšie) keďže ide len o dorobenie melíru na odrastoch, cca 2–3 cm.
Ďakujem

Soso

Dobry den je mozne spravit aj ombre melir za cenu kuponu? Tzn. zosvetlit uz zosvetlovame konce na este bledsie, dakujem :)

Ľudmila

Dobrý deň, chcem sa opýtať aký by bol doplatok pri využití kupónu "blond melír po ramená"ak by som chcela oživiť strihom končeky vlasov (mám krátke jemné vlasy po golier), ďakujem

Iveta Hadvigerová

Dobrý deň aj mňa by zaujímala tá istá otázka ,ale na iba vlasy kúsok pod ramená. ďakujem.

Ivana

Dobry den,ked chcem strih a aj farbenie,aky by bol doplatok za dlhe vlasy.Dakujem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore