Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Wellness pobyt v hoteli Victoria**** s možnosťou pivného kúpeľa

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Victoria**** Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
fezoj

Dobry chcem sa informovat na cenu pivneho kupelu.Dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý večer,
Šťandartná cena pivného kúpeľa pre 2 osoby je 45 eur. Ubytovaní hostia majú 20% zľavu, 36 eur pre dve osoby. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

dusan

prosim vas ,kde najdem alebo ako sa dostanem k zlavovemu kuponu
ktore z tychto terminov mate volne kapacity pre dve osoby4,5–6,10 alebo 10,11–12,10,2017
dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v hoteli, v termíne od 04.10.2017 – 06.10.2017 alebo 10.10. – 12.10.2017 máme voľné ubytovanie, v prípade záujmu Vás poprosíme o zaslanie kódu voucheru, ktorý si zakúpite na stránke zlavomat.sk a zvolíte si variantu pobytu o ktorú máte záujem, kód zašlete na e-mail recepcia@hotelvictoria.sk s vybraným termínom a my Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme.
Prajem Vám pekný deň a ostávam s pozdravom recepcia hotela Victoria****

Zlavomat.sk

Pekný deň Dušan, posielam Vám odkaz na video, ktoré Vám poradí ako kúpiť voucher / zľavový kupón : https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&t=2s.

Patrik

Dobry den ja by som sa chcel opytat ci mate volne 2 lozko v termine 13.10 do15–10.

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
je nám ľúto , ale v danom termíne nemáme voľné ubytovanie.
Ďakujem za porozumenie a ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Boris Hogh

Dobrý deň,
prosím o info o voľnom termíne v dňoch 22.9. – 24.9.2017. 2 dosp.osoby.
Ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
bohužiaľ 22.9.2017 sme plne obsadený.
Ďakujem za porozumenie a ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Stano

Zdravim. Mate volný termín od 1.9. do 3.9.2017 pre dve osoby?
Dakujem.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, žiaľ v termíne od 1.9. do 3.9. sme už plne obsadení, avšak radi Vám poskytneme informácie o najbližších voľných termínoch, v ktorých budete mať záujem o pobyt. Prajem Vám pekný deň a ostávam s pozdravom
Recepcia Hotel Victoria****

Silvia

Dobrý deň! Informujeme sa na dostupnosť v termíne od 28.8.- 30.8. pre 2 osoby.Za odpoveď vopred ďakujem!

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v hoteli, v termíne od 28.8 do 30.8.2017 máme voľné ubytovanie, v prípade záujmu Vás poprosíme o zaslanie kódu voucheru a my Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme.
Prajem Vám pekný deň a ostávam s pozdravom

 –
Recepcia Hotel Victoria ****

Eva

Dobrý deň, chcem sa spýtať na termín 14.9.-17.9.2017 /3 noci/ pre 4 dospelé osoby
/ 2 × 2 posteľovú izbu/. Ďakujem
S pozdravom Bučková

Hotel Victoria****

Dobrý deň pani Bučková,
je nám ľúto, ale v termíne 15.9.2017 nemáme voľnú dvojlôžkovú izbu Standrad.
Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Hana

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľnú izbu pre 3 osoby v termíne 28.8. – 31.8.? Za odpoveď ďakujem.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľnú izbu . Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Jakub Kyrcz

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, termín od 24.8. do 26.8.2017 máme volný.
S pozdravom recepcia Hotel Victoria****

karin

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať, či pobyt obsahuje aj masáže, alebo nie. Za odpoveď ďakujem.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, masáže nie sú v cene pobytu.
S pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Denisa

Dobrý deň, máte voľnú izbu pre dve osoby v termíne od 21.8–25.8.2017? Ďakujem za Vašu odpoveď
S pozdravom

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľnú izbu .
Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****
Upraviť Ďalšie Ďalšie

Lucia

Dobry den, chcela by som spytat, ci mate volne ubytovanie v termine od 30.8.-2.9. 2dospely a 1dieta 6 rokov?

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
v danom termíne máme voľnú len izbu štandard PLUS, za ktorú sa dopláca 20 eur/izba/noc. Doplatok sa hradí na mieste.
Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

gabies

Pekný deň, chcem sa opýtať, či máte volne v termíne 3–5. 8 2017 ešte nejaké ubytovanie, vdaka vopred za odpoved..

Hotel Victoria****

Dobrý deň, V danom termíne od 3.8. do 5.8.2017 máme voľné ubytovanie. Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Andrea

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľné 31.8.-2.9. pre 4 osoby. Ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň, V danom termíne od 31.8. do 02.09.2017 máme voľné ubytovanie. Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Rudolf Pilar

Pekný deň , chcem sa spýtať na víkend 18–20.8.2017 , izba pre dve dospelé osoby . ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň, V danom termíne od 18.8. do 20.8.2017 máme voľné ubytovanie. Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Veronika

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či máte voľný termín 11. – 13. 7. 2017.

S pozdravom

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
V danom termíne od 11.8. do 13.8.2017 máme voľné ubytovanie. Po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Darja

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín pre 2 osoby od 15.9. – 19–9.2017? ´dakujem .

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme voľné ubytovanie, po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme.
Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Iveta

Dobry den. Chcem sa opytat na teplotu vody v bazene aj virivke? Dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
teplota vody v bazíne je 27°C a vo vírivke 38°C. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Katarína

Dobrý deň prajem. Chcely by som sa opýtať, či máe voľné od 17.8. – 20.8. pre dve osoby? Dakujem pekne.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, áno v danom termíne máme voľné ubytovanie, po preposlaní kódu voucheru na email: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Soňa Vivodíková

Ďakujem za odpoveď ktoré termíny poprosím vás aby sme si mohli vybrat ? :)

Hotel Victoria****

Nakoľko máme momentálne každý deň v Auguste voľné izby je na Vás ktorý termín si vyberiete. Po preposlaní kódu voucheru a termínu ubytovania na email: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Soňa Vivodíková

Dobrý deň mali by sne záujem o pobyt u vás na 5 dní (4 noci) s pivným kúpeľom, máte niejake voľné termíny v auguste ? Za skorú odpoveď Ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň, áno v Auguste máme voľné ubytovanie, po preposlaní kódu voucheru a termínu ubytovania na email: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Monika

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne 4–6.8. 2017. Vopred ďakujem za skorú odpoveď.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, áno v danom termíne máme voľné ubytovanie, po preposlaní kódu voucheru na email: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu ubytovania potvrdíme.
Ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Erika Paulovičová

Dobrý deň Chcela by som sa opýtať či máte ešte voľný termín na 4 dňový pobyt pre dve osoby od 6.7 – 9.7 V prípade že nie , chcela by som poprosiť o informáciu o najbližšom voľnom termíne na 4 dňový pobyt Za odpoveď vopred ďakujem S pozdravom Paulovičová

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné ubytovanie. Po prespolaní kódu voucheru na náš e-mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na voľné izby v termíne od 15.8–18.8. Mala by som záujem o 3 izby v tomto termíne.

Vopred ďakujem za vašu odpoveď.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné ubytovanie. Po prespolaní kódu voucheru na náš e-mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Kristián

Dobrý deň,
chcel by som si kúpiť ku Vám Pobyt s pivným kúpeľom na 3 dni (2 noci) v období 29.09. – 01.10. 2017 alebo 06.10. – 08.10. 2017. Sú tieto termíny voľné? Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel Victoria****

Dobrý deň, oba termíny sú zatiaľ k dispozícií.
Ostávame s pozdravom
Recepcia Hotela Victoria****

Natália Václavíková

Dobrý deň.. :) Chcela by som si kúpiť ku Vám Pobyt s pivným kúpeľom, ale chcem zistiť či máte voľný termín na 07. 07. – 09. 07. 2017. (piatok – nedeľa).
Za skorú odpoveď vopred ďakujem..

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné ubytovanie. Po prespolaní kódu voucheru na náš e-mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Miloš

Chcem by som sa spýtať ako je to s detskou postieľkou máme 5 mesačne dieťa a ako s detskou stoličkou na kŕmenie a prebaľovacím pulto na izbách?

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
na izbe Vám vieme prichystať detskú postieľku, v reštaurácii je k dispozícii detská stolička.
Bohužiaľ prebaľovací pult na izbách nemáme.
Ďakujem za porozumenie a ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Adriana

Dobrý den. Mate volny termin pre 4 osoby v termine od 19.7. do 22.7. 2017? dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné ubytovanie. Po prespolaní kódu voucheru na náš e-mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Lukas

Dobrej je tam i wifi

Hotel Victoria****

Dobrý deň, áno k dispozícii bezplatná wifi sieť.
Ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

ingrid ersekova

Dobrý deň prajem, rada by som sa spýtala či máte voľný termín od 10.07. – 14.07.2017. Sme 2 dospelé osoby a jedno dieťa 5 rokov. .Vopred veľmi pekne ďakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
v danom termíne máme voľné ubytovanie, dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo.
Po prespolaní kódu voucheru na náš mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme.
Ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Olga Jurigova

Dobry den.
Mala by som zaujem o pobyt u vas v termine od 8.6.-11.6.2017, t.j. 4 dni – 3 noci.
Mate v tomto case este volnu kapacitu? Dakujem za odpoved.

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
je nám ľúto, ale v termíne 10.6.2017. Nemáme voľné ubytovanie. Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Petra

Dobry den je volny termin na 4 dny 3 noci 14.7.-17.7.? Dekuji

Hotel Victoria****

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme k dispozícii voľnú izbu, po preposlaní kódu voucheru na náš mail recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme.
Ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Jan Meleg

Dobrý večer,2.6–4.6. máte voľné izby pre dve osoby?Dakujem.

Hotel Victoria****

Dobrý deň.
Žiaľ v danom termíne už nemáme voľné ubytovanie.
Ostávam s pozdravom recepcia Hotel Victoria****

Natalia

Dobry den. Chcem sa opytat na pobyt pre 2 osoby s pivnym kupelom na 4 dni za 264€. Bol by volny termin 12.6. – 15.6. 2017? Dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň ,
v danom termíne máme voľné ubytovanie, po preposlaní kódu voucheru na náš mail: recepcia@hotelvictoria.sk Vám rezerváciu potvrdíme.
Ostávam s pozdravom
recepcia Hotel Victoria****

Martin

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, zadal som objednávku na Pobyt s pivnym kúpeľom pre 2 osoby. Sú voľné niektoré z týchto termínov? Ako potvrdím termín, po vyplatení pobytu? Ďakujem
Termíny 16.6–18.6 ,23–25.6, 21–23.7

Hotel Victoria****

Dobrý deň, uvedené termíny sú všetky dostupné. Po zakúpení pobytu poprosíme o zaslanie č. kuponu na mail recepcia@hotelvictoria.sk.
Ďakujeme a ostávame s pozdravom
Recepcia –
Hotel Victoria ****

Ivana

Dobry den od 12.6 do 18.6 mate volne?

Hotel Victoria****

Dobrý deň, áno v danom termíne máme volné ubytovanie.
S pozdravom
Recepcia hotela Victoria****

Lenka

Dobrý večer,
chcela by som sa opýtať, či máte voľné dvojlôžkové izby pre 2 osoby v termíne od 28. 4. – 30. 4. 2017, poprípade od 28. 4. – 1. 5. 2017. Pred zakúpením voucheru by som sa chcela informovať, či máte voľné izby. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Victoria****

Dobrý večer.

Žiaľ v termíne 29.4.2017 nemáme voľné ubytovanie.

Ďakujem za pochopenie a ostávam s pozdravom

Recepcia hotela Victoria****

Lukrec

Dobry, chcem sa opytat na deti do 6 rokov.
Viem ze su zadarmo.
Zaujima ma co to zadarmo obsahuje.
Ubytovanie?
Pristelky?
Postielky?
Stravu?
Welness?
Ked sme u vas boli mali sme na izbe aj gauc. Ked bola sestra ta mala kresla nie gauc. Da sz pri zajednani izby poxiadat o izbu s gaucom. Dakujem

Hotel Victoria****

Dobrý deň pán Lukrec, deti do 6 rokov majú vstup do wellness ( bazén a vírivka ) polpenzia a pobyt na prístelke ( gauč ) alebo postieľke zdarma. Samozrejme pri rezervácii je možné požiadať o izbu s gaučom, závisí to hlavne od termínu ubytovania, či bude izba k dispozícii.
Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom. Recepcia hotela Victoria****

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore