Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 až 6 osôb vo Vysokých Tatrách v štúdiách a apartmánoch so saunou

4,6 / 5 APLEND Apartments & Resorts Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
mariana

dobry vecer chce sa opytat ci mate nieco volne okolo 24.7 do 30.7 alebo 31.7 do 6.8. pre 2 dosp.a 1 dieta 12 rocne plus cenu dakujem

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš záujem.
Akcia cez zľavomat je platná do 14.06. 2017, teda na pobyty do 14.06. 2017.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom
Michaela Stašová / Aplend

Parakova Dagmar

Dobry den.Mam zaujem o pobyt u vas v 32 alebo 33 tyzdni.
3noci,2dospeli a 3deti /9,8,5rocne/.
Mate v tomto obdobi volne miesta?
Potrebujem to vediet kvoli nahlaseniu letnej dovolenky.
Takze cim skor :-D

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na tatry@aplend.com alebo telefonicky +421 904 744 000, +421 904 744 1­11 v čase od ( 8:00 – 18:00 ) .
Prajem Vám pekný deň

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň,

ďakujem za Váš prejavený záujem. Kupóny je možné využiť jedine do 14.06.2017.
Žiaľ na august nie je možné dané kupóny využiť. V prípade ak máte záujem o pobyt v konkrétnom termíne, tak nás neváhajte kontaktovať.
V prípade akýchkoľvek otáhok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Veronika Gulyasova

Klaudia

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný apartmán pre 4 osoby od 5.5.2017 do 8.5.2017 Ďakujem

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň.
Ďakujeme za Váš záujem.
V termíne od 05.05. – 08.05. 2017 nemáme dostupné apartmány v Tatry Holiday Resort vo Veľkom Slávkove.
Najbližší možný termín je od 08.05. 2017.
V prípade akýchkoľvek otáhok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Michaela Stašová / Aplend

eva

Dobrý deň,chcela sa spýtať,ktorú ponuku si mam kúpiť,ak sme 2 dospelí a tri deti-13ročné,8ročné a 2ročné-bez naroku na lôžko.Ďakujem.

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň, v danom prípade Vám vieme odporučiť pobyt v apartmáne 4+2 pre 4 osoby vo Veľkom Slávkove.
Cena pobytu je 99 EUR / 2 noci a 134,00 EUR / 3 noci.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom
Ing. Michaela Stašová / rezervačné oddelnie Aplend

katka

Dobrý deň, mám otázočku keď mám dieťa jedno 8ročné a druhé 5mesačné, dvaja dospelý , ktorú ponuku- variant mám zakúpiť?

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň,
v danom prípade Vám stačí aj varianta (2+2) v štúdiu Vila Júlia** 79,00 € 2 osoby 3 dni (2 noci) alebo 2+1) v štúdiu Vila Magnólia** 79,00 € 2 osoby 3 dni (2 noci) ,alebo si vyberiete z možností pobytu na 3 noci
Jedno dieťa do 12 rokov na prísteľke je zdarma a to 5 mesačné je bez nároku na lôžko zdarma na manželskej posteli.
S pozdravom Veronika Gulyasova APLEND / Rezervačné oddelenie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore