Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prihláste svoje deti na pohybovú prípravu – cvičenie a plávanie

PLÁVANÍM KU ZDRAVIU Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Julia

Dobry vecer mozem prihlasit aj syna co ma 6rokov?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia je vhodná pre deti od 3 do 6 rokov.

Prajem Vám pekný deň

PLÁVANÍM KU ZDRAVIU

Dobry den ano mozete kludne dietatko prihlasit aj ked ma uz 6 rokov. S pozdravom Belancova swim4fit :) pekny den

Anna P

Dobry den,
aky velky je to bazen? Resp. ako hlboky? v ramci tej pripravy ( na suchu aj vo vode) su pritomni aj rodicia? Zvladne 3,5 rocne dieta takto nastaveny takmer 2-hodinovy „trening“? vdaka za odpoved.
 AP

PLÁVANÍM KU ZDRAVIU

Dobry den, rodicia na treningu pritomni nie su, bazen je pre take male dieta hlboky ale v bazene sa deticky ucia dychat, spoznavat vodu pracuju s pomockami. Mame tam dve deticky vo veku vasho dietatka a zatial nam to zvladaju pekne. V pripade dalsich otazok nas prosim kontaktujte mailom ci telefonicky. Dakujem s pozdravom Belancova pekny den :)

Mária

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ako prebieha príprava v bazéne u detičiek, ktoré nevedia vôbec plávať (dcérka bude mať 4 roky).

Kurz je nutné absolvovať 5 sobôt po sebe alebo je možné vždy dopredu zahlásiť, či prídeme na nasledujúci kurz alebo nie?

Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

PLÁVANÍM KU ZDRAVIU

Dobrý deň, v bazéne bude dieťatko absolvovať rôzne hry na oboznámenie sa s vodou aby sme odbúrali prípadný strach z vody a následne budeme robiť ďalšie cvičenia a hry. Ideálne by bolo aby ste prišli po sebe ale pokiaľ sa vyskytne prípad, že nebudete môcť nič sa nedeje. S pozdravom za tím swim4fit Belancová :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore