Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná pohoda v letovisku Makarska Riviéra s polpenziou

RESORT DALMACIJA Makarská riviera - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tibor Lizuch

Dobrý den, chcel by som sa informovať ohladom ceny pre 2 dospelé osoby plus 2 deti /4 roky a 12 rokov/ v termíne 26,8. –2.9. s polpenziou. Pre dve dospelé osoby tento pobyt vychádza 409 eur, za odpoved dakujem…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov a celkovej sumy Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

eva

Dobrý deň, mám otázku, bolo by ubytovanie na 3 noci od 2.9.2017 pre tri dospelé osoby?Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.
Prajem pekný deň.

andrea

mali by sme zaujem o pobyt ale na 4 dni, s dieťatom, je možny aj taky variant?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke je k dispozícii aj variant na 4 dni (3 noci) v termíne 2.9–16.9.2017. Za dieťa je možný príplatok, ktorý závisí od veku dieťaťa. Všetky informácie o príplatkoch nájdete v tejto ponuke v dolnej časti. Ohľadom zistenia dostupnosti termínu je potom potrebné kontaktovať priamo hotel.

Prajem pekný deň.

Michaela Ticha

Dobry den chcem.sa opytat na dostupnost od 22.7–29.7 dvaja dospely a jedno dvojrocne dieta a aka by bola cena aj s polopenziou­,dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobrý den,prosim Vas je volny termin od 23.7–31.7.sme dvaja dospelí a dve deti vo veku 12 a 15 rokov.dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Veronika

Dobry den.je este volny termin od 26.8 – 2.9 ? Ten stoji 509€ alebo 409?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tento termín je v cenovej relácii 409€.
Ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Monika Kruzlikova

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o cene pre 2 dospelé osoby + 1 deti (14 rokov) chceli by sme 2 oddelené izby pre deti a rodičov, polpenziu a termin 28.7–5.8 Ďakujem za odpoveď.

Matus

mam skor technicku pripomienku… preco je na prvej fotke ostrov Brac (Bol) ked ponuka je na Makarsku? :)

Mirec

Aka by bola cena na prelome jun – jul?
Je vobec mozne taky voucher zakupit ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke máme:
Obdobie 17.6.-1.7.2017 pre 2 osoby (409€)
Ak by ste mali záujem o konkrétny dátum, napíšte nám, prosím, na podpora@zlavomat.sk. Následne by sme kontaktovali priamo hotel.

Prajem Vám pekný deň.

Matus

Dobry den,

da sa k pobytu doplatit si este noc dve navyse alebo sa to poriesit len spojenim viacerych voucherov? Nam by stacili 5 noci teda voucher na termin 10–15.6.2017 pre dvoch :)

Zlavomat.sk

Pekný deň, Matúš,

samozrejme, pobyt si môžete predĺžiť, ak bude termín dostupný. Noci mimo rámca kupónu budete však hradiť podľa cenníka hotela. Pre preverenie termínu a zistenie ceny pobytu kontaktujte, prosím, priamo recepciu hotela na tel. čísle +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky) alebo emailovej adrese zaostrogbooking@gmail.com (anglicky, chorvátsky). Ak by ste potrebovali pomôcť s komunikáciou s hotelom, kontaktujte nás na adrese podpora@zlavomat.sk.

Jozef Pačay

Zdravím,
termíny na august nie sú?
Pekný deň Jozef

Zlavomat.sk

Dobrý deň, augustové termíny sú zahrnuté v 3 variante v cene 509,00 €, kde si môžete vybrať z termínov v období 1. 7. – 26. 8. 2017. Prajem Vám pekný deňb

Miriama

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o cene pre 2 dospelé osoby + 3 deti (14,16,20), chceli by sme 2 oddelené izby pre deti a rodičov, polpenziu a termin 26.8.- 2.9. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Miriama,

ak si chcete rezervovať 2 samostatné izby, môžete si zakúpiť 2 x voucher po 409 €. Priamo v hoteli budete tak platiť už len doplatok za najmladšie dieťa 103€. Pre overenie dostupnosti termínu je potrebné kontaktovať priamo recepciu hotela alebo napísať nám na adresu podpora@zlavomat.sk

Jan Grabec

ZDRAVIM VAS . CHCEM SA OPITAT ? AKO TO JE Z DOPRAVOU .JE MOZNE SI PRIPLATIT AUTOBUS ? KOLKO BY NAS STALA DOVOLENKA PRE DVE DOSPELE OSOBY NA SEDEM DNI OD 8.7–16.7.2017 . S ranajkami a vecerou plus doprava tam aj spet.

RESORT DALMACIJA

Dobry den, doprava je individualna. Bez dopravy Vas pobyt bude stat 509€ (voucher) + 14€ miestna dan + 14€ parkovne.

Lenka

Dobry den,
chcem sa spytat, na termin 26.8 – 2.9. je volny pre 2dospele osoby+2 deti (1,5roka a 4,5roka), aka by bola aj cena tohto zajazdu? Mali by sme bungalov v manzelskou postelou a poschodovou postelou? a v bungalove je len spalna + kupelka (sprcha, wc) alebo este nieco?

RESORT DALMACIJA

Dobry den, termin je este volny, cena je 409€ (cena voucheru) + 28€ (doplatok za bungalow) + 103€ (doplatok za jedno dieta, druhe dieta ma pobyt gratis) + 14€ (parkovne) + 14€ (miestna dan). V bungalowe je manzelska postel, poschodova postel, kupelna s WC a chladnicka.

Stanislava Kuriľáková

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je voľný termín od 22.7. pre 6 dospelých a 6 deti.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na zaostrogbooking@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Pavel Soviš

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať či ešte máte voľný termín od 1.08 – 8.08 alebo od 8.08 – 15.08, pre dve osoby?
Ďakujem

RESORT DALMACIJA

Dobry den, ano, v oboch terminoch su este dostupne kapacity. Pobyt si rezervujte na adrese zaostrogbooking@gmail.com

andrea

prosim vas v tom bungalove je aj sprcha? je tam vidiet taka malicka miestnost no nie som si ista ci je tam len WWC alebo aj sprcha.

Dakujem

RESORT DALMACIJA

Dobry den, v bungalowe je aj sprcha.

andrea

je mozne poslat aj fotky v tych pavilonoch? v kazdej izbe je aj soc zariadenie?

v tych bungalovach su iba postele a soc zariadenie je zvlast?

Dakujem

RESORT DALMACIJA

Bungalow: V každém bungalovu je manželská postel pro rodiče s možností separace a jedna dvoupatrová postel pro děti, satelitní TV, klimatizace, sociální zařízení, skříň, stůl a židle. Vedle každého bungalovu je k dispozici parkovací místo.
Pavilon: Šest pavilonů se nachází v zadní části kempu na terasových plochách, umístěny mezi borovými stromy, které částečně zakrývají moře. Z každého pavilonu se během chvíle dostanete na pláž. Každý pokoj v pavilonu je standardně vybaven a má vlastní koupelnu. Většina pokojů je dvoulůžkových, menší počet jednolůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.

andrea

Dobry den,

toto je ubytovanie v tych bungalovoch ?
co sa tyka stravy to treba prejist do inej budovy alebo?

Dakujem

RESORT DALMACIJA

Dobry den, nie, to je ubytovanie v pavilone – budova s 12 izbami. V ramci kempu je 5 takych pavilonov a 20 bungalowov. Za bungalow sa v termine 15.-22.7.2017 doplaca 6€/noc. Stravovanie je v restauracii, ktora nie je sucastou budovy. K dispozicii je fotogaleria na nasej stranke: http://www.dalmacija-zaostrog.com/index.php?lang=en&t=P3&pg=15

andrea

teda cena je rovnaka pre dieta od 7 rokov do 12?

RESORT DALMACIJA

Dobry den, prve dieta do 6,99 rokov ma pobyt gratis. Druhe dieta od 2 do 14,99 rokov ma pobyt v termine 15.-22.7. za doplatok 128€. Podrobne doplatky najdete v opise ponuky.

andrea

dobry den,

kolko by stal pobyt 2dospely +2 deti(8 a 6 rokov ) ? bol by volny termin aj od 15.07–22.07.?

Dakujem

RESORT DALMACIJA

Dobry den, pobyt pre rodinu 2 dospeli + 2 deti (8 a 6 rokov) v danom termine by stal: 509€ (cena kuponu) + 128€ (doplatok za 8-rocne dieta), spolu 637€. 6-rocne dieta ma pobyt gratis. V danom termine zatial su volne miesta.

Marta

Dobrý deň.chcem sa spýtať na cenovú ponuku bundalov od 1.7.2017 do 8.7.2017
pre 3 osoby dospelé.Ďakujem

RESORT DALMACIJA

Dobry den, cena za dovolenku pre 3 dospele osoby v bungalowe v danom termine je 755€ (509€ je cena vouchera, 204€ je doplatok za tretiu osobu za cely pobyt s polpenziou a 42€ doplatok za bungalow: 6€x7 noci).

Tomas

Dobry den chcem sa opytat keby som si kupil dve ponuky mozem ich vyuzit hned po sebe ?

RESORT DALMACIJA

Dobry den, ano, kupony je mozne spajat a predlzit si tak pobyt, avsak skontrolujte si terminy, na ktore su vouchery urcene, zvlast ak mate zaujem o pobyt na prelome sezon. V pripade akychkolvek otazok sa nevahajte na nas obratit.

renáta

Dobrý deń, možete mi poslať cenovú ponuku pre bungalov termín 26.8.-2.,9.2017 dospelí 2×, deti 1 rok, 9 rokov 16 rokov, všetcia polopenzia, vlastna doprava a pre info nachádza sa ladnička v bungalove,lebo na fotkách nieje.

RESORT DALMACIJA

Dobry den, kalkulacia by vyzerala takto: zakupite si voucher v hodnote 409eur, doplatky na mieste: 28eur za bungalow (7noci x 4eur – v bungalowe sa nachadza chladnicka), 103eur doplatok za 9rocne dieta, 144eur doplatok za 16rocne dieta, 17,50eur miestna dan (7noci x 2 dospele osoby x 1eur + 7noci x 1 dieta nad 12 rokov x 0,50eur), teda doplatky na mieste spolu 292,50eur, dovolenka pre celu rodinu na 7 noci v bungalowe spolu: 701,50eur.

Jarmila Knapova

Dobry den dala by sa zabezpecit bezglutenova strava aspon ciastocne ?
Chlieb by som si priniesla z domu.
A este druha otazka premava zo splitu na makarsku autobus ?
Dakujem za odpoved .
 Jarka

RESORT DALMACIJA

Dobry den, ano, bezglutenovu stravu Vam vieme zabezpecit – upozornite prosim na to pri rezervacii a pri nastupe na pobyt. Zo Splitu premava autobus do Makarskej (smer Ploče), uistite sa vsak, ze nastupite na linku, ktora jazdi cez Makarsku (popri mori), nie dialnicou (zrychlena linka). Prajeme pekny zvysok dna.

schischa johann

Domaci milacik je vytani?

RESORT DALMACIJA

Dobry den, ano, za doplatok 5€/den, plati sa na recepcii.

Milan Brandejský

Máme staršieho syna ZTP. Dokázali by nám ponúknuť na neho zľavu na prístelku? Termín od 2.9. na 4 dni. Ďakujem, Milan

RESORT DALMACIJA

Dobry den, pan Brandejsky, pred potvrdenim zlavy na pristelku z dovodu ZTP potrebujeme vediet, kolko rokov ma Vas starsi syn, a pre kolko osob planujete pobyt. Vopred dakujeme za Vasu odpoved.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore