Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jar v Jasnej v rezorte RiverSide s wellness a bohatou polpenziou

4,5 / 5 Apartmánový rezort RiverSide Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniela

Dobry den chcela by som sa opytat na dostupnost apartmanu delux 26–28 Maj (2 noci), pre 2 dospely a 3 deti (3,5,9 rokov). Kolko kuponov potrebujeme a aka je cenova kalkulacia/ konecna cena za vikend/2 noci
Dakujeme Daniela

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom penzióne. De Luxe aprtmány nie sú v ponuke cez zlavomat ani iné zľavové portály. V prípade záujmu o ubytovanie v daných apartmánoch nás prosím kontaktujte na info@riverside.sk.

S pozdravom,
Barbara Unlu Šajová
Riverside

Michaela

Dobry den,
zaujima ma kolko stoji pozicanie detskej postielky pre dieta do 3 rokov na noc.

Dakujem

S pozdravom

Michaela

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

detskú postielku Vám vieme požičať bez poplatku , ak bude v čase Vášho pobytu dostupná. Pekný deň,

s pozdravom,

Badlíková Lucia

Ivana

Dobrý deň. Nachádza sa vo vašom spa aj bazén? Ďakujem za skoru odpoveď.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

v našom mini wellness sa nachádzajú dve sauny. Fínska a infra sauna.

V prípade otázok nás kontakujte e-mailom: info@riverside.sk,

s pozdravom,

Badlíková Lucia

Branislav Olah

Zdravím chcel by som sa informovať o cene a voľnom termíne okolo v polovici augusta na cenu pre dvoch dospelých a dieťa 5rokou na 5 nocí šesť dni polpenzia ďakujem dovi

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, kupóny platia len do konca júna 2017, v auguste je cena dvojlôžkovej izby 70€/noc s raňajkami a doplatok za polpenziu je 10€/osoba/1× večera,

v prípade otázok nás kontakujte e-mailom: info@riverside.sk,

s pozdravom,
Badlíková Lucia

Veronika

Dobrý deň máte ešte voľný termín 19.5–21.5? Ďakujem za odpoveď.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

áno, daný termín ešte máme voľný, v prípade záujmu nás prosím informujte cez náš e-mail : info@riverside.sk,

pekný deň,

s pozdravom,
Badlíková Lucia

Monika

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, ako to je, keby sme si chceli pobyt rezervovať 5 osôb. Je potrebné kúpiť 3 vouchery pre ako pre 6 ľudí?
Ďakujem.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

ak by ste chceli 3 samostatné 2-lôžkové izby tak si treba zakúpiť 3 kupóny, ale ak by ste chceli napr. jeden 1-spálňový apartmán, kde by boli 3 osoby a jednu 2-lôžkovú izbu tak Vám stačí si zakúpiť 2 kupóny a za apartmán si môžete doplatiť na recepcii 25€/noc a v tejto cene je zarátaná aj strava za tretiu osobu na apartmáne.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na našom e-maily : info@riverside.sk, kde nám prosím zadajte presný termín a my Vám prezistíme či je tento termín k dispozícii. Pekný zvyšok dňa.

S pozdravom Badlíková Lucia

Zuzana

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, ktorý kupon treba zakúpiť, ak ide o 2 noci od štvrtka do soboty.
Dakujem.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

ide o kupón, pobyt v týždni nakoľko prichádzate vo štvrtok. Prosím o zaslanie e-mailu na info@riverside.sk, ak máte záujem o rezerváciu konkrétneho termínu.

S pozdravom
Riverside
Barbara Unlu Šajová

Ján Šmehlík

dobry den by som sa spytat kolko by stalo ubytvanie v apartmane pr rodinu s 2 detmi aako je to so stravou.Dakujem Smehlik

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

doplatok za apartmán je 25€/noc v tejto cene je zarátaná aj strava pre tretiu osobu. Ak by ste si chceli doplatiť lôžko a stravu pre ďalšie dieťa , cena je 12€/noc . V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom : info@riverside.sk
s pozdravom,
Badlíková Lucia

Tibor Révay

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať či máte ešte voľnú 1 izbu od 27.3.2017 (pondelok) na 2 noci pre 2 osoby.

S pozdravom

T. Révay

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

áno v danom termíne máme ešte voľné ubytovanie, akurát som Vám poslala ponuku :)

S pozdravom,

Badlíková Lucia

Lucia Trencikova

Dobry den prajem od nedele cakam na overenie datumu, mohli by ste sa mi nato pozriet. maj 29–31. Dakujem

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

áno daný termín máme ešte voľný,

v prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte priamo na náš e-mail : info@riverside.sk,
Ďakujeme a prajeme krásny deň :) s pozdravom Badlíková Lucia

Lucia Trencikova

Tak teda by som poprosila overenie 29.30.31 maja ci by sa nasla izba cez tyzden na 3 dni. Dakujem za ochotu. Pekny vecer

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na  info@riverside.sk alebo telefonicky +421 905 5­66 036.
Prajem Vám pekný deň

Lucia Trencikova

V poriadku tak teda mali by sme zaujem o 3 dni cez tyzden 😀 s datumom 29–30 31. Maj vedeli by te sa mi pozriet ci mate volnu izbu? Ak ano poslali by ste mi ste platobne podklady? Dakujem

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň pani Trencikova,

prosím aby ste nám zaslali mail na info@riverside.sk alebo mi prosím napíšte Vašu e-mailovú adresu, kde by som Vám zaslala všetky informácie ohľadom rezervácie.

S pozdravom
Barbara Unlu Šajová

Lucia Trencikova

Dobry den. Mala by som na vas jednu otazku raz sme uz u vas boli a mali by sme zaujem o o vacsiu izbu… kolko by trebalo doplatit za izbu s balkonom na 3 dni cez tyzden

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň pani Trencikova,

sme radi,že ste sa opäť rozhodli k nám zavítať, avšak kupón neplatí na DELUXE izby s balkónom. Je možné si priplatiť 25€ / noc za 1– spálňový apartmán ŠTANDARD (izba bez balkónu).

S pozdravom,
Barbara Unlu Šajová
Riverside

Peter

Dobrý deň, Poprosil by som Vás o informáciu, či máte voľný termín počas Veľkej noci, termín (14.4.2017–16.4.2017 ), izba, alebo apartmán pre 2* dospelí+ 1*dieťa (3 ročné), + informáciu, či je v areáli penziónu k dispozícii detský bazén. V prípade voľnej kapacity na tento termín by som Vás požiadal o predbežnú cenu. Ďakujem vopred za odpoveď.
 Peter

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň pán Peter,

kupón bohužial v tomto termíne nie je platný, je to uvedené aj na stránke. V prípade,že by ste mali záujem o rezerváciu na iný termín, prosím aby ste nás kontaktovali na mail info@riverside.sk . Detský bazén nemáme, k dispozícii sú len 2 sauny.

S pozdravom
Barbara Unlu Šajová
Riverside

Juraj Tomlain

Dobrý deň prajem, zvažujem Vašu ponuku, prosím máte voľnú kapacitu v termíne 21.4–23.4 pre 2 osoby? Ďakujem.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň pán Tomlain,

v uvedenom termíne 21. 4 – 23.4.2017 (2 noci, víkendový pobyt) máme ešte voľné izby. V prípade,že by ste sa rozhodli pre rezerváciu je nutné zaslať číslo zľavového kupónu na mail info@riverside.sk spolu s vybraným termínom. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedený mail.

S pozdravom,
Barbara Unlu Šajová
Riverside

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore