Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Raw torty s exkluzívnymi príchuťami

4,6 / 5 Bioland Reštaurácia Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Lucia

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či doveziete tortu aj v sobotu, ak si kúpim voucher s dovozom. Potrebovala by som ju na budúci týždeň v sobotu. Ďakujem

Bioland BISTRO

Dobrý deň, bohužiaľ v sobotu rozvoz nerobíme. Vieme Vám ju priniesť v piatok, alebo v sobotu na osobný odber v obchode na Mýtnej 23. Ďakujeme a ostávame s pozdravom.

Mata

Dobry den,
Rada by som sa spytala, ci su tieto torty cele v skutocnej/cer­tifikovanej bio kvalite? T.j. kazda ich zlozka je BIO?
Dakujem vopred za odpoved.

Bioland BISTRO

Dobrý deň, bohužiaľ nie všetky zložky v torte sú v certifikovanej bio kvalite, no všetky suroviny, ktoré používame nájdete v našom obchode. Ak máte ešte otázky na niečo konkrétne neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0917 917 866
Prajeme pekný deň, s pozdravom tím Bioland

Oľga

Je možné od vás zobrať tortu aj v sobotu?, resp. v nedeľu? Potrebovala by som ju na nedeľu koľko vydrží v dobrej kvalite?

Bioland BISTRO

Dobrý deň tortu je možné vyzdvihnúť aj v sobotu v obchode Bioland na Mýtnej 23, od 9.00 do 12.00 hod. Bohužiaľ v nedeľu je bistro aj obchod zatvorený a z tohto dôvodu nie je možné vybaviť objednávku. Raw torta v dobrej kvalite vydrží 3 – 4 dni pokiaľ sa drží v chlade.

Helena Bugarova

Potvrdzujem otazku ktoru som dala.Aký autobus k vám ide.

Bioland BISTRO

Dobrý deň k nám sa dostane z račianskeho mýta peši smerom k poliklinike Mýtna, a slovenskému rozhlasu. Je to cca 250m a zhruba 4 minúty.

Helena Bugarova

Aky autobus tam ide z Račanskej ulice

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore