Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Efektívne cvičenie na Vibra fit, Rolletic alebo Slender Life

4,6 / 5 Slender Life Adas Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Katarína

Dobry den, ked si kupim teraz 10 kuponov na cvicenie, ale kupony platia iba do 24.6.2017, je tu moznost predlzenia? alebo ako sa to potom riesi? Dakujem

Slender Life Adas

Ak si zakúpite kupóny a uplatníte ich v salóne Slender ADAS do 23.6.2017 , vystavím Vám permanentku, ktorú si môžete vyčerpať najneskôr do 24. júla 2017

Jozefína Jurkovičová

Dobrý deň. Mám zakúpenú permanentku na 5 vstupov cez p. Hanzalovú. Mali by ste prosím voľné miesto na stredu okolo piatej. Chcela by som ísť s ňou. Pekný deň Jurkovičová

Slender Life Adas

Ano, nech sa páči prídite .

Eva BUKOVCANOVA

Dobry neskory vecer.CHCEM. SA OPYTAT CI STE CHRANENA DIELNA.POZNAM TIETO STROJE JE TO VYBORNA VEC.PRACOVALA SOM PRI TOM PRED 8 ROKMI.NEMATE VOLNE PRACOVNE MIESTO?MILOVALA SOM TUTO PRACU DAKUJEM.

Slender Life Adas

Dobrý večer,
nie nie sme chránená dielňa. Ďakujem za prejavený záujem, ale momentálne nepotrebujem pracovnú silu.
Prajem všetko dobré
Adriana Mráziková

Simi

Dobrý deň Vám prajem. Je možné si zakúpiť aj permanentku na Vibra fit?

Slender Life Adas

Dobrý deň,
v rámci tejto akcie na Zľavomate permanentka na VF nie je, ale tá ponúkaná cena za 10 min VF , je cenovo výhodnejšia ako naše ponúkané permanentky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore