Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Komplexné očné vyšetrenie na poliklinike Vajnorská

4,5 / 5 Poliklinika Vajnorská Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Daniela

Dobrý deň, rada by som sa informovala či ambulancia z vyšetrení poskytne pacientovi aj dokumentáciu, zaujímalo by ma hlavne OCT vyšetrenie, a prípadne asi ako dlho sa čaká na termín ? Dakujem

Poliklinika Vajnorská

Dobrý deň.Áno,po vyšetrení sú Vám k dispozícii všetky výsledky. Na termín sa čaká približne mesiac. Prajem pekný deň.

monika galova

Dobry den, moze si kupit kupon aj osoba, ktora plati poistenie v zahranici /Rakusko/? Vlastni preukaz VZP poisteneho v zahranici.
Dakujem za info.
 Monika

Poliklinika Vajnorská

Dobrý deň. Áno, ak jeho poisťovňa platí aj na Slovensku- môže si kúpiť kupón ako pre piostenca Všeob.zdravot. poisťovne. Ak neplatí poistenie na Slovensku je potrebné zakúpiť si kupón ako samoplatca. Prajeme pekný deň.

Mária Haluzová

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či zľavový kupón zahŕňa aj prípadné predpísanie okuliarov alebo si ich predpis bude potrebné doplatiť zvlášť.
Vopred ďakujem za odpoveď :)

Poliklinika Vajnorská

Dobrý deň. Zlavový kupón zahŕňa aj predpis okuliarov.Pekný deň prajem.

Jaroslav Z.

Preco mi uz 5 den nikto neodpoveda?

Poliklinika Vajnorská

Dobrý deň, meno doktora a ostatne informácie najidete na webovú stránku Polikliniky Vajnorská http://www.poliklinika-vajnorska.sk/.

Pekný deň Vám Prajeme.

Jaroslav Z.

Dobry den. Nikde neuvadzate meno lekara, kt.bude vysetrenie vykonavat.. Preco?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore