Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Dentálna hygiena, pieskovanie alebo bielenie zubov

4,8 / 5 White Smile Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Patrícia

Dobrý deň prosím Vás, mám umelý zub a chcela by som ísť na pieskovanie a dentalnu hygienu vybieli mi to pieskovanie aj ten umelý zub? Ďakujem Vám.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

mrzí nás to, avšak táto ponuka už nie je k dispozícii.
Dúfame, že Vás zaujme aj iná ponuka na našom portále.

Prajem pekný deň.

Igi

Daju sa bielit aj keramicke korunky?

White Smile

nie, nedaju

Tomáš

Dobry deň. Chceme si dat s priatelkou vybielit zubky… Zoom metodu som sa zhruba oboznamil na internete…
1.tiez aplikujete bieliaci gel 3× v pripade ak treba aby sa dosiahol ziadany odtien?
2 … pred bielenim by mala prebehnut dentalna hygiena predpokaldam. Postacuje bez pieskovania kedze sa zubky idu bielit ci aj s pieskovanim?
3. Co ak zistite ze zubky nie su v poriadku ze tam je jeden kaz alebo tak… da sa to vsetko stihnut v jeden den?
Dakujem za odpoved.

White Smile

1.ano, 3× 15 min
2.je vhodne absolvovat dh pred zakrokom
3.Je potrebna osobna konzultacia

David

Dobry den
Je mozne vykonat dentalnu hygienu s pieskovanim a bielenie v jeden den alebo sa odporuca nejaka prestavka medzi ukonom ?

White Smile

Dobrý deň, áno je možné vykonať tieto úkony hneď v jeden deň.

Veronika

Dobry den, je mozne u vas podstupit dentalnu hygienu aj v pripade, ze mam dentalny implantat?
 Vdaka.

White Smile

Dobrý deň, áno je možné absolvovať dentálnu hygienu aj v prípade ak máte dentálny implantát.

S pozdravom Whitesmile.

Darina

Pri objednavke pre 2 osoby mozeme prist v inych terminoch?

White Smile

Ano

Sona Zugarova

Dobrý deň.
Chcela by som sa vás opýtať či by sa u vás dalo urobiť aj výmenu plomby za bielu plombu a urobiť dentálnu hygienu aj s pieskovanim v ten istý deň? A aká je cena za výmenu plomby prosím?
Ďakujem

White Smile

Dobry den , ano mozte sa objednat , cena plomby je od 40–80 eur podla narocnosti.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore