Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Večné mesto Rím a najmenší štát sveta Vatikán

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Kristína Lukačovičová

A ešte jedna otázka ma napadá- čo sa týka vstupov- bude to riešené formou skupinového vstupného?(vtedy je tam aj zľava), alebo si každý lístok kupuje sám(v tom prípade platia študentské zľavy-ISIC)Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

vstupenky zakupujeme skupinovo

Kristína Lukačovičová

A ešte by som sa chcela opýtať návšteva katakomb nie je možná v rámci tohto zájazdu?

STARTRIP s.r.o.

navštívené budú uvedené pamiatky so skupinou, individuálne je možné navštíviť ostatné pamiatky

Kristína Lukačovičová

Dobrý deň, prosím Vás koľko voľných miest je ešte v termíne od 4.5–8.5? -nástupné miesto Bratislava? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

V uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Kristina

Dobrý deň,
veľkonočný termín Rím – sú voľné ešte miesta? Bolo by možné nástupné miesto aj Považská Bystrica? Máte uvedené Trenčín – Žilina.. Ďakujem za odpoveď!

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň na zájazd mám ešte voľné miesta. Nástupné miesta sú Trenčín alebo Žilina

Rudi

Dobrý deň,
prosím Vás prečo je príplatok za nástupné miesto napr. Trenčín keď je uvádzané ako zadané miesto nástupu v trase zo Žiliny? Tým pádom nie je cena zájazdu 169 ale 184€ nie? Trochu to je klamlivé,predsa nejde o nejakú zvlášť službu alebo teda zasávku. Ďakujem za vysvetlenie.

STARTRIP s.r.o.

cena zájazdu 169 je z BA. Ostatné nástupné miesta sú s príplatkom

Marika

Dobrý deň mala by som záujem o poznávací zájazd do Ríma počas Veľkej noci. Prosím máte ešte voľné miesta, nástupné miesto ZA. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

DOBRý DEN ANO ZATIAL MAME VOLNE MIESTA. ODPORUCAME SKORU REZERVACIU

Slavomira Kollarova

Dobrý deň, bolo by možné sa u vás zastaviť osobne ?

STARTRIP s.r.o.

samozrejme v čase 9 – 16 hod. Budúci týždeň sme na zahraničnej pracovnej ceste takže od 10..4.2017

Lucia

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať na približný čas odchodu autobusu pri tomto zájazde 13.4. z Bratislavy, aspoň orientačne približne v aku hodinu.
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod z BA je o 15 hod

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore