Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Extra jemné norkové 3D až 9D mihalnice!

4,1 / 5 Beautybar Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Martina

Dobrý deň,
ak si zakúpim kupón do 31.7.2017 musím ho aj využiť do tohto termínu,alebo sa dá objednať aj v auguste alebo v septembri ?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platnosť voucheru skončí 31.8.2017. Do tohto dátumu je potrebné voucher aj využiť. Odporúčam Vám voucher čo najskôr zakúpiť, nakoľko sa môže stať, že sa vouchery vypredajú.

Prajem pekný deň.

Misa

Dobrý deň dnes som si zakúpila mihalnice plus uprava obocia ale nič mi neprišlo žiadny voucher ako sa preukážem ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher evidujeme ako odoslaný. Prosím skontrolujte si aj priečinky ako spam, reklama, hromadná pošta… Váš voucher nájdete aj na stránke zlavomat.sk v sekcii „Moje nákupy“.

Prajem pekný deň.

Lýdia

Dobrý deň…Zaujalo má zahustenie obočia…Ako dlho vydrží a jeho cenu… Ďakujem pekne Lydia.😉

Beautybar

Dobry den, posielame Vám odkaz na našu web , kde nájdete aj nas odmeňovací systém ViP so zvýhodneným cenami a toez info o službách :http://www.celebritybeauty.sk/cennik-beauty-bar/

Lucia

Dobrý deň, je možné uplatniť voucher aj na doplnenie u Vás aplikovaných mihalníc? Ďakujem

Beautybar

Dobry den, kupón cez portál Zlavomat je primárne určený pre nových klientov , pri prvej návšteve získate Vip kartu so zľavami , takze cena je približne rovnaká

Julinka

Mala bi som zaujem o 3d mihalnice gde presne sa nachadzate..

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

adresa na uplatnenie voucheru je :
Beauty Bar & Academy
Palárikova 1, Košice

Prajem pekný deň

Ivanka

Dobrý deň, plánujete predĺžiť zľavu na umelé mihalnice aj na júl? Ďakujem veľmi pekne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher je možné využiť do 31. 7. 2017. Po tomto termíne nie je možné kupón uplatniť.

Pekný deň prajem.

Nika

Dobrý deň, je možné aj doplnenie mihalníc po 4 týždnoch, ak tie boli robené v inom salóne, nie u Vás? Mám 4D, chcela by som tentokrát skúsiť 7D. Dakujem za odpoved.

Beautybar

Dobrý den, samozrejme to nie je problem. Staré mihalničky sa vyčešú , alebo úplne odstránia .

Zuzna

Zdravim ak si to kupim jeden den da sa objednat hned na druhy ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám kontaktovať priamo poskytovateľa služby a spýtať sa na voľný termín. Až chcete následne rýchlo vybaviť doručenie voucheru, v takom prípade Vám radím zvoliť si spôsob platby kartou online. Transakcia tak rýchlejšie prebehne, a vy obdržíte voucher taktiež rýchlejšie.

Prajem Vám pekný deň.

Sandra

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, natural mihalničky sú 3D? Ďakujem :)

Beautybar

Dobry den, ano najviac prirodzený efekt su 3D mihalnice . Velmi jemne zvýrazniť oko, môžu aj jemne Predlzit – hovoríme tomu špirálový efekt

Lucka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, sexy eyes sú 3D mihalnice?, ako dlho vydržia ? a koľko stojí doplnenie, ? Mám záujem, ale neviem, ktorý kupón si zakúpiť. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Beautybar

Dobry den, sexy Eyes je štýl aplikácie mihalníc (to znamená v akom poradí su jednotlive dĺžky aplikované , toto si vyberiete po konzultácii s kozmetickou , poradí Vám ako opticky oko zväčšiť , korigovat spadnuté viecko , alebo oči Predlzit ) Číslo pred D určuje hustotu mihalníc

Zuzka

Dobry den, chcela by som si objednat kupon ale neviem sa rozhodnut, ze ktory.. :) viete mi poradit podla coho sa mam rozhodnut? Dakujem velmi pekne.

Beautybar

Dobrý deň, číslo D určuje hustotu želaných mihalníc . 4D-7D sú jemne zahustené , 9D výrazne zahustené. Pri práci používame kvalitný materiál , norkové a kašmírové mihalnice , ktore pôsobia delikatne a vlastne mihalnice nezaťažujú .

Jana

Dobrý deň,viete prispôsobiť mihalnice aby neboli príliš dlhé a zvyraznia efekt vsetkym ociam? Ďakujem za odpoveď Jana

Beautybar

Dobrý deň, každá aplikácia v našom salone začína dôkladnou konzultaciou. Tu spolu s kozmetickou vyberiete vhodnú dĺžku , hustotu a štýl podľa požiadavky . Môžeme kombinovať niekolko dĺžok a vytvoriť tak prirodzený efekt, alebo vejárik mihalníc ktorý oko predĺži , alebo opticky otvorí či zväčší. Ďakujeme

Martina

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možnosť v tejto ponuke aj lepenie mihalníc lepidlom pre alergikov.
Ďakujem

Beautybar

Dobry den, dakujeme za otázku . Ano , na prevádzke mame aj lepidlo určené pre citlivé oči – Medica GLUE , lepidlo medikálnej rady určené pre citlivé oči.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore