Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Luxusný wellness pobyt v srdci Valčianskej doliny v Hoteli Impozant****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Impozant Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dominika Dovalovská

Dobry den prajem, chcela by som sa informovat, ci planujete ponuku zopakovat aj na pobyty od 1. 7. 2017.
Vopred dakujem

Hotel Impozant ****

Dobrý deň pani Dovalovská,

Určite od 1.7.2017–3.9.2017 bude spustená nová akcia. Predpokladáme, že so zľavomatom sa dohodneme do 1 polovice Mája.
Pekný deň prajem momentálne sa dajú zakúpiť letné pobyty aj priamo cez nás za first minútové zľavy
Schvarcová hotel Impozant****

Lenka

Dobrý večer,
chcela by som sa opýtať, či máte voľné dvojlôžkové izby pre 2 osoby v termíne od 28. 4. – 30. 4. 2017, poprípade od 28. 4. – 1. 5. 2017. Pred zakúpením voucheru by som sa chcela informovať, či máte voľné izby. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Impozant ****

Dobrý deň Lenka,

V danom termíne ešte máme voľné kapacity. Prosím kontaktujte recepciu na email recepcia@impozant.sk alebo na mobil 0914 130 130. Te­šíme sa na Vás team hotela Impozant****

Matej Paur

Dobrý večer mal by som záujem o termín od 20.4 do 23.4 ak je voľne hneď objednávam ďakujem za skorú odpoved

Hotel Impozant ****

Dobrý deň pán Matej,
V danom termíne ešte máme voľné kapacity. Prosím kontaktujte recepciu a rezervujte si daný termín. Kontaktujte recepcia@impozant.sk, 0914 130 130. Te­šíme sa na Vás team hotela Impozant****

Dušan Marček

Jedna osoba

Dušan Marček

Je možnosť pre jednu osobu?

Hotel Impozant ****

Tato akcia je nastavená minimálne pre 2 osoby. Ak by ste chceli pre 1 osobu máme nastavené aj u nás na stránke ponuku.
Pekný deň prajem
Schvarcová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore