Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Babie leto v GRAND BOUTIQUE HOTELI SERGIJO**** v kúpeľnom meste Piešťany

4,2 / 5 GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO**** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ondrej Mačak

Dobrý večer, máme záujem o zakúpenie vouchra pre dve osoby v hodnote 169 eur, v termíne od 1.9 do 3.9. 2017. Je tento termín voľný? Za skorú odpoveď ďakujem. S pozdravom.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk. Prajem pekný deň.

Jozef

Pekný deň,

Ak by sme chceli polpenziu?

Kedy sú raňajky, obed a večera?

Procedúre,wellnes a masáž platí aj pre 3.osobu?

Majte sa :-)

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Za polpenziu sa doplaca 7 EUR/os : 2-chodovu veceru a 3-chodovu s dezertom : 10 EUR/os… Procedury platia aj pre 3 osobu. Za osobu by ste doplacali 35 EUR+ 12 EUR ak budete mat obed 1-chodovu len hlavne jedlo alebo 35+14 EUR za 2 -chodovy obed s polievkou
S pozdravom
Recepcia

Jozef

Dobrý deň či noc,

Chcem sa spýtať je voľné miesto začiatkom septembra na 4 dni 2osoby + 1 dospelá osoba ako sa to dá zladiť a čo by to stálo. Môže byť dáka maličká izbička alebo prístielka, a ako je to pre +1 osobu zo stravou…?

Ďakujem za odpoveď, hviezdny deň či noc :-) JOZEF

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Krasny deň prajem,

radi Vam zarezervujeme od 4..9.25017 rodinny apartman: pre 3 os: tam je doplatok 35 EUR na den s ubytovanim a wellnes ,za veceru a obed by bol doplatok 12 EUR a mala by 3.osoba tie iste služby. uza cenu 47 EUR na den .

Od 3.9. je volna rodinna izba s prístelkou ,tam by bol doplatok 25 EUR+ 12,teda 37 EUR/den

Nakolko su to posledne 2 mozne terminy zaciatkom septembra prosim kontaktujte nas po zakupeni kuponu

S pozdravom
Eva Recepcia

Michaela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké doplatky sú za 1,5 ročné dieťa – za ubytovanie (bez nároku na postieľku), za polpenziu, za vstup do wellness. Ďakujem pekne.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Dieta do 3 rokov je zdarma, za stravu: mame detsky listok,da sa vybrat z detského menu./ kasicky,detske jedla od 1,50 EUR/
S pozdravom
Eva Recepcia

Janka Sučková

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,či máte voľnú 1izbu pre 2 osoby od 1.9.2017 do 5.9.2017 na štyri noci.Je možné na predĺženie pobytu kombinovať viac voucherov?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk. Môžete zakúpiť aj viac voucherov a tým si pobyt predĺžiť. O tomto kroku prosím informujte Hotel. Prajem pekný deň.

Majka

Mám záujem o jednolôžkovú izbu,na dve noci.Je to možné?? Ďakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke máme varianty pre 2 osoby, tzn. na izbe sú k dispozícii dve lôžka. Odporúčam Vás však ohľadom tejto otázky a dostupných termínov kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk.

Prajem pekný deň.

Michaela Hamková

Dobrý večer,

máte voľnú izbu pre dve osoby v termíne od 05.09.2017 – 09.09.2017 alebo v termíne od 19.09. – 23.09.2017.
Mali by sme záujem o pobyt na 3 noci počas týždňa s plnou penziou a procedurami.
Vopred ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk.
Prajem pekný deň.

Patricia Chevall

Pekný dník.môžete mi na email poslať foto ako vyzerajú tie darčeky k pobytu? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Patrícia,

prosím, napíšte nám e-mail, pretože nie je mi jasné o aké fotky máte záujem. Náš e-mail je: podpora@zlavomat.sk. Radi Vám vysvetlíme ako to funguje, keď kupujete voucher ako darček.

Pekný deň!

Monika

Dobrý deň, prosím Vás check in je do 14:00 alebo od 14:00 hod.? dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

check in je od 14:00.

Pekný deň!

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

ubytovat sa da od 14.00 hod, ,odubytovat do 11.00 hod.
kraasny den
Recepcia

Nikola

Dobry vecer,dalo by sa u vas ubytovat 2 dospely+ 2 deti vo veku 2 rokov?Ale deti by museli mat vlastnu izbu (v blizkosti rodicov )a postielky,je to prosim Vas mozne?A aka je cena za deti?Dakujem s pozdravom Hrckova😉

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Dobrý večer p. Hrčková… ubytovanie je možné v apartmáne s doplatkom podľa cenníka uvedeného na zlavomate.

Radoslav Vozár

Máte voľný termín 10.07.-14.07.2017 pre dve osoby cez zlavomat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk.

Prajem pekný deň.

Kristína

Dobý deň, chcela by som si kúpit pobyt pre dve osoby ale rada by som sa informovala o dostupnosti. Či máte voľný termin od 30.7–1.8 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk.

Prajem pekný deň.

helena lizakova

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľný termín od 17.8 na štyri dni dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. č. 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 alebo e-mailom hotel@sergijo.sk.

Prajem pekný deň.

Jana

Dobrý deň, chcem sa spýtať či by sa dal k pobytu vybaviť sprievodca po PN na jeden deň, prípadne aká by bola cena? Ďakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

informacie Vam poskytneme tak,že Piestany mozete prejst aj sami: po Piestanoch chodi vlacik,my Vas 2× zdarma odvezieme do kupelov a bazeny, lodou prejdete cele jatzero Slnava

Monika

A ešte by som sa chcela spýtať, aké je vybavenie izby classic a izby de luxe, lebo izbu classic resp. fotogaleriu som na stranke nenašla, v čom sa líši?
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Klassic su na prizemi so štandardnym vybavenim mensie, a deluxe su s talianskym nabytkom,velkymi postelami a madracmi,balkonom s vyhladom na jazero a fontanu.

monika

Dobrý deň, dnes som si zakúpila pobyt cez zlavomat, aj som hneď zaplatila bankovým prevodom, kedy si mám rezervovať termín? až keď mi príde od Vás mail že bola platba prijatá? ďakujem pekne za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ak budete mat voucher kontaktujte nas kedykolvek mozete aj teraz na hotel@sergijo.sk napisat predbezne terminy Vami požadovane a bud potvrdíme ak budu volne resp. vypiseme nahradne .

Monika

Dobrý deň, máte voľný termín pre 2 osoby na 4 dni? termin by bol asi od 25.7–28.7.2017, a ešte sa chcem spýtať či je v hoteli aj bazén, ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano termin je volny,bazen v okoli pred hotelom su Vlnka vstupne 5 EUR + 1 EUR kazdu dalsiu hodinu,bazen so slanou vyhrierievanou vodou a Korekt letny a lacnejši vedla nas,v okoli je jazero s moznostou kupania pri vodno-lyziarskom areali cca 100 m od nas ,.Hotel tym že sme v kupeloch zabezpečuje grátis svojim hostom 2× zdarma trasnfer na bazeny Splendid do kupelov: vonkajsi aj vnutorny bazen s doplatkom vstupu 9 EUR na 2 bazeny neobmedzene dlho ,a my Vas aj zdarma prinesieme spat.
Hotel ma velku zahradu len pre nasich hosti s opalovanim v prirodnom slnecnom prostredi s vonkajšim perlickovym kupelom zdarma celodenne od 10–19.00.

Dominika

Dobrý deň, máte voľný termín pre dve osoby na 4 dni na budúci týždeň? A od kedy máte otvorený wellnes?
Za Vašu odpoveď vopred ďakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano mame volno,napiste nam požadovany termin a druh pobytu.Wellnes vonku s opalovanim a perlickou je od 10.00–19.00 hod.,vnutorny dohodou,od 11–16.00 pocas tyzdna a privatne vstupy do 21.00 hod. Cez vikend od 10–19.00 a privatne do 22.00 hod.

Tesime sa na Vas

Michaela

Dobry vecer,chceli by sme si zakupit kupon na 4dni za 189 eur ,aky by bol doplatok za deti 11 a 16 rocne .Za odpoved Vam vopred dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V ponuke sú príplatky nasledovné:

Doplatok za deti do 12 rokov: 60 €/pobyt na 2 noci s ubytovaním na prísteľke, detskou polpenziu a wellness v sprievode dospelej osoby (sauna, jacuzzi).
Doplatok za dieťa 12–18 rokov: 80 €/pobyt na 2 noci s ubytovaním na prísteľke, polpenziou a wellness v sprievode dospelej osoby (sauna, jacuzzi).

Prajem pekný deň.

Martina

Dobry den,

v niektorej z ponuk je v cene zahrnute: denne 2× transfer zdarma do piešťanských kúpeľov k termálnym bazénom (vnútorný plavecký a vonkajší bazén s liečivou vodou) . Znamena to cisto iba transfer do arealu kupelneho ostrova a vstup sa musi este zaplatit alebo vstup do vybraneho plaveckeho bazena a bazena s liecivou vodou je v cene? Dakujem za odpoved.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

iba trasfer tam aj spat a denne 2× ,platite vstup 9 EUR pre 2 bazeny neobmedzene aj cely deň: vonkajsi s termalnou vodou a vnutorny plavecky.

Veronika Blazekova

Dobry den.Ako daleko je Vas hoyel od centra.Dakujem s pozdravom Veronika

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Hotel je od centra peso 20 min.pri rieke Vah.Hotel ma zmluvny transfer do mesta za 2,50 EUR celodenne.

Marcela

Dobrý deň chcem sa informovať či je nutné využiť kupón za 109 € cez týždeň alebo aj cez víkendy a čo všetko je v cene? Ďakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

V cene je balik podla popisu ponuky: polpenzia,wellnes,u­bytovanie v termine do 30.6. Vikendy su volne len kncom juna ,v deluxe izbe s doplatkom 15 EUR/den.

Pavol Rusnák

Dobrý deň! prosím Vás chcel by som sa opýtať natermín pobytu počas týždňa pri zakúpení 4-dňového pobytu cez zľavomat na obdobie od 23.5.2017–30.6.2017

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11 .
Prajem Vám pekný deň

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Da sa nastupiť na pobyt počas tyzdna od nedele-paitku,vikend nie je volny
S pozdravom
Recepcia

Janka

Dobrý deň,mate ešte voľný termín od 6.5.-8.5. pre 2 osoby+14 ročný syn?Dakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Kontaktujte recepciu od 8.00–16.00 hod. denne s rezervaciou izby s pristelkou resp. apartmanu. Kvoli veku dietata doporučujeme apartman s 2 izbami: doplatok 35 EUR/den.

Recepcia

val Lukac

dobry den, mate este do konca juna volne vikendy- 2noci?

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

ano mame volne od polovice maja,poprosim kontaktujte recepciu v čase od 8.00–16.00 denne ,tel 033–7726646

s pozdravom
Godmasova

dana ečeková

Dobrý deň. Mala by som záujem o pobyt pre dve osoby na dve noci za 169euro, kde ponúkate 8 relaxačných procedúr. Mohli by ste ma informovať o aké procedúry sa jedná a či sú poskytované priamo vo vašom zariadení?Zároveň by som poprosila o informáciu, či by bolo možné absolvovať pobyt v termíne od12.6–18.6. 2017.ďakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano termin vieme rezervovat, v cene su masaže,jacuzzi,sau­na,fitness.Ma­serske a wellnes centrum je sučasťou hotela. Gratis zabezpečujeme 2× denne trasnfer do kupelov n termalne bazeny.

Cigankova Zdenka

Mala by som zaujem v mesiaci jun, pre tri sestry. Jedna na pristelku, ostatne vsetko ako v ponuke. Prosim kalkulaciu s polpenziou.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Cena pristelky je 25 Eur na den + polpenzia 7 Eur+ sluzby podla vyberu.Navrhujem apartman pre pohodlie ak ide o dospelé osoby,priplatok je 35 Eur na deň/ 2 samostatne izby v spolocnom apartmane+ 7 EUR poplatok za veceru polpenziu na den/os.
Recepcia

Eva Vaneková

Dobrý večer,
Prosím máte ešte voľný termín pre dve osoby od piatku 28.4.-30.4.2017,
chceme si zakúpiť kupón.
Ďakujem za skorú odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Nie je volno 29. v sobotu,teda je volno od stvtku do soboty a od nedele-utorka.

Múčka

V hoteli sa nachádza aj bazen

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Hotel ma saunu,perličkovy kupel a masérske centrum.Nakolko sme v Piestanoch s liečivou vodou zabezpečujeme trasfer gratis ako pozornost našim hosťom 2× denne do kupelov na termalne bazeny .

Recepcia

Alexandra

Dobrý deň, rada by som sa spýtala do kedy treba uhradiť sumu (Termín do 30.9.)? Ďakujem.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Zaleži od podmienok uvedenych na stranke zlavomatu,aky pobyt si vyberiete.Dopo­ručujeme kboli vysokej obsadenosti a lukrativnych ponuk v lete,aby ste si termin zarezervovala čo najskor,teda zakupila a uhradila pobyt.Teraz spracuvame rezervacie už najul- september

Mária Čorbová

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,či by bol možný pobyt u Vás aj so psíkom.Je to mala rasa Ši- cu , gaučový psík . Ďakujem a prajem pekný deň, Mária.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

S malym psikom možete,poplatok je 7 EUR/ den.Poprosime vsak s psikom ktory v noci nešteka,aby nerušil hostí a detičky.

Recepcia

Hela

Dobrý deń,chcela by som sa spýtať,že ako sa dostanem do hotela Sergio zo železničnej stanice v Piešťanoch?Ďa­kujem pekne za odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Hotel poskytuje transfer zlavnenou taxi službou,poplatok je 2,50 EUR za 1 trasu zo stanice.Zavolajte nam na recepciu 033–7726646 ked budete na stanici a my Vam radi nase taxiky zašleme do 5 minut.

Tešime sa na Vas
Recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore