Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenný pobyt v Penzióne Limba*** Jánska dolina

3,9 / 5 Penzión LIMBA Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ludmila

Dobry den, prosim aka by bola cena za 3 dni/2 noci pre 2 dospele osoby a dve deti vo veku 13 a 10 rokov? Dakujem

Katka Marošová

Dobrý deň máte Prosím voľnú izbu od 16.11 do 19.11.2017 ?
Dvaja dospelý a dieťa 8 rokov .
Pri kupón sa píše že dieťa má polpenziu a lôžko V cene kupónu ale pri príplatkov je že polpenzia sa dopláca viete nam to upresniť. Ďakujem s pozdravom katka

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Katka,
o dostupnosti voľných kapacít na daný termín sa prosím informujte priamo v hotely, keďže mi do ich rezervačného systému nevidíme. Príplatok za dieťa sa týka iba ak by ste si zobrali druhé dieťa. V cene kupónu máte zahrnuté ubytovanie, polpenziu pre jedno dieťa do 15 rokov.

Želinská

Dobrý deň chceli by sme kupón pre dvoch a jedo dieťa do 15 rokov zadarmo ale my máme ešte jedno dieťa aká by tam bola cena starší ma 12 a mladší 7 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, príplatok za ďalšie dieťa do 15 rokov na prístelke zdarma s doplatkom za polpenziu na mieste 5€/dieťa/deň.

Eva Sepsiova

Dobry den prajem,prosim Vas mate volny termin 22–24.9 ? Sme dvaja s polrocnym babatkom. Dakujem za odpoved :)

Penzión LIMBA

ano v tomto rermine su volne izby

Katarína Pavlovičová

Pekny den prosim vas viete zabezpecit bezlepkovu stravu?

Penzión LIMBA

ano vieme zabezpecit bezlepkovu stravu

Zuzana Gromanová

Dobrý deň,máme u Vás rezervovaný pobyt v termíne 25–27.8.2017 pre 2 dospelé osoby na 2 noci kupený cez zľavomat za 89€.Chcem Vás poprosiť ak by sa našiel nejaký záujemca ako náhradník oslovte nás nakoľko nám tento termín veľmi nevyhovuje.Ďakujem t.č.0908/360 009

Anna

Dobrý deň, máte voľný termín od 14.9. do 17.9. pre 2 osoby ? / izba s manželskou posteľou / _ ? Ďakujem za odpoved

Penzión LIMBA

ano

Lívia Majorošová

Dobrý deň.
Je prosím na izbe k dispozicií chladnička? A je možnost využiť kuchyňku?
Ďakujem za odpoveď.
Majorošová

Penzión LIMBA

na izbe nie je k dispozícii chladnička, a áno je možné využiť kuchyňu

Sima Švihoríková

Dobrý deň prosím vás od kedy do kedy sa podávaja večera?

Penzión LIMBA

večera sa podáva od 17,30 do 19,00 hod

Eva

Dobry den je mozne vyuzit voucher aj na september od 7.-9. pre dvoch? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva,

teší nás Váš záujem o ponuku, avšak vouchery majú platnosť do 31.8.2017. Po tejto dobe sa penzión riadi bežným cenníkom.

Pekný deň!

Penzión LIMBA

áno je to možné

Zuzana

Dobrý den, chcem sa opýtať či máte bezbariérový prístup do rodinnej izby.
Dakujem

Penzión LIMBA

bohužiaľ bezbariérový prístup nemáme

vivien

Dobrý deň prosím vas kolko by vyšlo ubytovanie 1 dospelý a 2 deti (15 a 8 rokov) na 4 noci už uplne zo všetkým?

Jaruska

Dobry den,prosim Vas ,je povolene ubytko s psikom maleho vzrastu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pobyt s domácim miláčikom je dovolený, avšak dopláca sa za psíka 4€/noc.

Pekný deň.

Simona Gazovicova

Dobrý deň chcela by som sa opýtať na pristelku pre svokru a polpenzia na 3 dní 2 noci aká je cena ďakujem

Penzión LIMBA

prístelka na osobu/1 noc je 9,– euro + polpenzia na deň je 10,– euro celková cena = 38,– euro

Lenka

Dobry den chcela by som sa spýtať ci mate volne termíny 6.8–9.8 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

Katarína Konkoľová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľný termín od 21.7.do 23.7.2017 pre 2 osoby a jedno 13 ročné dieťa

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobrý deň,
nakoľko mi nebolo odpovedané na mail, chcem sa spýtať, či je voľný termín 22.8.-26.8. na 4 noci pre dvoch dospelých a dve deti 7 a 10 rokov.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

dúfame, že komunikácia už prebieha v poriadku. Ak ste naďalej nedostali odpoveď cez e-mail, môžete sa skúsiť s Penziónom spojiť telefonicky na čísle: +421 911 319 8­93. V prípade neúspechu nám, prosím napíšte na podpora@zlavomat.sk

Prajem Vám pekný deň.

Martin

Dobry den , chcel by som sa opytat ci mate volny termin 7.-9. jul alebo 14.-16 jul , dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

Anton

Zdravím,chcem sa spítat či máte volný termín od27 do 30.7.Sme 5 členná rodina 1dieťa má 8r.,2 dieťa 5r. a 3 dieťa 3r.Chcem sa spítat ešte kolko nás bude stát celý pobyt cez Zlavomat.Anton.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716). Aj informáciu ohľadom celkovej ceny Vám budú vedieť presne povedať na recepcii.

Prajem pekný deň.

soňa

Dobry den máte voľnú izbu v poslednom júlovom týždni? Pre dvoch dve noci.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

Palacková

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o voľných termínoch v čase od 3–15.8 2017. Sme 4-členná rodina 1.dieťa 11r, 2.dieťa 5r. Mali by sme záujem o pobyt na 4 noci s nástupom kedykoľvek v uvedenom termíne. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

petra

dobrý deň máte volné v termíne 18.19.20.7. dvaja dospelý 1 dieťa 8 rokov a druhé 16 dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo penzión na recepcia@limbaliptov.eu alebo telefonicky +421 911 319 893 (prevádzka penziónu – +421 905 983 716).

Prajem pekný deň.

Danka

dobrý deň, prosím vás, koľko sa platí za dieťa, čo malo v marci 15 rokov a čo bude mať v tej cene? Ďakujem

Lenka Boháčová

Dobrý deň, chcela by som si rezervovať pobyt na 4 noci/129 na dvoch dospelých a jedno dieťa vo veku 16 rokov v období od 16.7 do 22.7.2017, je voľný termín na toto obdobie. Koľko budem doplácať na dieťa nad 15 rokov? Skúšala som volať na obe tel. čísla ale nikto mi to neberie. Ďakujem Boháčová

Penzión LIMBA

Dobrý deń, vo vašom uvedenom termíne ešte máme voľné 3izby vyhovujúce vašim požiadavkám. Na dieťa nad 15r sa dopláca 9€/noc za prístelku + 5€/noc polpenzia. Upresnite nám prosím termín na našom tel. čísle: +421 911 319 893 od 8:00 do 19:00, počas sviatkov a víkendov od 11:00 do 16:00 alebo na našej mailovej adrese recepcia@limbaliptov.eu

Mária

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či máte ešte nejaký voľný termín v mesiaci august pre 2 osoby alebo aj pre 2 manželské páry /2 osobitné izby/ na 4 dni 3 noci.
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo penzión na tel. čísle: +421 911 319 893 od 8:00 do 19:00.

Prajem pekný deň.

Marcela Pjatáková

dobrý deň, ako sa k Vám dostame vlakom z Košíc?

Penzión LIMBA

Dobrý deň, vlakom do Liptovského Mikuláša a odtiaľ taxíkom priamo k nám alebo autobusovým spojom – Jánska dolina
autobusová zastávka, č.d.2097, 032 03 Liptovský Ján. Odtiaľ to máte už len pár minút pešo.

Féder René

Dobrý deň, aká by bola cena pobytu na 4 dni pre 2 dosp. osoby a 2 deti vo veku 12 a 8, v termíne prvý julový týždeň? Ďakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň. Ak si zakúpite voucher na 4dni za 129€ v tom máte jedno dieťa do 15rokov zdarma, stým, že sa dopláca 5€/noc za polpenziu. Pre druhé dieťa by bola cena 9€/noc za prístelku + 5€/noc za polpenziu. Pred kúpou voucheru by som vás poprosil aby ste si overili voľný termín na našom tel. čísle: +421 911 319 893 od 8:00 do 19:00.

Majka

Dobrý deň, viete nám poskytnúť ubytovanie aj pre 5 osôb? Dvaja dospelý a tri deti 12,7 a 5 ročné, pre najmladšie prístelku nepotrebujeme. Aký by bol doplatok za ubytovanie. Ďakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň. Samozrejme vieme, jednodieťa do 15r je zdarma s doplatkom polpenzie 5€/noc. Pre druhé dieťa sa dopláca 9€/noc za prístelku + 5€/noc polpenzia. Pri najmladšom dieťati, kedže si nenárokujete prístelku, tak by ste doplatili len 5€/noc za polpenziu.

Erika

Dobrý deň, aká by bola cena pobytu na 4 dni pre 2 dosp. osoby a 2 deti vo veku 10 a 4, v termíne do konca augusta? Dakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň. Ak si zakúpite voucher na 4dni za 129€ v tom máte jedno dieťa do 15rokov zdarma, stým, že sa dopláca 5€/noc za polpenziu. Pre druhé dieťa by bola cena 9€/noc za prístelku + 5€/noc za polpenziu. Pred kúpou voucheru by som vás poprosil aby ste si overili voľný termín na našom tel. čísle: +421 911 319 893 od 8:00 do 19:00.

Maja Winkler

Dobry den, ak sme 2 dospely a 2 deti ( 12 a 13 rokov) treba zakupit 2 vouchery? Dakujem.

Penzión LIMBA

Dobrý deň, nie stačí vám jeden, kde jedno dieťa do 15r je zdarma s doplatkom polpenzie 5€/noc. Druhé dieťa sa dopláca 9€/noc za prístelku + 5€/noc polpenzia.

Ahoj Majsa

Dobrý deň, ako by sme museli kúpiť pobyt, ak sme 3 dospelí a dieťa (13)? Ďakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň. Jeden voucher je pre 2dospelé osoby, kde jedno dieťa do 15r je zadarmo s príplatkom za polpenziu 5€/noc. Tretia dospelá osoba sa môže doplatiť na mieste za 17€/noc pevné lôžko alebo 9€/noc prístelka + 5€/noc polpenzia.

Mária Strečanská

Dobrý deň,
dá sa u Vás stravovať aj bezlepkovo? Ďakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň, samozrejme je to u nás možné. Bezlepkovú diétu alebo iné alergie je nutné nahlásiť už pri objednávaní.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore