Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pohoda v útulnom Penzióne Daniella v Pieninách

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Penzión Daniella Pieniny (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andrea

Dobry den, da sa u Vas ubytovat aj osoba na inval. vozicku?
Dakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, asy nie nie sme stavaný ako bezbariérový penzión. S pozdravom Bebko

IVETA KLACEKOVA

DOBRY DEN! MATE VOLNU IZBU NA TERMIN 13.-15.10.2017 NA VIKEND PRE DVE OSOBY?

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame plne obsadený. Poprosím o iný termín. S pozdravom Bebko,

Erika.prislupcakova

Dobry den mate volnu izbu pre 2. Dospelych a 2 deti na termin 16 8 do 18 8 a ci sa da od vas dostat na vylety k vode alebo inde ked nemame k dispozicii auto a dostaneme da k vasmu penzionu aj vlakom z humenneho dakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný deň , daný termín mame obsadený. Poprosil by som o iný termín. S pozdravom Bebko

Lubomir Hroncek

Zdravim, mate volny termin od 02.08-do 04.08 pre 2×2 osoby?

Penzión Daniella

Prajem vám pekný deň, daný termín mame obsadený. Poprosil by som Vás o iný termín. S pozdravom Bebko.

Veronika Švantnerová

Dobrý deň, myslela som víkendy.

Penzión Daniella

Víkend je volný 4–6.8 a aj 25–27.8 . Poprosil y som vás o potvrdenie termínu ak vám nejaký vyhovuje. S pozdravom Bebko

Veronika Švantnerová

Dobrý deň, chcem sa opýtať na volné termíny v auguste. Ďakujem.

Penzión Daniella

Prajem pekný deň o aký termín ide August ma 31 dní. Poprosil by som o bliši termín .S pozdravom Bebko.

Zuzana

Dobrý deň, ako je to s pobytmi v septembri? chceli by sme ísť 4 osoby (2 samostatné izby) na 3 noci. našlo by sa aj niečo, čo vychádza cez víkend? ďakujem za odpoveď.

Penzión Daniella

Termin je volný od 7–11.9 a21–25.9.Poprosil by som o potvrdenie termínu. S pozdravom Bebko

Zlaťa Grešová

Dobrý deň. Ja by som sa chcela informovať ohľadom voľného termínu od 18. 07. 2017 – 20. 07 2017…a taktiež by som sa chcela opýtať na cenu…2 deti ( 11 + 5 ) + pes stredného vzrastu. Ďakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame osadený. Poprosil by som o iný termín. S pozdravom Bebko.

Daniela

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či sú do konca júla obsadené termíny na víkend a tá suma či platí na osobu. Ďakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, víkendy su už obsadené. S pozdravom Bebko.

Patricia

Dobry den,
a mali by ste volny termin na 4 dni niekedy od 22.7. do 30.7.?

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame osadený. Poprosil by som o iný termín. S pozdravom Bebko.

Patricia

Dobry vecer,
mate este volny termin v dnoch 25.7. – 28.7.?
Za odpoved vopred dakujem.

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame obsadený. Poprosil by som o iný termín. S pozdravom Bebko.

Beata Vyskočilová

Dobrý deň máte voľný termín v dňoch 21.7 do 23.7?aj so psíkom 3.5 kg malinký
A doplatok za 17 ročnú dcéru by bol aký?
Ďakujem pekne Bea

Penzión Daniella

Prajem pekný večer, daný termín mame volný. Cena za dcéru je 21€/deň,Poprosil by som o potvrdenie rezervácie. S pozdravom Bebko.

Andrea Vargová

Dobrý deň, poprosím pozrieť termín od 10.8 do 12 .8-čiže 2 noci pre 4 osoby_2×dospelí a dve deti(9–16 r) máte tento termín voľný? Ďakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame ešte volný. Poprosil by som Váš o potvrdenie termínu. S pozdravom Bebko

Lenka

Dobry den keby sme ch,eli apartman s aja dospely a dve deti 4 a 7 aka je tam cena..dakujem a termin mate volny 1–3.augusta

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, daný termín mame volný a cena za deti sa dopláca 10€/deň/osoba. Poprosil by som Vás o potvrdenie termínu ak y ste sa rozhodli pre nás. S pozdravom Bebko.

Darina

Dobrý deň. Prečo je apartmán lacnejší ako obyčajná izba. Ďakujem.

Penzión Daniella

Prajem pekný večer, jer bez stravy . S pozdravom Bebko.

Michal

Dobrý deň. Apartmán, ktorý je v ponuke je dvojizbový? Spálňa a obývacia izba, alebo je to iba jedna miestnosť? Vopred ďakujem.

Penzión Daniella

Prajem pekný deň, mame Apartmány aj samostatne spálňa a obývačka. Poprosil by som o termín či je volný Apartmán.S poz­dravom Bebko.

František

Chcel by som vedieť ako je to v prípade jednej osoby a v prípade, že je to možné ,aká je cena na 3 dni a dve noci.

Penzión Daniella

Pobyt pre 1 osobu nie je v ponuke . Je tam ponuka iba pre 2 osoby. S pozdravom Bebko

Jana

Dobry den. V podmienkach uplatnenia mate napisane,ze termin je treba zabezpecit co najskor po zakupeni. Kedze voucher plati az do 30.11.,tak neviem teraz povedat,kedy pojdeme. Zalezi od pocasia a zdravia. Staci zavolat tyzden vopred? Dakujem

Penzión Daniella

Prajem pekný večer, treba si rezervovať dopredu nemôžem Vám zaručiť že bude volný termín. S pozdravom Bebko

janulav@centrum.sk

je tento pobyt viazaný iba na víkendy, alebo i cez pracovné dni?

Penzión Daniella

Prajem pekný deň sú tam termíny aj cez týždeň. S pozdravom Penzión Daniella

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore