Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

PREDPREDAJ – Jednodňová vstupenka na DOBRÝ FESTIVAL 2017 (10. ročník)

4,9 / 5 Dobrý festival Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Anna

Dobrý deň.Budeme cestovať zo západu iba kvôli LP a chceli by sme vedieť o kolkej asi výstupy.Dakujeme😉

Tom

Zdravím včera som si objednal tri lístky na sobotu, ale omylom som objednal jeden na piatok. Dalo by sa to najko prebookovať aby som mal tri lískty na sobotu ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, v prípade ak máte záujem o zmenu jedného voucheru, kontaktujte nás prosím emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme . Prajem Vám pekný deň

Lenka

Existujú aj VIP lístky? Bude možné dostať sa k LP a požiadať ju o spoločnú fotku? Alebo prístup k nej nebude vôbec možný?

Adriána

Kedy dáte presný rozpis kto kedy vystúpi ???

Dobrý festival

Dobrý deň. Zatiaľ sme zverejnili denný rozpis, čiže viete sa rozhodnúť, na ktorý deň si kúpite lístok. Presný časový program zverejníme čoskoro. Ďakujeme

Katka

O kolkej v nedelu vystupi LP?

Jana Čechova

Prosím Vás deti vo veku 5 rokov majú vstup.zdarma ?

Dobrý festival

Ak majú do 140cm, čo asi majú, tak áno.

Zdenko Drtič

Haluz ze na ich stranke stoji pernamentka na cely festak za 22e :D keby som chcel ist na 3 dni tak cez zlavomat preplatim :(

Dobrý festival

Áno. Ponuka jednodňových vstupeniek je pre ľudí, ktorí chcú ísť iba na 1 deň a je to exkluzívne pre Zľavomat. Jednodňový lístok sa nedá nikde inde lúpiť. Samozrejme 3-dňový lístok je lacnejší, ak chcete ísť na celý festival.

Andre

dobry den, ked si zakupim voucher na 1 den tak pri vstupe sa nim preukazem?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher je potrebné vymeniť za vstupenku (pásku na ruku) pri hlavnom vstupe do areálu festivalu – vstup označený ZĽAVOMAT.
Prajem Vám pekný deň

Tina P

Dobry den, mame zakupene jednodnove vstupenky, ktore uz maju ukonceny predaj (na ktorych bol uvedeny lubovolny den vstupu na festival). Platia tieto vouchery v povodnom zneni aj nadalej alebo ich treba stornovat a zakupit si vstupenku na prislusny den, pripadne nahlasit niekomu kompetentnemu, ktory den sme zvolili? Dakujem

Dobrý festival

Dobrý deň. Nahláste Zľavomatu na ktorý deň chcete ísť. Ďakujeme

Mirec

Dobrý deň,
ja som si prostredníctvom Vášho portálu kúpil 13.4.2017 2ks jednodňovej vstupenky pre 1 osobu s platnosťou 16.6.-18.6.2017. To znamená že nemám presne určený deň.
Vyššie v komentároch som si všimol, že je potrebné mať aj v tomto prípade určený deň. Viete mi vysvetliť ako ho môžem mať pevne určený, keď na vouchery je termín 16.6.-18.6.2017???
To mi chcete povedať, že môžete meniť podmienky po nákupe bez upozornenia a bez akéhokoľvek odškodnenia? Podľa môjho voucheru môžem prísť na festival v deň, ktorý si ja sám vyberiem.
V prípade že s tým nebudete súhlasiť budem nútený odstúpiť od zmluvy (spĺňam podmienku 14 dní od vytvorenia objednávky) a v budúcnosti si 2× rozmyslím, či budem kupovať ešte niečo cez Váš portál.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Váš voucher je bez určeného dňa využitia a preto si môžete ľubovolne vybrať deň festivalu v ktorom ho využijete (16. 6. – 18. 6. 2017). O zvolenom dni nás nemusíte informovať. Voucher vymeníte za vstupenku (pásku na ruku) pri hlavnom vstupe do areálu festivalu – vstup označený ZĽAVOMAT. Rezervácia vopred nie je potrebná. Prajem Vám pekný deň

Sona

Dobry den, pre deti od kolkych rokov treba zakupit listok? Dakujem

Dobrý festival

Deti do 140cm majú vstup zdarma

Soňa

PIATOK 16.6.2017: Graham Candy, Kandráčovci, Zóna A, Slobodná Európa, Temple, Papyllon, Metropolis, Zoči Voči, Sveťo Korbel a Personal, The Paranoid, N30 Akustika, Vec (Branči Kováč), Duall
SOBOTA 17.6.2017: Sepultura, IMT Smile, Peter Nagy, Chikilikitua, Peter Bič Project a Dario G, Heľenine Oči, Dario G, No brake, Kristián Dufinec, Sima Martausová, White Monkeys Band, Caliber X, Dereš, Živá Voda, DJ Set Funkjackers, Groovin Heads, Sky Party: Overhaul & Gurry ft. Gapa, Arnosth & TMO
NEDEĽA 18.6.2017: LP, David Hasselhoff, Ravenclaw and Kai Hansen, Xindl X, Horkýže Slíže, Čechomor, Bod omylu, Tásler Pufo Band, Atmosferik, Minus 123 minut, Elevenhil

Dada

Ak mám voucher – Jednodňová vstupenka bez určeného dňa (ktorých predaj je už ukončený) platí to na hociktorý deň festivalu?

Stanislav

Dobry den, ako si mam vybrat listok na konkretny den ked este nieje zverejneny program festivalu?Na slepo?

Dobrý festival

http://www.do­bryfestival.sk/no­vinky/festival-2017/lineup

slávka

takže keď si kúpim jednodňový voucher, ktorý sa momentálne dá kúpiť (nie je tam určený konkrétny deň, takže si teraz pri nákupe nemám možnosť vybrať deň vstupu na festival), môžem si potom sama vybrať, ktorý deň pôjdem na festival?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

podľa toho, na ktorý deň si prajete ísť na festival, je potrebné si zakúpiť aj príslušný variant ponuky.
Prajem Vám pekný deň

Ivka

Dobrý deň, už sa dá kúpiť iba voucher na jeden deň, znamená to že si môžem vybrať či prídem piatok, sobotu alebo v nedeľu ?

Dobrý festival

Musíte si vybrať na ktorý deň chcete prísť

Eva

Dobry den takze voucher si zakupim a plati mi len na jeden den z 3 dni festivalu?? Viucher mi pride domov postou??

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher platí ako vstupenka na jeden deň festivalu. Zakúpený voucher Vám príde na Vami uvedený mail .

Prajem Vám pekný deň

Kiks

Dobry den, tato vstupenka plati na hociktory den festivalu? Cize ked chcem vidiet LP mozem ist so vstupenkou na jeden hociktory den?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

podľa toho, na ktorý deň si prajete ísť na festival, je potrebné si zakúpiť aj príslušný variant ponuky.
Prajem Vám pekný deň

Eva

Dobry den takze voucher si zakupim a plati mi len na jeden den z 3 dni festivalu?? Viucher mi pride domov postou??

Dobrý festival

Voucher si zakúpite na vami vybrany den a platí len na ten den.

Matúš Molčan

Je niekde rozpis kto bude v ktorý deň vystupovať?

Dobrý festival

Dobrý deň,
Ako máte v popise uvedené, tak line-up sa postupne napĺňa s hudobníkmi. Presný program bude uverejnený pár týždňov pred festivalom. Ďakujeme a prajeme pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore