Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Bezšvové športové podprsenky s push-up efektom pre pohodlie nielen pri športe

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Kristina

Prosim dokedy akcia trva? Dakujem

Modnisperky.com

Dobrý den, zatím akci neplánujeme ukončit, pokud se přestane produkt provádat, tak jej ukončíme, ale přesné datum Vám nesdělíme

Alžbeta Šípková

Prosím Vás výstuž sa zvykne krčiť, vychádzať cez otvory atď. Ako je to v tomto type podprsenky?

Modnisperky.com

Dobrý den, omlouvám se Vám, plně nerozumím Vaší otázce

Simona

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať či je podprsenka nepriehľadna, teda ak by som si napríklad zakúpila telovu farbu a na vrch vzala biele tričko… Bolo by ju vidieť?.. Samozrejme viem že ostatné farby bielu prebyju ale ako je to s telovou? Ďakujem

Modnisperky.com

Dobrý den, vše záleží na Vašem tričku, tedy na jeho gramáži. Nemůžeme tedy posoudit…

Jana

Dobrý večer
Chcela by som sa opýtať,ci je tá podprsenka vystuzena.
Ďakujem

Modnisperky.com

Dobrý den, ano lze říci, že podprsenka je vystužená, má silné košíčky a je dost elastická

ivana

Dobry den, predajca zobrazuje ine podprsenky, ako uvadzaju kupujuci. Ktore Su spravne?

Modnisperky.com

Dobrý den, protože akce je poprvé na Zlavomatu, tak Zlavomat do hodnocení dal náš předchozí produkt – jiné sportovní podprsenky. Tedy dostanete to co se uvádí v akci, nikoliv co je v našem hodnocení

Andrea Szásziová

Ako sa zaplatí poštovné, keď pri objednávke je len možnosť objednať podprsenku a táto cena je určená pre zaplatenie . Alebo je poštovné v cene podprsenky?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, cena poštovného je 2€. Táto suma sa Vám pripočíta k cene objednávky a uhradíte ju spolu s cenou za podprsenku pri zaplatení objednávky.
Prajem Vám pekný deň

Mirka Paulik

Dobrý deň, ak mám veľ. 80D, bude mi sedieť veľkosť M? Jedná sa mi hlavne o veľkosť košíka.

Modnisperky.com

Dobrý den, výrobce doporučuje velikost L

Anna

ak si objednám XL a potrebujem tu najväčšiu veľkost XL s vašej tabuľky ako to objednať ked je tam možnost napisať len XL

Modnisperky.com

Dobrý den, jde pouze vždy o jednu velikost M,L,XL

Ada

ked si kupim 3 podprsenky platim 1 postovne?

Modnisperky.com

Dobrý den, ano je to tak

Hana

Dobrý deň, poprosím obvod pod prsiami pri velkosti L a XL? Ďakujem

Modnisperky.com

Dobrý den, tabulka s obvodem pod prsy je přímo v akci.

Katka

Dobry den, prosim, aky je obvod podprsenky pod prsiami pri velkosti M? Dakujem.

Modnisperky.com

Dobrý den, je to vhodné pro obvod pod prsy mezi 75–85 cm

Ivana

Dobrý deň,
doručenie Slovenskou poštou je priamo do bytu, alebo na poštu?
Ďakujem.

Modnisperky.com

Dobrý den, dodání je Slovenskou poštou nejprve domů, pokud Vás pošta nezastihne tak na poštu

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore