Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jarný a letný wellness pobyt pre 2 osoby v Hoteli Pod Zámkom****

4,2 / 5 Hotel Pod Zámkom**** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zdenka Tothová

Máte volný termín romantika pre dvoch za 95 € dva dni jedna v mesiaci jún?Ďakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Zdenka,

žiaľ už nemáme, žiaden voľný termín v júni.

Prajeme Vám pekný deň

Miriam Husarikova

Dobrý deň, prosím o info či by bol volný termín 15.-17.9.2017 a či bude aj na toto obdobie zľava ako na víkendy s platnosťou do 31.8.2017. Vopred ďakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Husariková,

ak si zakúpite voucher so splatnosťou do 31.8.2017 nie je možné ho uplatniť po ukončení splatnosti. S istotou Vám nevieme povedať, či bude na zľavomate ponuka pobytov aj v septembri.

Prajeme Vám pekný deň

Marian Marčák

dobry den,
mam zaujem o pobyt cez tyzden pre 2 osoby na 3 dni v termine 12–14.7. Mate prosim volnu izbu?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Marčák,

Žiaľ, mesiace Júl a August už máme vypredané.

Prajeme Vám pekný deň.

Martina

Dobry den, chcela by som sa info na volnu kapacitu a cenovu ponuku na 2 noci v termine od 21.6.–23.6. a to pre 2 dospelych a 2 deti (10 r. a 4 r.),dakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Martina,

V tomto termíne žiaľ nemáme už voľné izby. Ak by ste si vybrali iný dátum, kontaktujte nás čo najskôr my Vám termín radi preveríme.
Čo sa týka ceny na zľavomate máte presne zadané pobyty či už je to cez víkend, alebo cez týždeň.
Deti do 12r. bez nároku na lôžko sú zdarma. Ak by ste chceli prístelku alebo postieľku tá je za poplatok 10.-€/dieťa/noc a poplenzia pre dieťa je 7.-€/dieťa/noc. Tieto poplatky sa doplácajú priamo na mieste u nás na Hoteli.

Prajeme Vám pekný deň.

Viki

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na voľné víkendové termíny. Ktoré víkendy sú ešte dostupné?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Viki,

Tieto víkendových termíny sú ešte dostupné 26.-28.5.2017, 18.-20.8.2017, 25.-27.8.2017.
Ak by ste sa pre niektorý rozhodli, kontaktujte nás čo najskôr.
Pekný deň.

Monika Krumpálová

Dobrý deň, máte prosím voľný termín na 3 noci od 24.7. do 27.7.?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Krumpálová,

žiaľ v tomto termíne už nemáme voľné kapacity ubytovania. Ak by ste si vybrali iný termín prosím kontaktujte nás, radi Vám ho preveríme.
Pekný deň

Natalia

Dobry vecer. Chcem sa opytat, ci by bola volna izba pre 2 osoby na 4 dni za 219 € v termine 12.6. – 15.6.2017. Dakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Natália,

vo Vami vybranom termíne 12.-15.6.2017 máme žiaľ vypredané.
V prípade záujmu o iný termín, nám kľudne napíšte a radi Vám ho preveríme.

Prajeme Vám pekný deň.

Matúš

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte ešte voľnú izbu v termíne 26–27.5 ?
Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pán Matúš,

v termíne 26.-27.5.2017 máme dostupné dvojlôžkové izby. V prípade záujmu Vás poprosím o zaslanie kódu vouchera, termínu pobytu, priezvisko a meno, tel.č..

Prajeme Vám pekný deň.

Pavol

Od kedy začína Welnes ?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

wellness je otvorené:
Po-Pia: 16:00 – 22:00 hod.
So-Ne: 14:00 – 22:00 hod.

Bazén je otvorený:
Po,Str,Pia: 19:00 – 22:00 hod.
Ut, Štvr: 16:00 – 22:00 hod.
So, Ne: 14:00 – 22:00 hod.

Bubinka

Dobrý večer, chcela by som sa Vás opýtať, chceme si rezervovať tento wellness pobyt pre 2 osoby. Termín 12.05– 14.05 je voľný?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

v termíne 12.-14.5.2017 máme zatiaľ ešte voľných 5 izieb.
Pokiaľ máte záujem o rezerváciu, zašlite nám prosím, kód vouchera, priezvisko a meno, dátum pobytu, tel.č. mailom na recepcia@hotelpodzamkom.sk a my Vám spätne potvrdíme rezerváciu.

Prajeme Vám pekný deň.

Mikulas Ridzoň

Dobry den,mate volne izby od 16.6 do 18.6.2017

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Ridzoň,
V tomto termíne žiaľ nemáme voľné kapacity ubytovania.
Pekný deň.

Oliver Cselényi

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či máte voľnú izbu pre 2 osoby s manželskou posteľou v obdoby od 4–5.6 2017 na 2dni jednu noc

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Cselényi,

v tomto termíne máme ešte voľné kapacity ubytovania.
Pekný deň.

Čanecká Edita

máM DOJEDNANý pobyt s p. Žigovou 3 dňový nástup v pondelok O8.O5.2O17o
tým, že zaplatím osobne poplatok za 2 osoby – objednávala p. Čanecká Trnava, stratila som telefónne číslo Vaše, prsím oznámte mi na tel O948 O37 289 o koľkej mám aj s Nástukamarátkou prísť, ďakujem Čanecká

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Čanecká,

pani Žigová mala rezerváciu v termíne 29.4.-1.5.2017. Rezer­vaciu pod menom Čanecká neevidujeme.
Ak máte záujem o rezerváciu na daný termín, je potrebné nám nahlásiť presný dátum pobytu od-do a kód vouchera na overenie.

Prajeme Vám pekný deň

Katka

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, máte ešte voľné v čase od 10 – 15 júla? Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Katka,

V termíne 10.07 – 14.07 máme ešte voľné izby.
Pekný deň.

Radka

Dobrý den mate volne terminy okolo 15.6 ? :) 3 noci dvaja dospely a jedno dieťa (1 rok) A chceli by sme isť aj s našim synčekom. Budem mu tam nekde vediet ohriať jedlo alebo spraviť? :) dakujem pekne :)

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Radka,

v danom termíne máme vypredané. Ak by Ste mala záujem o iný termín, tak Vám ho radi preveríme.


S pozdravom

Natália

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, aké máte najbližšie voľné termíny cez víkend (v rozmedzí od piatku do pondelku vrátane) pre 2 osoby na 1 noc? S podmienkou manželskej postele.
Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Natália,

Volný termín by sme mali ešte od 19.-21.05.2017, 23.-26.jún.2017, 11.-14.august.2017.

Pekný deň prajeme

Marianna Maticová

dobrý deň, chcem sa spýtať na ubytovanie buď na výkendový pobyt na 19.20.21. máj/2017, alebo na: 26.27.28 máj/2017, plus tri deti vo veku 2×6rokov, a 1× 7 rokov, či máte volné aj s prístelkami a stravou ďakujem Maticová

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Maticová,

v termíne 19.-21.máj 2017 máme ešte voľné kapacity ubytovania, no rodinné izby už žiaľ nie. To znamená že by ste museli byť v dvoch izbách.
Pekný deň.

Peter

Zdravim. Kedy este mate volne kapacity 2+2deti od polovice jula do konca augusta na 3 dni.vstup do bazena je neobmedzeny alebo je treba priplatit?Dakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Peter

v období 28.-30.júl.2017 a v rozmedzí 14.-25 august.2017 by sme mali ešte voľné izby. 2 hodinový vstup do Wellness v čase otváracích hodín máte v cene ubytovania.

Pekný deň.

Ivana

Dobry den volny termin od 12.6 do 22.6, nieco volne v tychto dnoch mate? A do.kedy je otvoreny welnes? A o.ktorej.sa podava ta vecera spominana? Kvoli programu sa pytam chceme navstivit zamok a zoo.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Ivana,

v tomto období 12.-26.06.2017 žiaľ nemáme voľné kapacity ubytovania. Wellness máme otvorený do 22:00h denne. Večera je na dohode podľa obsadenosti Hotela.

S pozdravom

Majka

Dobrý deň,
máte ešte voľné ubytovacie kapacity v termíne od 08.05. do 09.05.2017 s vy­užitím vouchera za 95 EUR? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Majka,

v tomto termíne 08.-09.05.2017 máme ešte voľné izby.
Pekný deň

Martina

Dobry vecer,chcela by som sa info na volnu kapacitu a cenovu ponuku na 2 noci v termine od 19–23.6. a to pre 2 dospelych a 2 deti (10 r. a 4 r. – moze spat s nami na posteli),dakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Martina,

Žiaľ v tomto termíne máme obsadené kapacity ubytovania.
Pekný deň.

Baďurová Marcela

Ještě prosím k předchozímu dorazu-jedná se o vochery za 149 euro-2× v termínu od 3.-8.7.2017. Děkuji. Baďurová

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Baďúrová,

Volný termín máme ešte zo 04.08–05.08 alebo 05.08.-06.08.2017.

Pekný deň

Baďurová Marcela

Vážení, chtěla jsem se touto cestou zeptat, zda máte ještě 2 volné vochery pro 2 osoby v termínu od 3.-8.7. 2017 v hotelu Pod Zámkom. V tomto termínu má již pobyt zaplacen pí Katarina Kučerová. Ještě prosím o sdělení, zda je možná ještě sleva pro dítě ve věku 14 let,, nebo zda cena vocheru je konečná. Děkuji za info a sdělení, jakou formou pobyt uhradit. Děkuji. Baďurová

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Baďúrová,

na Váš dotaz sme Vám odpovedali, vyššie. Volný termín máme ešte 04.-05.08. a 05.08.-06.08.2017

Ďakujeme

Ivana

Dobry den, chcela by som zakupit tento voucher ako darcek a plus pridat jednu noc navyse so vsetkym. Mohli by ste mi prosim vystavit taky voucher a oznamit cenu? Vopred dakuem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Ivana,

s touto otázkou sa prosím obráťte priamo na Zľavomat, ale pravdepodobne si budete musieť zakúpiť 2× voucher.

Pekný deň.

Dominik

Dobrý večer. Máte prosím volný termín na 6.5 – 7.5. na jednu noc?
Ďakujem. :)

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň prajem,

v tomto termíne už žiaľ nemáme voľné kapacity ubytovania.
Pekný deň

Mária

Dobrý deň mali by ste počas júla nejaké voľné termíny ? Pobyt som si už objednala ale keďže som ešte nezaplatila prený dátum som ešte neurčila.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Mária,

Voľné termíny ubytovania máme ešte : zo 07.-08.júl, 08.-09.júl, a medzi 16.-20júl cez týždeň.

Pekný deň.

Simi

Dobry den,
mate volnu izbu od stredy 3.5. na 2 noci?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Simi,

žiaľ v danom termíne máme obsadené.

V prípade, ak by Ste mala záujem o iný termín, radi Vám ho preveríme.

Prajeme pekný deň

Lenka

Dobrý den, mate ešte voľne izby v termíne od 27.4–1.5.2017 na jednu noc

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Lenka,

máme voľné z nedele 30.4.2017 na pondelok 1.5.2017 /1 noc/.

Ak máte záujem, nás kľudne kontaktujte.

Prajeme pekný deň

Janette Janikova

Prepacte, zabudla som dodat pobyt na 3 dni.
Dakujem

Hotel Pod Zámkom****

nič sa nedeje :)

Janette Janikova

Dobry den, nasli by sa este dve volne izby v auguste?
Vopred dakujem!

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Janiková,

zatiaľ by sa v auguste našli voľné izby v rozhraní od 11.-26.8.2017 (aj na tri dni).

Ak nám upresníte dátum, tak Vám to radi ešte raz preveríme.

Prajeme pekný deň

Lenka

Dobrý večer,

chcela by som sa opýtať, či máte voľné dvojlôžkové izby pre 2 osoby v termíne od 28. 4. – 30. 4. 2017, poprípade od 28. 4. – 1. 5. 2017. Pred zakúpením voucheru by som sa chcela informovať, či máte voľné izby. Ďakujem za odpoveď.

S pozdravom
Slašťanová

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Slašťanová,

v termíne od 28.4.2017 do 30.4.2017, resp. do 1.5.2017 máme voľné už iba dvojlôžkové izby s oddelenými posteľami.

Ak by Ste mali záujem o takýto typ izby, tak Vám ju radi rezervujeme.

Prajeme pekný deň

Adriana

Dobrý večer,
chcem sa spýtať, či je ešte voľný termín od 5.5 do 7.5. pre dve osoby? Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Adriana,

v termíne 5.5.-7.5.2017 máme momentálne obsadené.

Ak by Ste mala záujem o iný termín, tak Vám ho radi preveríme.

Prajeme pekný deň

Majka

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať ak si kúpim 3× pobyt v 2dni/1noc=9­5€,dalo by sa tieto 3× pobyty využiť v jeden víkend? Napr.19.-21.5.2017?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Majka,
v tomto termíne máme už obsadené izby, ale ak by ste si vybrali iný termín radi Vám ho preveríme.

Pekný deň

LG

Dobry den, uvazujeme nad zakupenim kratkeho pobytu. Prosim vas, mate volny termin 7.-9.6.2017 alebo 21.-23.6.2017 cez tyzden (streda-piatok) pre 2 osoby + 2,5 roc.dieta(bez naroku na lozko)?
Vdaka za odpoved, LG
(2 osoby 3 dni (2 noci)
Pobyt cez týždeň 149,00 €)

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,
v termíne 21.-23/06/2017 máme ešte voľné kapacity ubytovania. V prípade záujmu si zakúpte VOUCHER a pošlite nám KÓD VOUCHERA čo najskôr.

Pekný deň

Lubica

Dobry den, je to pobyt na 2 noci?dakzjem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Ľubica,

v ponuke máme viac ponúk na pobyty, záleží na tom ktorý si vyberiete. Cez týždeň na 2 noci za 149€ a cez víkend na 2 noci za 159€.
Pekný deň.

Jelena a Jozef Timko

Dobry den. Mate prosim volny termin pre 2 dospele osoby a 6 rocne dieta v termine 16 az 18 .augusta na dve noci?Dakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

áno vo Vami požadovanom termíne 16.-18.8.2017 máme voľné izby.
Pokiaľ by Ste mali záujem o rezerváciu, tak nám prosím pošli kód vouchera na overenie, termín pobytu a či máte záujem aj o prístelok pre dieťa.

Prajeme Vám pekný deň

Dominika Partelová

Dobry den, tak sa este spytam, pobyt na 3 dni cez vikend za 159€ plati aj od soboty do pondelka? Bola by volna izba pre 2 osoby 6.7.8. maja? Dakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Partelová,

v termíne 6.-8.5.2017 nemáme žiaľ už voľné izby. V prípade, ak by sa nám niečo uvoľnilo, tak Vás budeme kontaktovať.

Prajeme Vám pekný deň

Kučerová Katarína

Dobrý deň, vraciam sa k otázke k pobytu od 10.7 – 15.,event. 14,7 pro dve osoby,
Moja otázka znela, či je možné kupit pobyt na 3 dni dvakrát, tj na 6, event. 5 dní za cenu dvakrát 194 euro. Tato cena je vámi uvádzaná vo Zlavomate. Ďakujem za odpoveď

Kučerová

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Kučerová,
v danom termíne 10/07/17 – 15/07/17 máme ešte zopár izieb voľných. Kľudne si môžete zakúpiť pobyt na 3dni dvakrát.

Prajeme prijemný zvyšok večera

Dominika Partelová

Dobry den, chcem sa spytat ci by bola volna izba pre 2 osoby na 3 dni za 149€ v termine 2.3.4. august? Dakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Partelová,

v danom termíne máme žiaľ vypredané. Pokiaľ máte záujem o iný termín radi Vám ho preveríme.

Prajeme pekný zvyšok dňa

gabriela

Dobry den. Deti do 3 rokov? Zadarmo? Moznost pristelku?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

áno, deti do troch rokov majú pobyt zdarma, avšak bez nároku na lôžko.
Pokiaľ by Ste mala záujem o prísteľku, je doplatok 10€/noc.

Prajeme pekný deň

Martina Pišná

Dobry den, prosim Vas aka je teplota vody v bazene?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

teplota vody v bazéne je 29–31 C.

Prajeme pekný deň

Adela Gálová

Dobry vecer, cena pre dieta do 3 rokov aka je?Je mozne rezervovat pobyt aj od piatku do nedele pre 2 dospele osoby a 1 dieta do 3 rokov.Aka by bola v takomto pripade cena?Dakujem za odpoved.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

trojročné dieťa má pobyt zdarma bez nároku na lôžko. Áno, je možné si rezervovať pobyt aj od piatku do nedele. Jedná sa o pobyt na 3 dni 2 noci počas víkendu za cenu 159€.
V prípade záujmu o rezerváciu je potrebné nahlásiť termín pobytu a číslo/kód vouchera.

Prajeme pekný deň

Beata

Dobrý vecer mate prosim volny aj tento vikend na 1 noc pre 2 dospelých a 1 dieta 5 rokov? Vdaka Bea

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

tento víkend máme ešte voľnú rodinnú izbu dvojpodlažnú (na poschodí manželská posteľ a na prízemí jedno pevné lôžko).
V prípade, ak máte záujem nás neváhajte kontaktovať. Pre záväznú rezerváciu je potrebné uviesť číslo/kód vouchera.

Prajeme pekný deň

Mario Becak

Dobrý deň. A dieťa do troch rokov počas víkendu?

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,

dieťa do troch rokov (vrátane) bez nároku na lôžko je zdarma aj cez týždeň, aj počas víkendu.


Pekný deň

Katarína Kučerová

Dobrý deň. Prosím je možné kupiť 2krát trojdňový pobyt pre dve osoby v termínu od 10.7 – 15.7 ? Uveďte cenu. Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň,
vo Vami požadovanom termíne 10.-15.7.2017 máme voľné mezonetové izby (dvojpodlažné – dvojlôžkové izby s manželskou posteľou). Cena vouchera na 3 noci pre 2 osoby je 219€.
V prípade, ak máte záujem o rezerváciu, je potrebné nám nahlásiť číslo vouchera.

Prajeme pekný deň

ValeriaKaločayová

Dobrý den . Chcela by sa spýtat na pobyty cez týžden. Či by boli volné termíny24,25,26 j­ula alebo 14,15,16.8 alebo 16,17,18.8. jedná sa o pobyt na 3 dní za 149 euro. Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň, v dátume 14.08. – 18.08.2017 máme ešte voľné izby.
S pozdravom
recepcia
Hotel pod Zámkom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore