Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Liečba diabetickej nohy a tinitu v hyperbarickej komore

4,5 / 5 Hyperbarická komora Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Juraj

Po srdcovom infarkte silnom, ale nie klasicky operovanom.
Tade nebol bypass
Dakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, nakoľko naša hyperbarická komora je kyslíková, pacient je v prostredí s čistým medicinálnym kyslíkom a teda aj srdcu po infarkte môže len pomôcť. S pozdravom Dr.Švehlík

Juraj

Dobry den
Chcem sa spytat, ci do komory moze ist clovek po infarkte?
Rad by som k vam poslal mamu.
Dakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, po akom infarkte? Mozgovom či srdcovom? S pozdravom Dr.Švehlík

olca

Dobrý deň,
mám celoročne studené končatiny,dá sa to upraviť, je to vhodné aj pre pacientov s glaukómom, ďakujem
Tančenková

Hyperbarická komora

Dobrý deň, studené nohy, t.j. neuropatia a angiopatia DK sa liečia aj v hyperbarickej komore. Glaukóm nie je problém. Dr.Švehlík

Katarína

Dobrý deň, koľko ošetrení je potrebné na zlepšenie a vypnutie pleti?
Ďakujem.

Hyperbarická komora

Dobrý deň, na regeneráciu je potrebných min. 10 expozícií. Dr.Švehlík

Simona Nagyova

Dobry den. Chcem sa opytat ci onkologicky pacient to moze absolhovat. Mama ma nador pri mocovom mechury. Sme rok po oziaroch a chemoterapii. Dakujem Nagyova

Hyperbarická komora

Dobrý deň, pacienti po radio a chemoterapii môžu absolvovať liečbu HBO. Je účinná najmä pri stavoch spojených s postradiačným krvácaním z mechúra. Viac pri osobnej konzultácii. S pozdravom dr.Švehlík

Hyperbarická komora

Dobrý deň, aj onkologický pacient môže absolvovať liečbu v hyperbarickej komore. Dr.Švehlík

Mária Ďúranová

Dobrý deň, ja mám neustále bolesti v prstoch na nohách. Som diabetička 14 rokov. Pomohla by mi liečba v hyperbarickej komore? Mohla by som ju absolvovať – liečim sa aj na vysoký tlak. Čo robí s človekom ten pobyt v komore? Mohla by som aj s mojimi diagnózami? Koľko stojí taká liečba a koľkokrát ju treba absolvovať?

Hyperbarická komora

Dobrý deň, liečba diabetickej polyneuropatie v hyperbarickej komore je veľmi vhodná. Liečený vysoký tlak nie je prekážkou. Je treba aspoň 10 expozícií. Viac pri osobnej konzultácii. S pozdravom Dr.Švehlík

Dana brunckova

Kolko osetreni potrebujem – merali.mi cievy a koeficient bol 33,5%

Hyperbarická komora

Dobrý deň, paušálne robíme cykly 10 expozícií.

Marta Choreňová

Dobrý deň,
moja diagnóza začala brnením v pravej nohe, v kľudovej polohe. Po rozchodení to prešlo, ale do dlhšej chôdzi mám kŕč v nohe, ktorý v kľude prejde. Som diabetička
10 rokov,t.č.si pichám Fraxiparíne Forte. Stav sa mi zlepšil a mag.rezonanciou mi zistili upchatie cievy na pravej nohe cca 2 cm. Je pobyt v komore pre mňa vhodný? Ďakujem Choreňová
Choreňová

Hyperbarická komora

Dobrý deň, podľa opisu Vašich problémov sa jedná s najväčšou pravdepodobnosťou o komplikáciu cukrovky, diabetickú angiopatiu. Toto ochorenie sa lieči aj hyperbarickou oxygenoterapiou, ktorá je vhodná pre všetkých diabetikov. Liečbu HBO Vám preto môžem odporučiť. S pozdravom Dr.Švehlík

Bronislava Múčková

Dobrý deň, pomôže komora aj pri CHOCHP? Ďakujem

Hyperbarická komora

Nie je to najvhodnejší spôsob liečby, dr.švehlík

Anka

Dobry den,chcem sa opytat,ci to pomoze aj proti depresiam

Hyperbarická komora

Dobrý deň, záleží na type depresie a jej závažnosti. Niektoré typy sa po liečbe upravia. Dr.Švehlík

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore