Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nekonečná zábava pre celú rodinu v poľskom zábavnom Dream Parku Ochaby

4,7 / 5 Dream Park Ochaby Ochaby  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Jana

Dobrý deň, sme dvaja dospelí + dve deti vo veku 7 a 10 rokov a jedno dieťa 12 rokov ZŤP, stačí nám kúpiť vstup za 29,59€? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

samozrejme, stačí ak si zakúpite vstup pre 2 dosp. osoby a 2 deti. Deti s preukazom ZŤP majú vstup na atrakcie zdarma (Sprievodná osoba vstupenku mať musí – čo vo Vašom prípade platí).

Prajem pekný deň.

veronika

Dobry den.Ak by sme cestovali vlakom ktora zastavka posledna pri hraniciach je ta na ktoru mame vystupit lebo sme az s ke.a vedeli by na stanicu co je najblizsie ku hranici prist pre nas autom.Ako sa vola aby som si to nasla.

Zuzana

Dobrý deň,
chcem sa spýtať koľko by bolo vstupné pre 2 dospelých a 4 deti vo veku 12, 10, 9, 1 a či voucher platí aj cez víkend? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, cena vstupu by bola 29,59€ – Vstup pre 2 dospelých a 2 deti do 16 rokov + 7,39€ – Vstup pre 1 dieťa do 16 rokov. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma. Vstupenku je možné uplatniť aj cez víkend v čase 10:00–17:00. Prajem Vám pekný deň

Veronika

Dobry den,
ked pisete, ze dieta so ZŤP ma vstup na atrakcie zdarma, znamena to, ze ak ma dcera viac, ako 3 roky, ale ma ZŤP, nemusim jej kupovat voucher na vstup do parku. Len sa preukazeme preukazom ?
Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, Veronika,

deti s preukazom ZŤP bez ohľadu na vek majú vstup na atrakcie zdarma. Sprievodná osoba vstupenku mať musí.

Monika

Dobry den, vocher plati aj cez vikend??

Zlavomat.sk

Dobrý deň, áno voucher je možné využiť aj počas víkendu.
Prajem Vám pekný deň

Bea Bea

Dobrý den dostaneme sa v parku na atrakcie aj ak som na invalidnom vozíku ? Je bezbariérový ?

Dream Park Ochaby

Dzień dobry,
Główna część parku jest dostępna dla wózków inwalidzkich.

Sisa

Ak dieťa dovŕšilo tri roky, ale ešte nemá štyri, je pre neho ešte vstup zdarma? Alebo sa vstup ráta presne len do dovŕšenia tretieho roku? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, vstup zdarma je len pre deti do dovŕšenia 3 rokov (2,99 roka). Prajem Vám pekný deň

Anna

Ako mám kúpiť lístky 3 dospelých a tri deťi Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
záleží od toho koľko ročné sú deti. Ak majú všetky do 16 rokov zakupte si jednu vstupenku na vstup pre 2 dospelých a 2 deti do 16 rokov + Vstup pre 1 dieťa do 16 rokov+Vstup pre 1 dieťa do 16 rokov. V prípade ak má niektoré dieťa viac ako 16 rokov je preň potrebné zakúpiť vstupenku ako pre dospelú osobu.
Prajem Vám pekný deň

Silvia Petkáčová

Za atrakcie v parku sa doplácalo?

Dream Park Ochaby

Dzień dobry, wszystkie atrakcje są w cenie vouchery. Pozdrawiam

Lubica

je prosim tento park otvoreny aj cez velkonocne sviatky?

Dream Park Ochaby

Otwieramy 22.04

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore