Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Relaxačný pobyt priamo v centre Karlových Varov!

4,4 / 5 Astoria Hotel & Medical Spa Karlove Vary - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tatiana Rosová

Dobrý deň,
je možné doobjednať si ďalšie procedúry? Ak áno, tak iba z tých, ktoré sú v balíčku, alebo poskytujete aj iné procedúry? A je možné objednať si ich vopred?

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den,
ano můžete si dokoupit i další procedury. Je lepší si je rezervovat dopředu, můžeme Vám poslat mailem nabídku a ceník procedur.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Anna Kučerová

Dobrý deň,
dostali sme darom voucher pre 2 osoby, 4 dni (3 noci) a radi by sme spojili pobyt (29. týždeň) s cyklistikou po okolí. Je vo Vašom zariadení miesto na odkladanie bicyklov?

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den,
určitě najdeme prostor, kde si budete moci svá kola zamknout. Upozorněte, prosím, v rezervaci, že budete mít s sebou kola.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Aneta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne od 1.6 – 3.6. Máme záujem o voucher na 3 dni (2 noci)
Ďakujeme

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na reservation@astoria-spa.cz alebo telefonicky +420 353 335 1­11. Prajem Vám pekný deň

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, termín od 1 – 3/6 /17 je zatím volný.

Astoria Hotel & Medical Spa

Beáta Kuhajdíková

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať, či máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne 8.8.-11.8.2017. Máme záujem o voucher pre 2 osoby na 4 dni (3 noci) a o ubytovanie v hlavnej budove. Ďakujem.

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, ano ve Vámi vybraném termínu Vám můžeme potvrdit relaxační pobyt.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, tento termín je zatím ještě volný.

Astoria Hotel & Medical Spa

Vranikova

Dobrý deň.

Ako je to prosím Vás, keby som chcela zobrať aj dieťa s nami, ktoré má 8 rokov.
Ďakujem Vraníková

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den,
ano můžete přijet i dítětem. Pokud by jste byli 2 dospělí + dítě, tak by jste za něj doplácena přímo v hotelu. V nabídce slevomatu je voucher pro 2 osoby.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Monika S.

Dobrý deň, viete mi poradiť ako by sme sa dostali z hlavného vlakového nádražia do vášho hotela / mestská hromadná doprava/ . Ďakujem.

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den,
z Horního nádraží se dostanete jakýmkoli městským autobusem k Tržnici,to je městské autobus. nádraží a od sud autobusem č. 1 směr Lázně III a od sud je to pěšky 5 min. K Astorii
pořád rovně a po hlavní.. :) Astoria Hotel & Medical Spa

kollerová

Dobry den chcem sa spytat, kolko by stal 6. dnový pobyt s polopenziou a5. nocí pre 2. A mala by som ešte otázku sme obaja fajčiari , či su u vás vyhradené nejaké priestory pre fajčiarov. Dakujem. prajem pekný den.

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, pokud by jste chtěli přijet na 5 nocí, tak si můžete koupit pobyt na 2 + 3 noci.
Všechny pokoje jsou u nás nekuřácké, Pokud to bude možné, potvrdíme Vám balkon.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Denis

Zdravím, rad bych se zeptal, jestli mate jeste volne terminy na pristi tyden. A co vse zahrnuje zakladni pobyt. dekuji

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, od pondělí do pátku máme ještě volné pokoje, víkend už je vyprodaný.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, od pondělí do pátku máme ještě volné pokoje, víkend už je vyprodaný.
ASTORIA Hotel & Medical Spa

JolanaMolnárová

dobrý deň.hotel Astoria je súčasť Hotela Medical Spa, nakoľko manžel je ZP ,je vhodné aby v budove kde sa spí boli aj procedúry aj strava Dakujem

Astoria Hotel & Medical Spa

Není problém, budete ubytovaní v hlavní budově, pouze je třeba včas zarezervovat,

Astoria Hotel @ Medical Spa

Marcela Havrilová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, rada by som si kúpila voucher, ale ešte neviem v akom termíne by sme prišli. Určite niekedy v lete. V akom časovom predstihu je dobre si rezervovať termín na vikend ? Ďakujem

Astoria Hotel & Medical Spa

Nejlépe jeden a půl měsíce předem.

Astoria Hotel & Medical Spa

myskova

ked kupon vyuzijem sama , je priplatok za jednotku izbu? alebo ak idem spattnerom a on si kupi samostatne svoj kupon budeme na dvoch ozbach?

Astoria Hotel & Medical Spa

Dobrý den, domluvte se s partnerem, je lepší rovnou koupit vouchr pro 2 osoby nebo vouchr pro 1 osobu, obě dvě varianty jsou na slevomatu.

Astoria Hotel @ Medical Spa

Ingrid

Dobrý deň

Chcela by som sa opýtať čo všetko zahrňa 5 dňový pobýt pre 2 osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň, v cene voucheru máte :
4× ubytovanie pre 2 osoby v Astoria , Hotel & Medical Spa (Astoria alebo depandance Wolker),
4× bufetové raňajky pre 2 osoby,
4× večera výberom z 12 jedál (výber prebieha aspoň poldeň vopred) pre 2 osoby,
1× welcome drink pre 2 osoby,
2× hodinový vstup do bazéna pre 2 osoby,
2× hodinový vstup do sauny pre 2 osoby,
1× 25minutová čiastočná relaxačná masáž pre 2 osoby,
1× 20-minútový liečivý kúpeľ (perličkový kúpeľ priamo vo žriedlovú minerálnej vode) pre 2 osoby,
1× 30minutový relaxačný rašelinový kúpeľ pre 2 osoby.
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore