Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obľubený 6-dňový agroturisticko-jazykový detský tábor v srdci prírody

3,8 / 5 Detské tábory - Hotel Kráľová**** NEPOUZIVAT Zvolen (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Benefity
Ivana Kozejova

dobry den, rada by som prihlasila moju dceru Lauru ktora ma 6 rokov do vasho tabora od 30.7–4.8. zijeme v Holandsku, Laura po slovensky rozumie, rozprava ale iba lamane. trosku aj po anglicky. mozem ju do vasho tabora prihlasit? cez hotel som dostala odpoved, ze este volne miesto maju a ma europsku zdravotnu poistku. vopred dakujem

Zuzana

Dobrý deň my sme si už zaplatili tabor od 30,7 do 4,8.2017 a neviem co dalej ako postupovat.Platili sme to cez internet banking a nevieme ci je to platne alebo nie termín sa pomali blíži a nevieme či to vôbec máme rezervované.Po­prosím o pomoc ako postupovat dalej dakujem Zuzana Trudmanova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Po zakúpení voucheru je potrebné rezervovať si daný termín čo najskôr len e-mailom marketing@hotelkralova.sk (nie telefonicky) – Pri rezervácii zadajte číslo kupónu + meno a vek dieťaťa, konkrétny termín, telefonický kontakt a špeciálne požiadavky (napr. strava pre celiatikov, alergie a pod.).
Dva týždne pred nástupom dostane každý rodič pokyny k nástupu do tábora a ďalšie potrebné doklady pre nástup, ktorými je treba sa riadiť.

Ak by ste mali problém nájsť voucher, odoslala som Vám ho opäť. Nájdete ho vo Vašom e-maily, možno aj v priečinkoch ako spam, reklama… Poprípade ho viete nájsť aj na stránke zlavomat.sk v sekcii „Moje nákupy“.

Prajem Vám pekný deň.

Marcel Masár

Dobrý deň,prosím Vás aké sú súradnice GPS hotela Kráľová na ich stránke som ich nenašla.Za skorú odpovedˇ dˇakujem.

Hotel Kráľová

Nech sa páči, na tomto linku nájdete súradnice: http://hotelkralova.sk/kontakt/

Zuzana Bencová

Dobry den chcela by som sa opitat či mate volne 6.8 do 11.8 pre 2 detičky dakujem :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupných termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na e-mail: marketing@hotelkralova.sk

Prajem pekný deň.

Diana

Dobry den, nikde som sa nedocitala, kolko casu sa deti venuju konom a akou formou. Dakujem, Diana

Hotel Kráľová

Dobry deň,
detičky sa venujú koňom každý deň minimálne dve hodiny. Detičky sú rozdelené do skupín a skupiny si postupne striedajú aktivity (koníky, plávanie a angličtina).

Lucia kvockova

Dobrý deň chcem sa spýtať ak by sme mali záujem o tábor ako sa tam deti dostanú či spoločným spojom alebo musia deti na miesto odviesť rodičia ďakujem za skorú odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

doprava na tábor je individuálna.

Prajem pekný deň.

Jarmila Masárová

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať či máte ešte voľný termín od 9.7.-14.7. alebo termín od 16.7.-21.7. pre jedno dieťa.Za skorú odpoveď ďakujem a prajem pekný večer.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom voľnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na e-mail: marketing@hotelkralova.sk

Prajem pekný deň.

Hotel Kráľová

Dobrý deň. Termíny ku všetkým turnusom sú ešte voľné.

Anžela

Dobrý deň. Moja 6 ročná dcéra má alergiu na mlieko a vajca. Či má ona šansu byť vo Vasem tábore?

Hotel Kráľová

Dobrý deň, Áno môže sa prihlásiť. Vymyslíme jej zvlašť stravu. Každopadne to treba oznamiť pri rezervácii do mailu.

Karin

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte aj 3-lôžkové izby? Za odpoveď dopredu ďakujem 😊

Hotel Kráľová

Dobrý deň. Áno máme aj 3 lôžkové izby.

Jana

Dobrý deň chcem sa spýtat na termín od 23.7 do 28.7. Sú ešte aspoň 2 miesta volné? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom voľnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na e-mail: marketing@hotelkralova.sk

Prajem pekný deň.

Peter

Dobrý deň, mate volný termin 16–21.7.2017 pre jedno dieťa, dakujem Peter

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom voľnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na e-mail: marketing@hotelkralova.sk

Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobrý deň dokedy platí vaša akcia na pobyt do tábora za 139eur?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,

akcia síce trvá až do 25.8.2017, ale kľudne sa môžu ponuky vypredať už skôr.

Prajem Vám pekný deň.

Andrea

Dobrý deň,mate volný termin 13–18.8 2017 pre jedno dieťa
dakujem Andrea

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

Áno v termíne sú voľné miesta.

LUBOSLAVA ZELENAKOVA

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či mate voľné 2. miesta na termín 2.7 až 7.7.

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

áno v termine sú 2 voľné miesta.

Lenardova

Dobrý deň, dňa 4.5.2017 som uhrádzala 2× agroturistický pobyt, no zatiaľ mi neprišlo nijaké potvrdenie od spoločnosti Zlvomat tak ako inikedy. Rada by som rezervovala termín pre 2 osoby od 9.7. do 14.7.2017. Prosím o potvrdenie termínu. Ďakujem

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

prosíme kontaktujte infolinku Zľavomatu a po obdržaní voucherov zaślite rezerváciu na marketing@hotelkralova.sk

Kremnicka Marieta

Dobry den.Ked sa chcem informovat,ci su este volne kapacity v urcitom termine,na koho sa mam obratit? nerada by som zaplatila na urcity termin pobyt,ktory by uz nebol volny.
Dakujem

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

zatiaľ každý termínik je k dispozícii. Kľudne si môžete zakúpiť vouchery a nahlásiť detičky.

Janka

mate volne na 2 miesta na datum 9.7 do 14.7 ??

Hotel Kráľová

Dobrý deň, áno termín je k dispozícii.

Bauman

Dobry den,
chcem sa opytat, mozu byt na izbe spolu nase dcery 7 a 10 rokov? Alebo je to rozdelene podla veku? Kolko deti je v 1 izbe?
Dakujem.

Hotel Kráľová

Dobry den. Mozu byt spolu na izbe.

Erika

Dobry den. Doprava je iba individualna? Sme z BA. Dakujem

Hotel Kráľová

Doprava na tábor je individuálna.

Zdenka

Dobrý podvečer. Poslala som Vám email,objednanie termínu. Kedy asi budem vedieť , či je termín voľný? Ďakujem.

Hotel Kráľová

vsetky terminy su zatial volne. :)

KK

Poprosím Vás máte ešte voľne miesto v druhom turnuse? Syn je celiatik, poskytujete komplet stravu (aj chlieb, pečivo)?
Ďakujem!

Hotel Kráľová

Ano poskytujeme, ale mozte si priniest ak mate uz nieco zauzivane.

Holý Anton

Dobrý deň chcem sa informovať o termíne pre dieťa skôr ako ho zaplatím cez zľavomat chceme termín 13.8 – 18.8.2017 dve deti a ak je plné tak 20.8 – 25.8.2017 za ochotu vopred dakujem a prajem priemny deň .

Hotel Kráľová

obidva terminy su este volne

Staroñová Dana

Jazdi sa len western ci aj angl.

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

jazdí sa iba westernové jazdenie.

Staroñová Dana

Dobry deñ chcem sa opytat.jazda na koni je len western alebo aj anglicke jazdenie?

Hotel Kráľová

western

Monika

Dobry den.Chcem sa spytat od kolko rokov chodia deti?Dakujem.Pe­terova.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, do tábora je možnosť prihlásiť deti od 6 do 15 rokov. Prajem Vám pekný deň

Katarína Ďurišová

Dobry den, bolo by mozne aby isiel s detmi aj rodic? Nasa dcera bude mat v auguste 6.rokov, ale jazdi na koni od 4. rokov. Kedze budem na materskej dovolenke v tom case, rda by som snou isla aj ja. Ak by ste vedeli poslat cenu aj pre dospeleho, budem rada. Dakujem Durisova

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

do tábora môžu chodiť iba detičky.

Laura Claudia Sojakova a Denis Imre

dobry den chcela by som prihlasit 2 deti vo veku 9. rokov ale neviem ako a aj platit akou formou su to vnucence takze nemam az take znalosti v pocitaci .Dakujem za odpoved.Termin od 6.8.-11.8.

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

v prípade, že si neviete poradiť s kúpou kupónov, skúste zavolať na infolinku Zľavomatu.

Dana Grossova

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,moja dcéra chodí ku vám do tábora každý rok,tento rok by to malo byť piaty krát.Aj teraz by chcela isť,doteraz ste mi na mail vždy poslali o tom nejaké informácie a teraz som nedostala zatiaľ nič.Určite ju máte evidovanú.Volá sa Natália Grossová,môžem vás poprosiť o zaslanie informácii k táboru aby sme si mohli vybrať termín?Ďakujem

Hotel Kráľová

Dobrý deň pani Grossová,

uno info budeme zasielať určite.

Alžbeta Vrťová

Dobrý večer prajem!
Keďže nemáme k dispozícii auto, chcem sa opýtať, či je tábor dostupný aj bežnou hromadnou dopravou MHD Zvolen. Ďakujem za info.

Hotel Kráľová

Dobrý deň,

chodí k nám linka 11 MHD Zvolen.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore