Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie chĺpkov IPL epiláciou

3,8 / 5 Štúdio Remingtonka Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Dominika

Dobrý deň. Epilujete prosím aj ochlpenie na rukách?Ak áno ktorú z foriem epilácie si mám na zľavomate určit?Dakujem

Štúdio Remingtonka

Dobrý večer variantu ruky v ponuke nemame , cena depilacie ruk u nas v salóne je momentalne 9,90€ . Ak mate zaujem zavolajte na 0915265102 a dam Vám termín .

Rebeka

Dobry den, chcela by som sa spytat ci je este vhodne davat si chlpky prec teraz ked je slnko a teplo, pretoze niektori to neodporucaju alebo teda teraz zacat s procedurou?

Štúdio Remingtonka

Možete ale dva dni pred a dva dni po sa nemá opalovat na slnku a v solariu
pekný deň.

Danus

Dobrý deň ešte by som sa chcela spýtať či je to teda Ipl alebo elight lebo máte napísané aj to aj to :) lebo viem ten ipl je menej účinne ako elight ďakujem

Štúdio Remingtonka

je to ipl

Danus

Dobrý deň chcem sa spýtať , je tak platnosť len 2 mesiace ak nestihnem liečbu do vtedy garantujete mi cenu aj na iný dátum ak mi bude ostávať napríklad jedno sedenie po dátume? Ale voucher budem mat kúpený ? Ďakujem

Štúdio Remingtonka

Dobrý deň ano , ak je veľa zakazničiek platnost zvykneme predlžit.
Pekný deň

Lida Baranovicova

Pekný večer chcela by som sa opýtať na odstránenie chĺpkov hornej pery a brady koľko byt to stalo a objednať sam

Štúdio Remingtonka

Dobrý večer, zavolajte na 0915265102 a poskytnem info a dam Vam termín

Nathalie

Dobry den, uvedena cena pri voucheroch je za jedno sedenie, tak pre kompletne osetrenie (teda 4 sedenia) treba zakupit 4 vouchery? Dakujem.

Štúdio Remingtonka

Dobry deň , ano treba zaplatit 4 vouchery .

Dominika Vrabcová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je obmedzený počet voucherou na osobu.Ďakujem☺

Štúdio Remingtonka

Dobrý deň , nie počet nieje obmedzený

Martina

Prosim vas kolko sedeni je potrebnych zopakovat k uplnemu odstraneniu chlpkov?

Štúdio Remingtonka

Dobrý deň
Pri permanentke 1 sedenie zdarma !!!
Opakovanie ošetrenia 4× po sebe po dvoch tyždňoch
Udržiavanie 1× 6–8 týždňoch
viditeľne výsledky už po prvom sedení.

Zuzana

Dobry den. Chcem sa spytat, cena za hornu peru je za 1impulz alebo celkovo? Dakujem. Zuzana

Štúdio Remingtonka

Dobry deň cena je celkovo

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore