Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tepovanie vozidla s dezinfekciou interiéru a klimatizácie ozónom

4,8 / 5 Tepovanie PEJA Veľké Bierovce  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Lenka

Dobrý deň. Chcem sa informovať, či je možné zakúpiť len službu – čistenie klimatizácie ozónom. Ak áno, koľko by to stálo.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Tepovanie PEJA

Dobrý deň, ano je to možné. Je to jedna z variant ktorú si viete vybrať na pravej strane v rohu. :)

Roman

Zdravim, tepovanie zahŕna aj vyčistenie bezpečnostnych pásov? Mam ich blede

Tepovanie PEJA

V prípade že by šlo o kompletnú službu tak áno, no nezaručujem Vám 100% výsledok nakoľko materiál z ktorého pásy sú sa veľmi zle čistí, respektíve škvrny schádzajú zle.
Spravíme však maximum čo bude v našich silách aby sa pásy vyčistili.
Ak by ste sa u nás zastavili, upozornite nás na ne, ďakujem.

Janette

Dobrý deň, mám Fiat 500 a mala by som záujem o kompletnu službu, koľko to celé trvá ? Ďakujem za odpoveď. Janette

Tepovanie PEJA

Dobré ranko, kompletné tepovanie a čistenie interéru trvá ± 4 hodiny, záleží od stavu znečistenia.

ZZ

D.den, je potrebne ak mam auto znecistene vopred pred tepovanim povysavat, ci to spada do dezinfekcie a tepovania vozidla?

Tepovanie PEJA

Dobrý deň, pokiaľ ide o kompletnú službu v tomto prípade za 69,99 € tak povysávanie je v cene.
Pokiaľ sa jedná len o tepovanie sedadiel tak je vysávanie splatnené sumou 6 €.

LR

Čo zahŕňa tepovanie sedadiel? Čo ak mám 7 miestne auto?
Ďakujem za odpoveď.
 LR

Tepovanie PEJA

Dobrý deň, príplatok za každé ďalšie miesto na sedenie je 5€ eur počas tejto akcie. – Platí sa na mieste. Ďakujem za záujem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore