Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Špičková bezbolestná laserová operácia očí

4,8 / 5 Očné laserové centrum SPINN Ružomberok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Maria

Je na daný zákrok záruka?ak ano kolkoľ rokov od operacie dakujem

Ivan

Mám 20 rokov a používam len kontaktné šošovky okuliare som už prestal používať a už cez ne nevidím dobre lebo som si úplne zvykol na šošovky. Ale chcem ísť na operáciu budem musieť znova začať nosiť pred operáciou okuliare?

Očné laserové centrum SPINN

Dobrý deň, pred očným laserovým zákrokom na našej klinike je nutné vynechať nosenie kontaktných šošoviek minimálne 2 týždne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na bezplatnom tel. čísle 0800 222 220.

Livia

Dobry den, mam 47 rokov a chcela by som podstupit laserovu opeaciu. Nosim okuliare –5. Je operacia mozna aj v tomto veku? Dakujem za odpoved.

Očné laserové centrum SPINN

Dobrý deň, čo sa týka veku, operácia pre Vás je možná. Bližšie by sme sa však vedeli vyjadriť po predoperačných vyšetreniach. Vo Vašom veku a odstránení mínusových dioptrií ale príde potreba okuliarov na blízko. Toto si treba zvážiť. V prípade záujmu prosím o vyplnenie predobjednávkového dotazníka na našej internetovej stránke alebo nás môžete kontaktovať na bezplatnom tel. čísle 0800 222 220.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore