Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný wellness pobyt v atraktívnom horskom prostredí

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Fuggerov Dvor Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jarmila

Dobrý deň.
Chcem sa spýtat či máte nejaký volný termín cez letné prázdniny skor mesiac júl dvaa dospelí jedno dieta 9 rokov. a aka by bola cena dakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

voľné termíny na júl ešte sú nejaké voľné a čo sa týka pobytu, tak akcia na zľavomate sa už skončila na našej web stránke nájdete aktuálne pobytové balíky, z nich si môžete vybrať sú tam popísané aj ceny aj čo balík obsahuje. www.fuggerov-dvor.sk

S pozdravom Túryová

Dobroslava Šupolová

Dobrý večer, ešte jedná otázka píšete že polpenzia pre 3 deti je doplatok 150,–eur, ale dve deti sú dospelé a to najmladšie má 4 r., takže jej určite stačí polovičná porcia.
Alebo tých 10,– eur je detská polpenzia?

Fuggerov Dvor

Dobrý deň
pre 3 deti je doplatok 15 euro 3×5 euro detské polpenzie to je preklep ale kedže sú 2 dospelé deti a 1 menšie cena za polpenziu je na deň je 2×10 euro + 1×5 euro detská polpnzia. Doplatok za polpnziu pre deti je 25 euro na deň.
 Túry

Dobroslava

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, sme dvaja dospelí + 3 deti ( 19 r.,16 r., 4 r.) a mali by sme záujem o pobyt u vás min. na 5 alebo 6 nocí. Aký variant kupónu by sme si mali zakúpiť a aké máte voľné termíny po 12.8. Nástup by sme chceli v pondelok. Ďakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

voľný rodinný apartmán mám už len v termíne 20–25.8.2017 teda na 5 nocí (nedeľa až piatok), pobyt pre 2 osoby voucher zo zľavomatu na dve a tri noci cez týždeň, 1 dieťa na prístelke do 12r. GRATIS, ďalšie dve deti na prístelke doplatok 180€, polpenzia pre 3 deti doplatok 150€… doplatky sa platia priamo na mieste.


S pozdravom Túryová

DANKA

dobrý deň chcem sa informovať či máte voľný termín pre dve osoby od 20.07.2017 do 23.07.2017,pol­penzia a v akej cene ,ďakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

v uvedenom termíne mám voľnú dvojlôžkovú izbu ale už len s oddelenými posteľami, postele sa nedajú spojiť, pobyt cez víkend na tri noci 215€ pre 2 osoby.

pekný deň Túryová

lubomira klenkova

Dobrý deň.Chcela by som sa spýtat či máte volný termín od 3.7.-do 5.7. a aká by ešte bola cena pre dve deti vek 10 rokov.Dakuje.

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

bohužiaľ v uvedenom termíne už sme plne obsadený.

S pozdravom Túryová

Alena

Dobrý deň,rada by som sa informovala či mate voľný termín 18,19,20.7..

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

bohužiaľ tam sme už plne obsadený.


S pozdravom Túryová

Marika

Dobry chcela by som sa spytat ci mate volby termin 25.26.27 .8 mam zaujem o pobyt pocas vykendu na 2 noci kolko cena? Dakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň
25.8.2017 sme obsadený ale od 26.8. už máme voľné izby a cena na 2 noci je 155 euro.
 Túry

Gabriela Jakubikova

Dobrý večer, dnes som kúpila voucher, písala som vám mail,kod treba poslať tam?Dakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,
áno kod môžete poslať do mailu. Pekný deň

Nika

Dobrý večer, mala by som záujem o pobyt 2 dospelý 3 deti – 2,3,12 rokov. V termíne 21.7–23.7.2017. Máte volný apartmán a detskú postielku? Aký by tam bol doplatok ak by sme chceli termín už od 20.7.2017? Ďakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

bohužiaľ od 20–23.7.2017 sme už plne obsadený. Pozriem Vám nejaký iný termín?

S pozdravom HFD

Veronika

Dobrý deň,
prosím Vás chcela by som sa spýtať, v ponuke máte uvedené: „3× raňajky formou bufetu pre 2 osoby (nad 15 ubytovaných hostí)“ – to znamená, že raňajky podávate, iba keď máte nad 15 ubytovaných hostí?

Ďakujem a prajem pekný deň
Veronika

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,
to znamená, že raňajky formou bufetu sú nad 15 ubytovaných osôb, keď je menej ubytovaných raňajky sú formou výberu z raňajkového menu. Pekný deň

Zuzana

Dobry vecer,chcela by som sa opytat na cenovu ponuku v termine 31.7–3.8.17.2 dospelý+ 2 deti(10r.a 12r.)Dakujem pekne.

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

v uvedenom termíne mám voľnú poslednú izbu pre 4 osoby, 2dosp. voucher zo zľavomatu, 1 dieťa na prístelke GRATIS do 12r., druhé dieťa doplatok 18€/noc prístelka, polpenzia 10€/deň/osoba, doplatky sa platia priamo na mieste…

S pozdravom FD

Katka

Dobrý deň,

ktorý kupón si treba zakúpiť (cez týždeň alebo víkend) keď by sme chceli prísť štvrtok a odísť v sobotu? Máte voľný termín na 6.7. – 8.7. (2 noci)? Ďakujem.

Fuggerov Dvor

Dobrý deň, cez týždeň – nástup je od nedele do štvrtka vrátane. Pekný deň

Amália

Dobrý deň, aký je príplatok za rodinnú izbu /1 noc? Ďakujem.

Fuggerov Dvor

Dobry vecer priplatok je za apartman neviem ci ste to mala na mysli.

Amália Berežňáková

Dobrý večer, mali by sme záujem o rodinný pobyt v auguste cez týždeň. potrebovali by sme 2 dvojlôžkové a jednú rodinnú izbu. Chceli by sme 2 kupóny na 3 noci a jeden na 2 noci. Bolo by možné doplatiť jednu noc, ak by mohli ostať dlhšie.

Fuggerov Dvor

Dobry den samozrejme je mozne doplatit rozdiel priamo na mieste. Pekny den

Janko

Dobrý deň. Sme 2 dospelí a 2 deti (4 a 1 rok). Máte voľnú izbu 9.-12.5.2017? Detská postielka je k dispozícii?

Fuggerov Dvor

Dobry den, voucher je platny az od juna…k dispozicii su pobytove balicky blizsie informacie ohladom terminu a ceny priamo na recepcii alebo mailom fuggerov.dvor@gmail.com pekny vecer

Martina

Dobry vecer,rada by som sa informovala na cenovu ponuku pre 2 dospelych + 10 rocne dieta a 4 rocne dieta pocas tyzdna.

Fuggerov Dvor

Dobrý deň, počas týždňa na 2 noci stojí pobyt 135 € pre dve osoby, jedno dieťa 10 r. má prístelku gratis, druhé bez nároku na lôžko (ak bude spať s vami) gratis, s nárokom na lôžko 18€/1 noc + polpenzia pre deti je 10€/1 deň/ 1 dieťa 10 r. polovičná 4€/1deň/1dieťa pre 4r. = 30€. Tzn, s prístelkou celková suma na 2 noci 201 €, bez nároku na lôžko 165€. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore