Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v krásnej Rajeckej doline!

4,6 / 5 Apartmány Mystik Rajecké Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Rastislav Bury

Dobrý deň mate aj TV v apartmáne?

Andrassyova

zdravím,máte volný termín od 1.9.až 3.9?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Mystik na tel.čísle: +421 903 784 7­70 alebo e-mailom na peterfusko@centrum.sk.
Prajem pekný deň.

Monika Bartekova

Dobry vecer, mate este volny termin 26.8.az 28.8.? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Mystik na tel.čísle: +421 903 784 7­70 alebo e-mailom na peterfusko@centrum.sk.
Prajem pekný deň.

Lubomir Sefcik

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či máte voľný termín od 25.7 do 27.7 čiže 2noci dvaja dospelí a dieťa do 12 rokov

monika

Dobry den, mate volne izby pre 2 osoby od 28.7 do 30.7.?
dakujem

Apartmány Mystik

Dobrý deň tešíme sa o váš záujem ubytovať sa u nás,ale voľné termíny máme až po 15.8.2017. s poz­dravom ap.Mystik

Pucherová Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či by bol voľný termín od 15.8. – 18.8.2017 pre dve osoby. Ďakujem Pucherová

Apartmány Mystik

Dobrý večer daný termín máme zatiaľ voľný ap.Mystik

Tomáš

Dobrý deň chcel by som sa informovať ohľadom dostupnosti 4–7.8.17 2 dospelé osoby máte ešte voľné? Ďakujem za odpoveď

Apartmány Mystik

L´utujeme daný termín máme obsadené voľné apartmány sú áž po 15.8.

Milan

Dobry den. Chcel by som sa spytat na pobyt pre 2 dospelych + 2 deti (1r a 3r) – v termine 27–30.8.. Aky typ izby by bol vhodny – 1 velka postel + pristelka/roz­tahovaci gauc, alebo apartman? Ake by boli poplatky (pobyt na 3 noci).
DAKUJEM

Apartmány Mystik

Dobrý deň daný termín máme zatiaľ voľné s pozdravom Fusko Peter ap. Mystik

Ľubica

Dobrý večer chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 18 do 21 júla

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Mystik na tel.čísle: +421 903 784 7­70 alebo e-mailom na peterfusko@centrum.sk.

Prajem pekný deň.

Lucia

Dobry den,mala by som zaujem o pobyt na 3 dni cize 2 noci pre dve osoby s 20% zlavou do Aphrodite a aka by bola cena po tej zlave za celodenny vstup a ak by ste mali volny termin 30.6–2.7. Alebo 7.7–9.7 dakujem

Apartmány Mystik

Dobrý deň pani Lucia voľný termín máme zatiaľ od 7.do 9.7 .2017 zľava sa vzťahuje aj na celodenný vstup do velnes.

marcel bochnovič

Dobrý deň,chcem sa opýtať na dostupnosť rodinné apart. 3 dospelí, 2 deti 9 a 11. Ď. Termín 10.7–12.7.2017

Apartmány Mystik

Dobrý deň voľný apartmán máme voľný od 16.-do 20.7.váš termín máme obsadené s pozdravom Fusko Peter Ap.Mystik

Mária Nagyová

Dobrý deň, chcem sa informovať, či máte voľné ubytovanie pre 2 dospelých od 31.7.2017. Ďakujem.

Apartmány Mystik

Dobrý deň Pani Mária voľný termín v mesiaci august máme od.4.8.2017 s poz­dravom Fusko Peter Reštaurácia & Apartmány Mystik

Michaela Závodská

Dobry deň chcela, by som sa opýtať či máte voľný apartmán od 16, 17,18.6.2017. Tak na tie dve noci a v nedeľu dom. Máme aj 1,5 ročného syna. Tak sa chcem opýtať koľko to na tie tri dni a dve noci vide. Vopred ďakujem za odpoveď Michaela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na peterfusko@centrum.sk alebo telefonicky +421 903 784 770.
Prajem Vám pekný deň

Apartmány Mystik

Dobrý deň vami vybraný termín máme zatiaľ voľné,ak si chcete rezervovať apartmán treba potvrdiť objednávku.D´alej budete postupovať cez zľavomat zilina oni vám udajú cenovú ponuku.S pozdravom Fusko Peter

Renča Káčerová

Zdravím vás. Máme záujem využiť vašu ponuku na Zlavomate a tak by som sa chcela opýtať, či máte voľné 2dvojpostelové izby. Sme 4 osoby+3ročné dieťa v termíne od 14.05.-17.05.2017. Prosím vás ten vstup do Afrodite je na akú dobu. Celodenný alebo 2–3hodinový? Ďakujem.

Apartmány Mystik

Dobrý deň na váš vybraný termín máme voľný rodinný Apartmán pre 4 osoby +prístelky,ak máte záujem môžte si u nás rezervovať pobyt v danom termíne.Vstup do velnes je na 2 hodiny.S poz­dravom Fusko Peter Apartmány Mystik

Renča Káčerová

Zdravím vás. Chcela by som sa opýtať, či máte voľné 2dvojpostelové izby. Sme 4 osoby+3ročné dieťa a na aký vstup do Afrodite je zľava. Ďakujem.

Apartmány Mystik

Dobrý deň voľný apartmán máme voľný od 1.5.2017do 5.5.2017.Apartmán je rodinný nachádzajú sa tam 2 spálne,1obývacia miestnosť,1TV,1kú­peľňa,1kuch.Zľa­va 20% platí na vodný a saunový svet.S pozdravom Fusko Peter Reštaurácia Mystik.

Maja

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či v apertmanoch je aj TV dakujem a pekný den

Apartmány Mystik

Dobrý deň Pani Majka odpovedám na vašu otázku TV v apartmánoch máme ak máte na naše služby ešte nejaké otázky radi vám na ne odpovieme s pozdravom Fusko Peter Reštaurácia & Apartmány Mystik.

Apartmány Mystik

Dobrý deň Pani Majka odpovedám na vašu otázku TV v apartmánoch máme ak máte na naše služby ešte nejaké otázky radi vám na ne odpovieme s pozdravom Fusko Peter Reštaurácia & Apartmány Mystik.

Janka Nemcová

Dobrý deň,chcem sa opýtať či máte volné ubytovanie 29.4–1.5.2017,
sme 2 dospelí-1 dieťa vek 10 rokov,je to aj s polpenziou.Da­kujem

Apartmány Mystik

Dobrý deň pani Nemcová vo vami vybranom termíne máme bohužiaľ obsadené.
S pozdravom Apartmány Mystik

Apartmány Mystik

Dobrý deň Pani Janka prepáčte mi ,že som vám neodpovedal 1* apartmán máme voľný až od 1.5.2017.
S pozdravom Fusko Peter Apartmány Mystik.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore