Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Kúpeľný wellness pobyt s plnou penziou a procedúrami podľa vlastného výberu v Hoteli Jantár*** Dudince

4,5 / 5 Hotel Jantár Dudince Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
zanna vozarikova

dobry den objednala som pobyt v hoteli hviezda cez tyzden za135 a zatial nedali ste mi odpoved teraz neviem ci presla rezervacia.peniaze sa mi stahli s uctu,dakujem za info co poskytnete,ps,este sa mi to nestalo ze by ste mi obratom neposlali odpoved,mozno ze mate aj vy vikend)

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
my nie sme hotel Hviezda, ale Hotel Jantar.

Martina

Dobry den, chcela by som sa spytat ci mate este nejake volne terminy v auguste?

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
áno, ešte máme voľné termíny. Pre viac otázok kontaktujte recepciu 045/5583061

Lucia

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte volný termín od 25.8 – 27.8 alebo od 1.9 – 3.9

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

prosím, pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo recepciu hotela na tel. čísle 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Pekný deň!

DUŠAN PAZURIK

Aké ceny sú v septembri?

Zlavomat.sk

Pekný deň Dušan,

ponuku za akciovú cenu je možné využiť do 3.9.2017. Mimo tohto dátumu sa ceny za pobyt riadia bežným cenníkom hotela. V ponuke máte k dispozícii kontakt na hotel aj odkaz na ich oficiálnu stránku, kde je zverejnený cenník.

Janka Veselovská

Dobry den chcem sa opytat ci mate volnu izbu z balkonom v twrmine od 15 – 18.8

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
áno, daný termín máme voľný.

Ingrid

Dobrý deň chcem sa pýtať máme zaujem o pobyt cez zlavy v termíne od 09.08.2017 – do 12.08.2017,alebo od 10.08.2017 – 13.08.2017 3 noci, strava welnes Sme 3 dospelý a ešte nevieme či 1 dieťa vo veku 5 rokov s nami pôjde Chceli by sme 2 izby ci by s nami išlo alebo nie, kolko by to stalo a ako by sa to dalo spraviť

Ďakujem Humlova

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
kúpili by ste si kupón pre 2 osoby a doplatili za dieťa a dospelú osobu. Mali by sme voľný aj apartmán. Pre viac informácii kontaktujte recepciu 045/5583061.
Ďakujeme

Ingrid

Dobrý deň chcela by som sa informovať 3 osoby dospele oddelene izby / 1 + 2 / plna penzia s vstupom do welnes termin od 09.08.2017 alebo 10.08.2017 do 13.08.2017 3 noci cenník a či mate volne

Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

prosím, pre overenie dostupnosti termínu a kalkuláciu ceny, kontaktujte priamo recepciu hotela na tel. čísle 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Pekný deň!

Andrea Mičodová

Dobrý deň. Mali by ste voľný termín od 7.8 do 18.8.2017? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

prosím, pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo recepciu hotela na tel. čísle 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Pekný deň!

Eva Kutaková

Dobrý deň, máte voľný termín od 10.8
do 13.8.2017, dve dvojposteľové izby.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
voľné by sme mali v termíne 11–14.8.2017.

Lukrec

Dobry den.
Poprosim vas ako je to s detmi.
Nezodpovedali mi otazku ta info ktoru tam mate.
Mame dieta 8 mesiacov a dieta 3, 5 roka.
Su obe zadarmo? Chapem to dobre.
A kolko stoji pristelka.
Teda jedna postielka a jedna postel.
Dakujem

Hotel Jantár Dudince

Dieťa do 3,9 rokov majú pobyt zdarma.
Postielka je vtedy zdarma. Pri ostatných prípadoch (deťoch nad č roky) sa to odvíja od veku dieťaťa.

Lukrec

Nebudete mat aj pobyty na viac dni.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď.
Ak by ste mali záujem o viacdňový pobyt, je možné vouchery spojiť a kúpiť napr. 2× 4dňový pobyt.
O tomto kroku ako aj o preverení dostupnosti, prosím kontaktujte priamo hotel na tel. č. 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Prajem Vám pekný deň.

Libor Halahija

Dobry den chcem sa informovat ohladom pobytu na 6 dni 5 noci pre 20–25 ludi seniorov . termin prvy ,druhy septembrovy tyzden .S plnou penziou a procedurami.Dakujem za info .

Hotel Jantár Dudince

Dobry den, pre zostenie volnosti terminu kontaktujte recepciu 045/5583061

Erika

Dobry den,

rada by som kupila pobyt s plnou penziou na 3 dni/2 noci, ale termin tam mate 12.6.2017… to znamena, ze kupon musim vyuzit do toho terminu??? lebo to by sme uz nestihli… ale v pripade, ze je platny dalej, tak rada by som objednala… dakujem za info

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, vouchery je potrebné využiť do 12.6.2017.

Prajem pekný deň.

Iveta

Už sa nedá kúpiť tento pobyt? Máme veľký záujem pre 2 osoby.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, žiaľ táto ponuka je už vypnutá a nie je možné ju zakúpiť. Prajem Vám pekný deň

Cyril Kulich

Dobry den,

prosim o informciu, o moznosti wellness pobytu na 5 noci v termine od 14.8. do 19.8. 2017 v cene baliku za 329,– EUR. s moznostou pristelku pre 6r. dieta

Zlavomat.sk

Pekný deň, pán Kulich,

prosím, pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo recepciu hotela na tel. čísle 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Anna

Dobrý podvecer, mate volný termín od 08.07. do 13.07.2017 na 5 nocí pre dvoch?Vdaka

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
áno, ešte máme.

Ján Listopad

Dobrý deň!Máte voľný termín od 20–26.8.2017 Výhľad na jeseň.5 rokov som nemal problém!Ďakujem.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
voľné by sme mali 19–25.8.2017

Ján Listopad

Jano. Máte voľnú dvojpostelovu izbu od 20–26.8 2017.Vyhlad na bazén. Po 5 rokoch máte všetko obsadené.Dakujem! Listopadová Ján

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň, voľné by sme mali 19–25.8.2017

Anna

Dobrý deň,
prosím, je v hotelovom bazéne termálna voda?

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
žiaľ nie je.

Igor

Prosím číslo bankového uctu

Zlavomat.sk

Dobrý deň, za pobyt zaplatíte na základe vytvorenej objednávky, kde Vám budú zaslané aj všetky potrebné platobné údaje. Podrobný postup objednania pobytu si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4 .
Prajem Vám pekný deň

Stano Hoďák

Dobrý deň, pri 6 dňovom pobyte je nástupný deň ktorý deň ? Ja si môžem vybrať kedy , či Po alebo Pi alebo Ne ? Ďakujem.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
nástupný deň je podľa dohody. Kontaktujte prosím 045/558 30 61

Daniela

Prosim Vas, je pri hoteli vonkajsi bazen?

Hotel Jantár Dudince

Dobry den, zial vonkajsi bazen nemame.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore