Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

38. ročník medzinárodného veľtrhu kvetín a záhradníctva FLÓRA BRATISLAVA

4,2 / 5 Výstava Flóra Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Diana

dorby den kolko stoji studentsky?

Výstava Flóra

Dobry den. Studenti po predlozeni dokladu o studiu maju zlavneny listok – 4€

Štefan

Dobrý deň.

Aké je vstupné pre dieťa v kočíku? (14mesačné). Vďaka.

Výstava Flóra

Dobry den. Deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby maju vstup zdarma.

Zuzana

Zdravim, deti od kolko rokov prosim platia vstupne? Dakujem

Výstava Flóra

Dobry den. Deti od 6 rokov platia vstupne.

Kristinkova

koľko je vstupne pre držitelov ZTP?

Výstava Flóra

Dobry den, drzitel ZTP preukazu ma zlavnene vstupne 4€.

Zuzana

Dobry den, ak si dnes objednam vouchery, stihnu mi prist, tak aby som ich mohla v piatok pouzit?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ak máte záujem mať vouchery čo najskôr odporúčame Vám ich zaplatiť platbou kartou online, kedy Vám vouchery prídu ihneď po úhrade.
Prajem Vám pekný deň

Radovan Krasnansky

Dobry den kupim si 4X voucher a chcem ist na vystavu autom zaparkovat do arealu staci ukazat pri vstupe vouchery a priplatit potom parkovne zvlast ? dakujem

Výstava Flóra

Ano, vouchery vam odoberu a parkovne platite na mieste.

Anka

Dobry den. Aká je cena pre dospleho? Dakujem

Výstava Flóra

Dobry den prajem.
Cena listka je 6€.

Tatiana Ščepánková

Mozno to nie je otazka,ale chodievam na Floru roky 20…30 rokov, PKO,Zimny stadion a teraz Incheba. Kde sa podela ta uroven vystavy? Z roka na rok to upada. Samotna vystava sa scvrkava,vlani totalna ubohost, uz je to kvazy ako na Mileticke, maste, sol do kupela, lokse a sem tam nejaky kvet popri petrzlene a paradajkach, to myslim tie stanky, ktore sa scvrkli do jednej ulicky. A vystavenych kvetov ako samotna vystava zalostne malo. Ale co sa jednoznacne dviha je CENA. Z roka na rok. Som invalidna dochodkyna. Boli casy, ked som chodila zadarmo, potom za 1€,potom 2€,potom 3€ a uz je to 4€. Mam ZTP-S, teda doprovod a aby sme vyvalili 8€ za vystavu, ktora uz ani vystavou nie je, odpustim si to a po 30 rokoch na vystavu nejdeme.
Vrati sa niekdajsia uroven vystavy, je vobec sanca?
Chodievame na vystavy do Ciech, Rakuska, Madarska, ale uroven je neporovnatelna.

Výstava Flóra

Dobry den prajem.
V prvom rade ma velmi mrzi Vas pohlad na vystavu Flora Bratislava. Kym v minulosti, napr. Na Zimnom stadione sa vystava rozkladala na ploche necelych 6.000 m2, dnes je na vyse 11.000 m2, teda skoro raz tolko. Mozno dispozicia hal skresluje usudok o rozlohe. Zastupenie vystavovatelov, ktori maju kvety a produkty suvisiace s kvetmi a zahradou je vyse 85%. K Flore patria okrem samotnych kvetov aj doplnky spojene s kvetmi a zahradou. Organizujeme vystavu na vlastne naklady a riziko, nedostavame ziadne doatcie ani podporu, preto aj vstupne musi byt s ohladom na naklady. Nemozno porovnavat vstupne spred 20, ci 30tich rokov. Tak isto dnes si uz nekupite veci s takou cenou, aka bola pred 20timi, ci 30timi rokmi. Verim, ze na nasu vystavu opat zavitate a my urobime vsetko pre to, aby bola pre vas dostojnym zazitkom. Prajem pekny den.

Mária Daněková

Dobrý deň pripájam sa k otázke, využívam len vytlačené verzie voucherov, uplatním ich aj takto? Ďakujem za rýchlu odpoveď M.Daněková

Výstava Flóra

Ano, mozete pouzit aj papierovu verziu voucheru.

Silvia K.

Dobrý deň. Môžem použiť aj vytlačenú verziu voucheru na papier? Ďakujem.

Výstava Flóra

Ano, mozete pouzit aj papierovu verziu voucheru.

Miriam

Dobrý deň, poprosím o info:
cena vstupenky pre dieťa ZŤP + sprievod
cena vstpenky pre študentku (17 r.)
Ďakujem

Výstava Flóra

Dobry den, zlavnene vstupne pre ZTP, sprievod pre ZTP a studenta je 4€/osoba.

ludka marcinkova

kolko je normalny vstup pre dochodcu , vek 60 rokov prosim?

Výstava Flóra

Dobry den, zlavnene vstupne pre obcanov nad 70 rokov je 4€.

Jana Kováčová

Dobrý deň prajem ☺ Voucher platí ako vstupenka na ktorýkoľvek z dní trvania výstavy?
Ďakujem 😊

Výstava Flóra

Ano, voucher plati ako vstupenka na ktorykolvek den vystavy.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore