Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Unikátna vitamínova mezoterapia s Dermaheal HSR

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Veronika

Dobrý deň,

je vhodné toto ošetrenie aj v prípade tehotenstva?

Ďakujem.

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Nie je vhodné žiadne invazivne aj mini invazivne ošetrenie počas tehotenstva. Čiže ani toto. Pekný deň.

Michaela

Dobry den. Mam tesne pred svadbou a rada by som mala cistu, rozziarenu, zrevitalizovanu plet. Bude vysledok viditelny aj po jednom osetreni? Ak by som mala zaujem o tvar a krk treba si kupit dva kuponiky? Dakujem

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Toto ošetrenie je na revitalizáciu pleti, dodanie vitamínov a rozžiarenie. Nie na čistenie pleti. U každého je výsledok individuálne viditeľný po jednom sedení ale odporúčajú sa tri v priebehu mesiaca až dvoch. Neodporúčam túto kúru robiť jeden , dva dni pred svadbou, ale minimálne týždeň. Nakoľko sa to robí prístrojom Vital Injector Tj. že sa vám táto látka v picháva 24 ihličkami priamo do pokožky. Môžu tam vzniknúť malé modrinky. Všetko závisí od toho ako je daná pokožka náchylná na modriny. Skôr by som odporučil Hydrafacial ten si môžte urobiť aj hodinu pred svadbou a pleť budete mať ako zrkadlo. Tu je link https://www.aveclinic.sk/hydrafacial
S Pozdravom

Silvia

Je vhodne ak este kojim?

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Nie je to vhodné keď kojíte.

Huber Jolana

Dobrý den mam 58 rokov nemám problematicku plet či mi toto ošetrenie pomože na hydratáciu s pozdravom J.Huber

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Ano pomôže.

Lubo

Dobry den je vhodne toto osetrenie na plet s akne? Bol som na tca pilingu v zime no plet mam samu pigmentovu skvrnu aj akne mensie a celkovo taku necistu a vysušenu

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Toto ošetrenie je hlavne o vitamínoch a kyseline hylauronovej, rozjasnení pleti , na dehydrovanú pokožku,proste naštartovanie celej regenerácií pleti . Na väčšie akné vám nepomôže . Tam sa odporúčajú iné ošetrenia. napr. Dermaheal SB (Skin Brightening – rozjasňujúci) , alebo cooltouch laser.

Eva

Je zákrok bolestivý a pokožka po ošetrení začervenaná?

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Ošetrenie radí sa k menej bolestivým. Poprípade ak ste moc citlivý na bolesť dá sa použiť lokálne anestetikum. Treba to pred ošetrením povedať. Pokožka je po ošetrení začerveňaná.

Andrea Kačová

Dobrý deň, užívam od pondelka Medrol 24 mg 1×denne, môžem aj napriek tomu absolvovať túto kúru? ďakujem za odpoveď Kačová

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Nie, nebolo by dobré absolvovať toto ošetrenie.

Jana

Poprosím je nutné opakovať viac aplikácií a v akom časovom rozmedzí. Ďakujem

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky je dobré ošetrenie opakovať každých cca 10dni. Toto opakovanie 3 až 4krát. Neskôr už v závislosti od potreby o zrevitalizovania pokožky.

Jarmila Gajdosova

je vhodná na oblasť čela s akne jazvičkami vek 17 rokov ?
dakujem
jgajdosovai

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Toto ošetrenie nie je vhodné na akne a jazvičky. Tam by som odporúčal iné ošetrenia a to v závislosti toho aké máte to akne. Najlepšia je najprv konzultácia a tam vám presne povedia aké je pre vás vhodné ošetrenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore