Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Regeneračná kúra na vlasy so strihom alebo ombré, sombré či melír so strihom

4,4 / 5 Perfect Style Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Beata

Dobry den, chcela by som sa spytat ci farbite aj farbou MATRIX? velmi pekne dakujem

Perfect Style

Dobrý deň, v našom salóne používame iba farby značiek FANOLA, ORO THERAPY a JOICO.
S pozdravom Perfect Style

Mária Pálková

Rada by som si kúpila regeneračnú kúru + strih, ale neviem, či na to stačí 1,5 hodiny. Môžem prísť po práci najskôr o 16:30 a o 18. h. už končíte. Sobotu je zatvorené, tak neviem, či by som voucher využila…

Perfect Style

Dobrý deň,
dĺžka procedúry závisí od dĺžky a hustoty vlasov. Kontaktujte nás prosím na čísle 0948 073 015, určite sa nám podarí nejaký termín nájsť.
S pozdravom Perfect Style

Barbora G.

Dobrý deň, je možné urobiť modro čierne ombré/sombré alebo kľudne aj obyčajný melír, ak mám vlasy na jednej strane vystrihané strojčekom a celé vlasy dlhodobo farbené čiernou farbou, ale v súčasnosti je značne vymytou? Na cene mi nejak nezáleží, iba by som chcela vedieť či je niečo také vôbec možné :D . Ďakujem za odpoveď.

Perfect Style

Dobrý deň,
áno je to možné. V podobných prípadoch veľmi tmavých vlasov sú ale niekedy nutné až 2 návštevy pre dosiahnutie želaného odtieňa.
S pozdravom Perfect Style

Lucia Kozinova

Dobrý deň platí kupon na ombré aj pre ľudí ktorí majú farbené vlasy ( farbené cca pred 2 mesiacmi šampónom z drogérie )

Perfect Style

Dobrý deň,
áno, služba platí aj pre takýto prípad.
S pozdravom Perfect Style

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore