Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Voňavý levanduľový kozmetický balíček

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Karin

Dobrý deň.Mám záujem.si zakúpiť Kozmetický set vône LEVANDUĽA.Obsahuje aj šampón-chcela by som vedieť či ten daný produkt má aj inú charakteristi­ku,špecifikej­šiu. Ďakukem

Cyprianus

Dobrý deň, tu je tel kontakt 0903 404 599, tam sa môžte informovat. prajeme pekný deň Cyprianus

Peter

Keď zjednodušiťe objednávky možno si aj niečo objednám maturujem tu viac ako pol hod A nikde som sa nedostal .pekný deň

Cyprianus

Dobrý deň, a s čím konkrétne máte problém? tu je tel kontakt 0903 404 599

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak máte problém priamo s objednaním a úhradou objednávky, kontaktujte priamo nás (Zľavomat) na tel. č.: +421 232 117 3­21. Radi Vám pomôžeme.

Pekný deň.

Ivan

Dobry den, dodacia doba 12 dni je pevna? alebo je to maximalna hranica?

Cyprianus

Hranica 12 dni nie je pevna. Objednavky vybavujeme do dvoch – troch dni max. Zbytok zalezi na poste . Ale podla skusenosti ide to bez problemov. Pekny den. Cyprianus

Renata

Dobre den ak by som si objednala 2 a Viac balickov kolko by som platila postovne . Dakujem

Cyprianus

Platite stale rovnake postovne ako za jeden balicek. Pekny vecer cyprianus

Alžbeta

Dobrý deń, dá sa balíček vyzdvihnut aj v Žiline?

Cyprianus

Dobrý deň, balíček nieje možné vyzdvihnúť v Žiline na predajni Cyprianus, lebo je to akcia urobená cez zlavomat. Pekný deň prajeme Cyprianus

Mária Lisoňová

Dá sa vyzdvihnúť osobne v PP

Cyprianus

Dobry deň, nieje problém vyzdvihnut to osobne. Ale poštovné sa musí zaplatit aj tak, lebo je to akcia robená cez zlavomat. Posielam Vam kontakt 0903 404 599

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore