Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jar a Leto v Hoteli HILLS**** Vysoké Tatry s wellness a vstupom do AquaCity Poprad

4,6 / 5 Hotel HILLS**** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dana

Dobrý večer chcela by som sa opýtať na dve dvojposteľové izby na dve noci prví augustový týždeň ako máte volný termín

Hotel HILLS****

Dobrý večer, dvojlôžkové izby máme voľné ešte v termíne 5.-8.8.2017, izby Lux sú voľné v termíne 3.-6.8.2017. Pre rezerváciu, prosím, kontaktujte rezervačné oddelenie ma recepcia@hotelhills.sk.
S pozdravom a prianím pekného večera, Veronika Čubanová

Františka

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať či máte voľnú izbu pre 2 osoby od 21.7–23.7.2017? Za skorú odpoveď vopred ďakujem :)

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,
žiaľ v danom termíne sme plne obsadený, k dispozícii je termín 22.-24.7.2017 v prípade záujmu o rezerváciu prosím kontaktujte rezervačné oddelenie na recepcia@hotelhills.sk.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Martina Bednáriková

Emília

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľné izby pre 2 dospelé osoby a dve deti vo veku 11 a 15 rokov v termíne od 30.6 do 2.7.2017 a aký typ izby by sme potrebovali a čo by to stalo. Poprípade ake termíny máte voľné do 15.7. Ďakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem o náš hotel, žiaľ v danom termíne už nemáme voľné ubytovacie kapacity, v prípade záujmu o iný termín kontaktujte rezervačné oddelenie na recepcia@hotelhills.sk.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Martina Bednáriková

Dominika

Dobrý deň,
rada by som sa spýtala aké máte voľné termíny v mesiaci august na 5 dni pre 2 osoby. Ďakujem Vám za odpoveď.

Hotel HILLS****

Dobry den,

dakujeme Vam za Vas zaujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termine od 20.-28.8.2017 mame k dispozicii dvojlozkovu izbu LUX,kde je este doplatok 10€ /noc/, 25.8–31.8.2017 je volna klasicka dvojlozkova izba. Ak si prajete urobit rezervaciu, kludne nas kontaktujte na recepcia@aquacity.sk . Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Stanislava

Dobry den prajem,

Rada by som sa opytala na moznost volneho terminu od 16.07 do 18.07.

Vopred dakujem a prajem prijemny zvysok dna.
S pozdravom

Hotel HILLS****

Dobry den p. Stanislava,

dakujeme Vam za Vas zaujem o ubytovanie v nasom hoteli. V tomto termine mame k dispozicii poslednu volnu dvojlozkovu izbu,ale LUX, kde je este okrem ceny, ktora je na zlavomate doplatok 10€ /noc/, kedze sa jedna rozlohou o trocha vacsiu izbu ako je klasicka dvojlozkova. Ak si budete priat urobit rezervaciu, kludne nam napiste na recepcia@aquacity.sk . Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Caca

Dobry den, chcela by som sa opytat ci mate este volne terminy od 14–19.8 alebo od 25–30.8 t.j pobyt na 5–6 dni pre 4 osoby. Dakujem vopred za odpoved

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

voľné kapacity máme v termíne 25–30.8.2017, pre viac informácii nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk,

S pozdravom,
Kvasnova Nika

Ivan

Dobry vecer ,prosim vas mozete mi napisat volne terminy od24,7–30,7 ,3dni a2noci pre 2osoby Dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

v požadovanom termíne máme voľné 27.-29.7 poprípade aj 29.-31.7.2017.
Ak Vám vyhovuje jeden z ponúknutých termínov,neváhajte nás kontaktovať na našej emailovej adrese recepcia@aquacity.sk.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Magda

Dobry den,chcem sa opytat ci je volny termin od 25,7do 27,7 2017. t.j­.2noci

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

žiaľ vami vybraný termín je plne obsadený.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Kristína Kapraľová

Bola by k dispozicii aj detska postieľka?

Hotel HILLS****

Dobry vecer,

ano, k dispozicii mame aj detsku postielku,ale je ich obmedzeny pocet, takze zalezi aj od obsadenosti hotela. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Kristína Kapraľová

Dobrý deň, máte ešte voľné termíny od 24.7 do 4.8.? Mali by sme záujem o variantu 3dni, 2noci. 2 dospelí a 2 deti vo veku 12r. a 1apol roka.

Hotel HILLS****

Dobry vecer,

dakujeme Vam za Vas zaujem o ubytovanie v hoteli Hills****. Dostupne volne kapacity mame napriklad v termine od 27.-29.7., 29.-31.7., 3.-5.8.2017. Pre 12-rocne dieta je potrebna pristelka za doplatok 50€/2noci/. Ak si prajete urobit rezervaciu, kludne nam napiste na nasu emailovu adresu recepcia@aquacity.sk . Dakujem.

S pozdravom a prianim pekneho vecera,

Halmiová Janka

Monika Krebesová

Dobrý večer,mala by som zaujem o ubytovanie cez zlavomat vo Vašom hoteli,šlo by o 4 dňový pobyt leto,v termine od 10.8.do 14.8.,máte ešte volne izby v danom termíne.sme dvaja dospelí a dve deti,vo veku 10 a 17 rokov,mohla by som si zakupiť dva samostatne kupony,za odpoveď dakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

je nám ľúto, v danom termíne už nemáme voľné kapacity, v prípade záujmu o iný termín kontaktujte naše rezervačné oddelenie na t.č. 052 785 1222.

Soňa

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte aj oddelené postele? ďakujem za skorú odpoveď. :)

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

máme izbičky aj s oddelenými posteľami.

S pozdravom
Martina Bednáriková
recepcia

Ladislav Palko

Dobrý deň chcel by som sa spytat. Chystame sa do Vasho hotela v Auguste. Cestujeme z Kosic vlakom a ak vystupime v Poprade ako sa k Vasmu hotelu dostaneme nejaky smer cesty ak by ste nam poradili. Dakujem a prajem pekny den.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,
dostanete sa k nám električkou do Strej Lesnej, avšak zo stanice je to asi 25 minút pešo ku hotelu.
Poprípade môžete využiť taxi službu – cena je cca 10€.

S pozdravom
Martina Bednáriková

Ivka

Dobry vecer,
prosim Vas mate dve volne izby 5dni/4noci v termine od 31.7.-4.8.2017?
Dakujem,
 Ivka

Hotel HILLS****

Dobry vecer,

dakujeme Vam za Vas zaujem o ubytovanie v nasom hoteli. Lutujem,ale v tomto termine uz nemame k dispozicii dve dvojlozkove izby. Skusim sa Vam pozriet na iny termin? Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Janka138

Dobry den.chcela by som sa opytat ze ci mate este v july nejaky termin volny…chceli by sme na dve noci.dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. Voľné izby máme v termíne 12.-14.7., 29.-31.7.
V prípade, že si želáte rezerváciu pobytu poprosím Vás kontaktovať nás na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom
Lucia Knižková

Kristína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že ak si zakúpim voucher na leto (Obdobie 1. 7. – 31. 8. 2017) , či sú ešte voľné termíny pre jednu dvojlôžkovú izbu. Ak áno môžte mi napísať ktoré? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
Dakujeme za Vasu otázku,
Druhá polovica augusta je este volna, rezervacia je teda na vas, aky termin vám vyhovuje.
Od 16.8 su k dispozicii izby Lux s doplatkom 10€/noc a od 19.8 klasicke dvojlôžkové.
S pozdravom, Rezervacne oddelenie Nikola Hrebeňárová

Marianna Čopíková

Dobrý deň.
Mohli by ste mi napísať teda ak máte niejaký voľný termín medzi 18.07–04–08 pre 3 dospelé osoby a jedno dvojročné dieťa. Vopred Vám ďakujem. Marianna Čopíková

Hotel HILLS****

Dobrý den, pani Čopíková, ďakujeme za Váš záujem o hotel Hills****. K dispozícii máme termíny :
22.7–24–7.2017
28.7–30.7.2017
Jedna sa o izbicky LUX, kde tretia osoba by bola na pristleke (kolegynka vas uz informovala, ze to v pripade dospelej osoby neodporucame) za doplatok 50€/noc a dieta do 5,99 roka gratis bez naroku na lozko.
Zial, viac izieb nemame.
Su uz vypredane.
Pre viac informácií alebo záväznú rezerváciu nás neváhajte kontaktovať na recepcia@hotelhills.sk alebo na t.č. +421 52/785 1222. S poz­dravom, Nikola Hrebeňárová,ho­telová recepcia

Marianna Čopíková

Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať či máte ešte voľne izby v termíne od 24.07–30.07. Máme záujem o pobyt na 3 noci pre 5 dospelích a jedno dvojročné dieťa. Dala by sa aj dospelá osoba ubytovať na prístelke ,alebo sa dá objednať väčšia izba? Aké by boli doplatky? Vopred ďakujem za odpoveď.S pozdravom Marianna Čopíková

Hotel HILLS****

Dobrý večer, pani Čopíková, ďakujeme za Váš záujem o hotel Hills****. V tomto termíne už, bohužiaľ, nemáme k dispozícii dvojlôžkové izby. Môžme Vám overiť dostupnosť iného termínu? Prístelka nie je vhodná pre dospelú osobu, preto Vám odporúčame rezervovať 3 izby. Deti do 6 rokov majú ubytovanie zdarma bez nároku na lôžko. Pre viac informácií alebo záväznú rezerváciu nás neváhajte kontaktovať na recepcia@hotelhills.sk alebo na t.č. +421 52/785 1222. S poz­dravom,
Veronika Čubanová, hotelová recepcia

Sona Dankova

Dobry vecer mali by sme zaujem o kupu balicka ,chcela som sa vsak spytat ,ktory balicek zvolit ked by sme chceli navstivit vas hotel v termine 29.6–2.7(cize 4dni a 3noci) kedze kupon jar konci 30.6 a leto zacina 1.7 :) 2 dospele osoby a 1 rocne dietatko.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

môžete si zakúpiť kupón s plnosťou do 30.6.2017. V danom termíne máme k dispozícii dvojlôžkové izby.
Ohľadom záväznej rezervácie náš môžete kontaktovať mailom na recepcia@hotelhills.sk alebo na t.č. +421 52/785 1222.

S pozdravom
Martina Bednáriková
rezervačné oddelenie

Marek24265@gmail.com

Dobry den, chcel by som sa spytat ci mate volne od 14.8 na 5 dni cize 4 noci.Pre dvoch izbu.Bolo to za sumu 329 euri…Dakujem..

Hotel HILLS****

Dobry den,

dakujeme za Vas zaujem o ubytovanie v nasom hoteli. Zial, v tomto termine nemame dostupne volne kapacity, od 19.8 Vam vsak mozeme poskytnut ubytovanie. Ak si prajete urobit rezervaciu, kludne nas kontaktujte na recepcia@aquacity.sk . Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Matej Oľha

Ano ak by ste mohla sem napísať od 19–30.7 . Vďaka

Hotel HILLS****

Dobrý deň pán Oľha,

dvojlôžkovú izbu máme voľnú v termíne 21.-23.7. V prípade, že si želáte rezerváciu Vás poprosím, aby ste nás kontaktovali na emailovej adrese recepcia@aquacity.sk.

S pozdravom
Lucia Knižková

Matej Oľha

Dobrý deň mate voľne miesta pre 2 dosp.osoby na 2 noci v termíne 17.7–19.7 ? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň pán Oľha,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****.
V termíne 17.-19.7. máme všetky izby plne obsadené.
Overíme Vám dostupnosť v nejakom inom termíne?

S pozdravom
Lucia Knižková

Adam

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať, či ešte máte voľné izby v termíne 12.08–15.08, za info vopred ďakujem.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý večer Adam,

v danom termíne máme k dispozícii ešte dvojlôžkové izby.Ohľadom záväznej rezervácie náš môžete kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk
S pozdravom a prianím pekného dňa Martina Bednáriková

Mato

Mate volnu dvojpostelovu izbu od 29.6–2.7(3noci)?

Hotel HILLS****

Dobrý deň, áno, ešte máme voľné izby v tomto termíne. S pozdravom, Veronika Čubanová

adriana

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať na volne termíny na 4dni(3noci) za 239e bud od 22.07.-25.07. alebo 29.07.-01.08. či ešte máte volné?Máme 5rocnu dcéru či sa nieco dopláca na stravu.Dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň, v termíne 29.7.-1.8. máme ešte voľné izby, v termíne 22.-25.7. máme ešte posledné voľné izby. Deti do 6 rokov sú v našich hoteloch zdarma bez nároku na lôžko. V prípade záujmu je príplatok za prístelku 75€/3 noci. S pozdravom, Veronika Čubanová

Maroš

Dobrý deň

Prosím Vás o bližšie informácie k Animačnému programu.
Dni a čas kedy sa uskutočňuje a aká aktivita.

S pozdravom
 Maroš

Hotel HILLS****

Dobry den p.Maros,
zatial Vam nevieme upresnit presny program. S pozdravom Lucia Lukacova

Petra

Dobry den, mam zaujem o pobyt pri zakupeni voucheru Leto za 239e na tri noci , s doplatkom za deti vo veku 12 a 13 rokov. Uz som sa informovala ze doplatok za deti bude 225e cize spolu to bude 464e..Chcem sa este dodatocne opytat v cene doplatku maju deti ubytovanie aj polpenziu? A je v danom datume volna izba? Datum by bol 10.7 do 14.7 dakujem s pozdravom Petra.PS :skusali sme volat ohladne objednavky , ale cislo , ktore mate uvedene neda sa nan dovolat..

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň pani Petra,

v cene majú detičky ubytovanie, polpenziu a taktiež vstup do wellness centra.
Termín 10.-14.7.2017 je ešte k dispozícii. Ohľadom záväznej rezervácie náš môžete kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom a prianím pekného dňa
Martina Bednáriková

Michaela

Dobrý deň, chcem sa opýtať na dostupnosť termínu od 20.7.-30.7.17, na 4noci, v prípade, že by sme mali záujem o pobyt v tomto termíne pre 2 dospelé osoby plus 2deti 6 a 2,5 ročné, aj s priplatkom za izbu Lux, mala by som postupovať tak, že si kúpim dva vouchery na dve noci? Ďakujem za odpoveď.

Hotel HILLS****

Dobrý deň, v tomto termíne máme ešte voľné izby. Môžte si zakúpiť 2 vouchre na 2 noci alebo 1 voucher na 4 noci. Po obdržaní voucherov nás kontaktujte na našich telefónnych číslach alebo mailom. S pozdravom, Veronika Čubanová

Mili

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je ešte termín 14.7–16.7 voľný?

Hotel HILLS****

Dobry vecer,

ano v tomto termine mame este dostupne volne kapacity. Kludne si mozete zakupit voucher a nasladne na to urobime rezervaciu. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Magdaléna

Dobrý deň, máte voľnú izbu v rozmedzí 28.7. – 31.7. na 3 dni/2 noci. Ďakujem za odpoveď.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

v danom termíne máme ešte voľné izby, v prípade záujmu o záväznú rezerváciu kontaktujte prosím rezervačné oddelenie kontaktujte nás telefonicky alebo mailom na recepcia@aquacity.sk , 0910802309.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Martina Bednáriková
rezervačné oddelenie

Magdaléna

Dobrý deň, máte voľnú izbu od 25.7. do 27.7. Ďakujem za odpoveď.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň Magdaléna,

je nám ľúto, daný termín je už plne vypredaný.
Mali by ste záujem o nejaký iný termín ?

S pozdravom

Martina Bednáriková
rezervačné oddelenie

Jaroslav

Dobry den mate volnu izbu od 9.6 – 11.6 ? Vdaka.

Hotel HILLS****

Dobry den p. Jaroslav,

lutujem,ale tento termin uz mame plne vypredany. Skusim sa Vam pozriet na iny? Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Beata

Do kedy plati ponuka?A kolko sa priplaca za apartman?

Hotel HILLS****

Dobré ráno, platnosť ponuky je uvedená pri každom type pobytu. Tieto ponuky sa na apartmán nedajú uplatniť. S pozdravom, Veronika Čubanová

Andrej

Dobrý deň,
je ešte voľné niečo v termíne od 15.7. do 17.7.? Prípadne 16.7. do 18.7.? :) … Taktiež sa chcem opýtať, ak by som kúpil vouncher , akým spôsobom si môžem u Vás zaistiť v danom termíne izbu?
Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý večer, áno, v tomto termíne máme ešte voľné izby. Rezerváciu si môžte urobiť na základe zakúpeného vouchera, kde sú uvedené aj naše kontaktné údaje. S pozdravom, Veronika Čubanová

Martin

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či ešte máte voľný termín 16. – 18.6.2017 pre dve osoby pri zakúpení voucheru cez zlavomat. Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobrý deň, bohužiaľ, tento termín je plne vypredaný. S pozdravom, Veronika Čubanová

Jar

Prosim vas mozem si rezervovat termin aj bez kuponu a dodaticne poslat cisla?

Hotel HILLS****

Dobry den,

zalezi od dostupnych volnych kapacit v danom termine. Ak je k dispozicii este vela dvojlozkovych izieb,tak je lepsie si najprv zakupit voucher a tak urobime rezervaciu,ale ak je volna napriklad uz len jedna,tak Vam ju mozeme predbezne rezervovat a neskor nam kod kuponu dohlasite, Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Jar

Dobrý deň.asi pred troma dňami som si zakupila dvakrát tento pobyt.platila som prevodom ale nič mi ešte neprišlo.spravila som niekde chybu alebo mam ešte počkať? Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobry den,

poprosim Vas kontaktovat priamo zlavomat. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Bea

Dobrý deň,
prosím Vás dá sa júnový voucher uplatniť aj cez týždeň?

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Bea,

Samozrejme, voucher je možné uplatniť aj cez týždeň.

S prianím pekného dňa,

Veronika Surmíková

Ester Demjanová

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať niekoľko vecí:
 

  • prečo nemá hotel zľavomatové hodnotenie? Nie je to označené ako „prvýkrát na zľavomate“, ale hodnotenia predchádzajúcich zákazníkov chýbajú. 

  • viete dodať fotografiu, kde vidno rozdiel medzi izbami štandard a lux? 

  • dá sa ku voucheru doplatiť za Junior FAMILY Suite? ak áno, koľko? 

  • ponúka hotel možnosť zapožičania detskej postieľky? za aký poplatok?

Veľmi pekne ďakujem za odpovede.
Hotel HILLS****

Príjemný dobrý večer p. Demjanová,

Prosím kontaktujte naše rezervačné oddelenie na čísle 052 7851 222 alebo emailom recepcia@aquacity.sk, radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky resp. poradíme pri objednávke.

S prianím pekného večera,

Veronika Surmíková

Renata

Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako je možné sa ubytovať 2 dospelý so 16-ročným synom? Aký voucher si treba kúpiť?
Ďakujem pekne Baková

Hotel HILLS****

Dobrý večer,
Ak si zakúpite kupón na pobyt Kedykoľvek napr. na 2 noci v dvojlôžkovej izbe Standard, pre 16 ročné dieťa by bol klasický doplatok za prístelku- 2noci =50€.
S prianím krásneho večera, Veronika Surmíková

Martina

Dobry den.Chcela som sa spytat deti do 6 romov maju pobyt zadarmo bez naroku na lozko.. .A stravu maju zadarmo??Dakujem za idpived

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Martina,

Áno, deti do 6 rokov sú bez nároku na lôžko a stravu (polpenziu) majú gratis.

S pozdravom,

Veronika Surmíková

Ludka

Dobry den. Chcem sa opytat sme 2 dospeli a mame dieta 6 rokov a druhy ma 2,5 roka. Ak by sme chceli pristelku aj pre toho mensieho alebo postielku je nutne platit plnu sumu priplatku ako v pripade 6 rocneho dietata? Chceli by sme ist v lete 4 alebo 5 noci. Aka by bolo suma vysledna. A este sa chcem spytat – izba Lux sa sklada iba z vacsej izby nie je to apartman?

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Ľudka,

pre dieťatko 6 ročné by bol klasický doplatok za prístelku- 4noci =100€, 5noci=150€, v prípade mladšieho dieťatka za postielku nie je doplatok.
Áno izba LUX je väčšia izba predelená závesom.

S prianím krásneho večera,
Katarína Kaprálová

Lenka

Dobrý deň chcela by som sa informovať koľko by nas stal pobyt v termíne od 12.8–17.8.2017 pre dve dospelé osoby +2 deti. Jedno dieťa 10 rokov a druhe dieťa 1,5 roka v junior suite zakúpený cez zlavomat. Dakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,
s kupónom Zľavomat nie je možné sa ubytovať v Junior Suite.
Môžete využiť izbičku LUX – doplatok je 150€/ 5 nocí za prístelku pre 10 ročné dieťa.
Deti do 6 rokov majú pobyt s polpenziou bez nároku na lôžko zadarmo.

S pozdravom

Martina Bednáriková
Rezervačné oddelenie

Lenka Jeťkova

Dobrý deň, chcem sa informovať či máte voľné izby na termín 12.8.-17. 8.2017 na 5 noci. Pre dve rodiny. 2× 2 dospelé osoby a 2 × 2 deti. 2 deti – 8, 10rokov,a 2 deti – 1 a 2 roky. A zároveň sa chcem informovať či wellness platí aj pre deti. Ďakujem za odpoveď

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Jeťková,

ak som správne pochopila prajete si preveriť dostupnosť termínu 12.8. –17.8. pre dve štvorčlenné rodinky.
Termín je voľný, Odporúčila by som Vám rezervovať 1× izbu LUX, kde je možnosť prístelky pre detičky(8,10)­.V tomto prípade by ste doplácali 150€/dieťa za 5nocí, samozrejme vrátane polpenzie.
Pre druhú rodinku by stačila izba STANDARD s detskou postielkou,bez akýchkoľvek doplatkov.
Vstup do wellness majú aj deti, sauny niesú vhodné pre detičky,avšak bazény môžu deti neobmedzene využívať.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu.

Prajem krásny deň,
Katarína Kaprálová

emília

Dobrý deň, chcem sa spýtať na dostupnost termínu pre dve osoby, od 3.7. do 7.7. (pobyt na 4 noci). Bohužiaľ toto je jediný možný termín (resp. od 4.7. do 8.7.). Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobry den,

v tomto termine mame dostupne volne kapacity. Kludne si zakupte voucher a nasledne mozeme urobit rezervaciu ci uz telefonicky alebo prostrednictvom emailovej komunikacie. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Maros

Dobry den,
Rad by som sa este informoval aka je obsadenost izieb Lux na vikend 9.6–11.6.
 Vdaka

Hotel HILLS****

Dobry den,

v termine od 9.-11.6.2017 este mame k dispozicii volne izby Lux. Kludne si zakupte voucher a potom mozeme urobit rezervaciu ci uz telefonicky alebo emailom. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Jaroslava

Dobry den, chcem sa opytat, ci neplanujete zmenit otvaracie hodiny welness centra ( od rannych hodin aj cez tyzden). Dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň, zatiaľ neplánujeme. S pozdravom Lucia Lukáčová

Maros

Dobry den,
Rad by som sa informoval aka je obsadenost izby Lux v termine 7.6–9.6.
Dakujem za odpoved

Hotel HILLS****

Dobrý deň Maroš, vo vybranom termíne máme ešte voľnú kapacitu. S pozdravom Lucia Lukáčová

Denisa Holková

Prosim vas chcela by som sa opytať keď mám zakupený voucher pre 2 osoby či sa da zakupiť ešte pre 3 dospelu osobu?

Hotel HILLS****

Dobry den p. Holková,
v tomto pripade si musite zakupit dalsi voucher. Pristelku je v tomto pripade mozne ponuknut pre dieta do 15 rokov za poplatok v zavislosti od poctu noci.
S pozdravom,
Halmiová Janka

Hotel HILLS****

Dobry den p. Holková,
v tomto pripade si musite zakupit dalsi voucher. Pristelku je v tomto pripade mozne ponuknut pre dieta do 15 rokov za poplatok v zavislosti od poctu noci.
S pozdravom,
Halmiová Janka

Peter

Dobrý deň. Chcem si zakupiť poukaz za 309 eur na 4 noci u vás . Chcem sa spýtať.:

  • kde mám nahlásiť dokupenie dieťaťa do 15 rokov za 100 eur na 4 noci a väčšiu izbu lux za 1O eur na noc ( 10 eur ja na každú noc za všetkých alebo každého prespávajúceho.)
  • Takže ak doplním dieťa do 15 rokov na väčšej izbe budem platiť 309 + 100 +40 alebo 309 + 100 + 120.
Ďakuje
Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň Peter, prosím kontaktujte naše rezervačné oddelenie na čísle +421 52 7851 222 , radi Vám poradíme pri objednávke .

Tadeas

Dobry den, chcem sa opytat ci je volny termin od 6.6 do 8.6, pripadne od 7.6 do 9.6.
Je to voucher 139€ na 2 noci. A este ktora je to izba standard podla fotky pretoze je ich tam viacej. Dakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň Tadeáš,
termín 6.-8.6.2017 máme ešte k dispozícii.
Prosím kontaktuje nás mailovou adresou a my Vám radi zašleme fotky STANDARD izbičky: recepcia@aquacity.sk.

Ivan

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či na izbách sú aj župany a tiež či máte aj župan pre dieťa. Za odpoveď vopred ďakujem Ivan

Hotel HILLS****

Dobrý podvečer,

áno župany sú na izbách a taktiež je možnosť aj detských županov. :)

S prianím pekného večera,
Katarína Kaprálová

Dana Ostrihoňová

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte volnú izbu pre 2 osoby v termíne 7.6. do 9.6. ďakujem Dana

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

v termíne 7.6. –9.6. máme voľné izby STANDARD,LUX aj BASIC.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu.

S prianím pekného dňa,
Katarína Kaprálová

jana

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate volny termin na tento pobyt od 12–14. juna, a ci je tam vnutorny bazen pre male deti( mame 8 mesacne dieta ) dakujem za odpoved

Hotel HILLS****

Dobrý deň prajem,

Áno, v danom termíne máme ešte dostupné voľné izby. Dominantou Hills Wellness Centra sú dva bazény s dĺžkou 8 a 18 metrov. Voda v bazénoch má stálu teplotu 29°C až 31°C. Detský bazén žiaľ k dispozícii nieje.

S prianím pekného dňa,

Veronika Surmíková

Juraj

Dobry den,
chcel by som sa spytat, ci je moznost garazoveho statia pre motorku? Dakujem Juraj

Hotel HILLS****

Dobry den,

k dispozicii mame pre nasich hotelovych hosti vonkajsie parkovisko.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Katarína

Dobrý deň prajem, rada by som sa pred zakúpením voucheru informovala o možnosti ubytovania v dňoch 25.6 – 27.6. 2017., t.j. 2 noci. Ďakujem za odpoveď, Katarína.

Hotel HILLS****

Dobry den,

dakujeme Vam za Vas zaujem o ubytovanie v nasom hoteli. Vo Vami pozadovanom termine mame dostupne volne kapacity. Mozete si zakupit voucher cez zlavomat, hned po tom ako Vam ho poslu, mozeme urobit rezervaciu ci uz telefonicky alebo emailom. Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Andrej

Dobrý deň,

máte nejaký zmluvnú taxi službu, ktorá by nás vedela odviesť z Tatranskej Lomnice k vám za normálnu cenu? Nemáme auto, nie ste hneď pri vlakovej trati, radi by sme sa k vám nejako dostali :)

Hotel HILLS****

Dobry den,

nasim hostom ponukame taxi sluzbu Gril, kde Vas cesta z Tatranskej Lomnice ku nam do hotela vyjde 10€. Telefonicky kontakt na nich je 0903 640 439. Te­sime sa na Vasu navstevu.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Katica Turček

a mate volny ten termin 17.7–22.7.2017 tak by sme pre vacsieho kupili za 150 a pre 2dospele len ak mate volne dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
áno, v tomto termíne máme stále dostupné voľné izby. S pozdravom,
Veronika Čubanová, recepcia

Katica Turček

dobry večer prajem.poprosim vas o cenovu ponuku na 5noci pre 2 osoby a pre deti 2.5rokov a 6 rokov.s tim že zakupime voucher pre 2 dospele a doplatok za deti.v termine od 17.7–22.7.2017.S poz­dravom.dakuhem

Hotel HILLS****

Dobrý večer, deti do 6 rokov majú v našom hoteli ubytovanie zdarma bez nároku na lôžko, čiže 2,5 ročné dieťa by spalo s Vami bez doplatku. Doplatok za prístelku pre 6 ročné dieťa je 150€ na 5 nocí.
S pozdravom, Veronika Čubanová, recepcia

Lucka

Dobry den, aky by bol doplatok za pristéku pre 5 rocne dieta? dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
Dieta do 5,99 r. je bez naroku na lôžko zadarmo.

s pozdravom
Recepcia

Ľuba Kučerová

Ešte by som sa opýtala,či budete mať podobnú ponuku aj v jesennom období. Ďakujem,Ľubka

Hotel HILLS****

Dobry den,
Hotel Hills je otvoreny do 31.08. a nasledne od Vianoc 2017.
S prianím pekného dňa,
Vadim Cholodiuk

Ľuba Kučerová

Zdravím Vás. Máme dieťa 5rokov-ako je to so vstupom do VITAL PACKET Aquaparku AquaCity Poprad ,má to tiež v cene voucheru? Ďakujem Ľubka

Hotel HILLS****

Dobry den,
Ano, tento vstup plati aj pre dieta.
S prianím pekného dňa,
Vadim Cholodiuk

Drahomíra Hanakovičová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte voľný termín od 6.8. do 10.8.2017, aby som vedela, či si môžeme zakúpiť voucher.
Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobrý deň ,
Ano, termín je voľný. V prípade rezervácie nás kedykoľvek kontaktujte prostredníctvom emailovej adresy recepcia@aquacity.sk.
S prianím pekného dňa,
Vadim Cholodiuk

Martina

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či máte ešte voľnú izbu pre 2 osoby v termíne 9. – 11. júna 2017 a či by bolo možné zarezervovať si izbu ešte pred zakúpením voucheru. Ďakujem za odpoveď. Martina

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Martina,
áno v danom termíne ešte máme voľné izby. V prípade rezervácie nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Krásny zvyšok dňa, Nikola Hrebeňárová

Dana Ostrihoňová

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte ešte volnú izbu pre 2 v termíne od 29.5. do 31. 5. ďakujem Dana

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Ostrihoňová,

hotel Hills je otvorený od júna 2017.

S prianím krásneho dňa,
Katarína Kaprálová

Jana

Dobrý deň,
viete mi už odpoveď na otázku, či vo Vital Packete sú zahrnuté aj celoročné tobogány bez doplatku? Všimla som si, že na všetky otázky, ktoré boli zadané neskôr až po tej mojej, ste už odpovedali, tak na tú moju ste asi zabudli?

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Janka,

áno vo Vitalpackete sú zahrnuté aj tobogány.
Prajem krásny zvyšok dňa,
Katarína Kaprálová

Helena Madurová

Prajem pekný deň,
chcem Vás poprosiť o informáciu pred zakúpením voucheru za 149€ pre dve osoby, či máte ešte voľnú izbu v termíne 2. – 4. júna 2017.
Ďakujem za spätnú väzbu.
S pozdravom Madurová

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Madurová,

áno v danom termíne ešte máme voľné izby. V prípade rezervácie nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.
Krásny zvyšok dňa,
Katarína Kaprálová

Janka

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je voľný termín od 2.8.2017 do 5.8.2017. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň ,

áno termín je voľný. V prípade rezervácie nás kedykoľvek kontaktujte prostredníctvom emailovej adresy recepcia@aquacity.sk
Príjemný deň,
Katarína Kaprálová

Kačenka Kmeťova

Dobry den,chcem sa opytat ci je termin od 17.7 do 21.7 volny ;) dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Kmeťová,

Termín 17.-21.7.2017 je aktuálne voľný. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím neváhajte kontaktovať.

S prianím pekného dňa,

Veronika Surmíková/recepcia

Jana

Vo Vital Pakete sú zahrnuté aj celoročné tobogány?

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
Vital packet zahrna – Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa. Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén,parná sauna, tobogany, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov,Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).
S pozdravom
Recepcia

Natalia

Dobry den. Chcem sa opytat este pred zakupenim kuponu na pobyt pre dve osoby na 4 dni za 219€. Bol by volny termin 12.6 – 15.6. ? Dakujem

Hotel HILLS****

Dobry den,
Ano, v tomto termine mame volne izby.
S pozdravom
Recepcia

Anna

Dobry den, chcem sa spytat na wellnes. Pisete neobmedzeny vstup v ramci otvaracich hodin. Od kolkej do kolkej je otvorene?

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Anna, od pondelka do piatku je od 14:00 – 21:00 hod a v sobotu a v nedeľu je od 10:00 – 21:00 hod. S pozdravom Lucia Lukáčová

Adriana Grznarova

Dobry den, pred dvoma dnami som odoslala peniazky A stale mi.pise ze caka na zaplatenie . Uz museli prist…a ked mi pride woucher tak kde sa mam snim zahlasit ? Dakujem.grznarova

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Grznarová, platbu si musíte preveriť u spoločnosti zľavomat. Keď Vám príde kupon, treba si zavolať na číslo 052 7851 222, kde si môžte zarezervovať pobyt. S pozdravom Lucia ukáčová

Jana Michalcova

Dobrý večer, ak si kúpim pobyt cez víkend na 3 dni od 30.6 do 2.7, bude mi platiť kupón??

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Michalcova,

ak mate kupon platny do 30.6.2017, tak musime akceptovat tento termin.

S pozdravom,

Halmiová

Oliver Váhovský

Dobrý deň, je nutné „1× celodenný vstup VITAL PACKET pre 2 osoby do Aquaparku AquaCity Poprad“ využiť v priebehu pobytu?

Hotel HILLS****

Dobry den p. Váhovský,

tento vstup VITAL PACKET musite vyuzit bud v priebehu pobytu alebo este aj v den odchodu.

S pozdravom,

Halmiová

Michaela

Dobry den,mame zaujem o voucher leto za 159€ na dve noci +dve deti 11 a16 aka by bola cena ?Za odpoved vopred dakujem

Hotel HILLS****

DObry den Michaela, doplatok za dve deti nad 6 rokov na dve noci by bol 200€. S pozdravom Lucia Lukacova

Lubica

Dobry den. Dieta do 6 rokov je zdarma bez naroku na lozko. Mame 2,5 rocne dietatko. Ako je to so stravou? Ake mate detske bazeniky? Aka je teplota vody v bazenoch? Vdaka

Hotel HILLS****

Dobry den p.Lubica, dieta do 6 rokov ma vsetko zdarma, aj stravu aj wellness. K dispozicii su 2 bazeny s teplotou vody 29stupnov. Detsky bazen nie je k dspozicii. S pozdravom Lucia Lukacova

Petra

Dobry den, chcela by som sa opytat pri zakupeni voucheru Leto- za 239e na tri noci , aky by bol doplatok za dve deti vo veku 12 a 13rokov , alebo voucher leto na dve noci cenovo vyratat taktiez deti 12 a 13 rokov. ..Dakujem Petra

Hotel HILLS****

Dobry den p.Petra, doplatok za 2 pristelky v izbe LUX na 3 noci by bol 225€. Cena voucheru je 239€ + 225€ doplatok za 2 deti nad 6 rokov , spolu 464€. S pozdravom Lucia Lukacova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore