Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletné služby profesionálneho osobného trénera

4,7 / 5 Milan Holečka - osobný tréner Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
lulu

Zdravim chcem sa opytat aka by bola cena za mesiac keby som chcela chodit do fitka dvakrat tyzdnenne.a plus vypracovanie jedalnicka.sa­mozrejme fitko prqvidelne nielen mesiac.pripadne keby sme boli dvaja ze by sme trenovali spolu.dakujem

Milan Holečka - osobný tréner

Dobry den. Vieme sa individualne dohodnut na balicku. Napiste mi prosim presne poziadavky do mailu milan.holecka@gmail.com. Poslem Vam
Navrh. Dakujem

Dusan

Vdaka za odpoved, tak idem do toho! :)

Dušan

Dobry den.
Prosim, dalo by sa namiesto toho jedného mesačného vstupu do fitnessu dostať 10× samostatny vstup, povedzme s limitom pouzitia 2 mesiace? Rad by som si zobral ten 10 hodinový balík a podstivo ‚odpracoval‘ co treba, ale obavam sa, ze pri mojej práci to jednoducho nebudem schopný stihnúť za ten mesiac.
Ďakujem.

Milan Holečka - osobný tréner

Dobrý deň. Vieme sa dohodnúť aj tak ako píšete. :)

Timon Nemeth

Zdravim, pri Analýze životného štýlu je písané odporúčania k náprave na základe stanoveného cieľ, to znamená, že za tých 45min by ste vedeli poupraviť moj jedalnicek podla cielu? ďakujem

Milan Holečka - osobný tréner

Dobrý deň. Cieľom analýzi je zistiť možné príčiny prípadného problému a nasmerovať. Skúsenosť je taká, že pri analýze často objavíme možné príčiny prípadných problémov a v závislosti od ďalších zistených dát, riešime aj nápravu – nasmerovanie k správnemu prístupu. Poupravenie jedálničku je závislé od mnohých vecí, každopádne určite stihneme poukázať na prípadné „nedokonalosti“.

Igi

Chcem platenu konzultaciu aj bez zlavy.Tema konkretne peptidy,SARMs a meratelna efektivita, overeni vyrobcovia,pre­dajcovia.Je to niekolko tisicova investicia,poprosil by som garanciu info.Je to mozne?Kolko by stala konzultacia?

Milan Holečka - osobný tréner

Dobrý deň. Ďakujem za prejavenú dôveru. Všetko, čo o uvedených témach viem, je len z teoretickej roviny, odporúčam Vám vyhľadať človeka, ktorý ma praktickú skúsenosť a vie Vám kvalifikovane poradiť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore