Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zámky južnej Moravy a Pálavské vinobranie 2017

3,6 / 5 MIBE Reisen s.r.o.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ladislav Guban Ing.

Dobrý deň,

vzhladom na nevyhovujúce spoje do Blavy i späť /sobota/ poprosím aby ste ma neevidovali v zájazde Pálavské vinobranie 2017 /9.9.2017/
Ďakujem

MIBE Reisen

Dobrý deň pán Gubán,

Po našom telefonáte sme Vás vyškrtli zo zoznamu cestujúcich, nakoľko sme nevedeli posunúť odchod autobusu. Veľmi nás mrzí, že s nami nepocestujete, ale dúfame, že ešte niekedy v budúcnosti si vyberiete z našej ponuky zájazdov.

Ladislav Guban Ing.

Zatial som iba prihlásený. Potrebujem vedieť čas odchodu z Blavy nakoľko vlak mi príde 8,07 hod. zo smeru Nové Zámky / v sobotu ide málo spojov/. Tak isto kedy sa vrátime zo zájazdu do Blavy,

MIBE Reisen

Dobrý deň,

Odchod z Bratislavy je naplánovaný o 7:30. Návrat späť do Bratislavy cca. 20:00

S pozdravom Ing. Michal Berec

Zuzana

Máte ešte 4 volné miesta na tento termín?

MIBE Reisen

Dobrý deň, áno samozrejme sú tam ešte voľné miesta.

Zuzana Bučková

Dobrý deň, veľmi sa mi páči tento výlet. Budete ho organizovať aj v iné termíny v septembri alebo októbri? Ďakujem.

MIBE Reisen

Dobrý deň, bohužiaľ tento výlet organizujeme len v tomto termíne 09.09.2017, nakoľko Pálavské vinobranie sa koná len raz za rok. Tento ročník sa koná od 08.09.-10.09.2017.

S pozdravom Ing. Michal Berec

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore